PDA

Zobrazit normální verzi : Demence.



Vachyas
23-05-18, 18:07
Čao,
mám tady pro vás opravdovou lahůdku. Demo je trochu delší, ale hned ze začátku je jasné, o co jde, asi druhý nebo třetí kolo měl jeden z nich záchvat. Musím se přiznat, že takhle jsem se už dlouho nepobavil.


Nick >> ForceGT
ID >> VALVE_0:0:1247214008
IP >> 80.92.244.254


Nick >> dan212_CZ
ID >> VALVE_0:0:51492296
IP >> 185.47.220.196


Demo >> http://leteckaposta.cz/726055284

Zoyer
23-05-18, 18:50
http://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%E1vn%26%23283%3B-napsat-nahl%E1%9Aen%ED-st%ED%9Enost - chybí ti tam základní udaj.. server..

Folowed
24-05-18, 03:02
Zdar Vachy.

Ještě než napíšu cokoliv k demu, zkus víc psát na steam a cez ! JB je podle mě mod kde je lepší vyřešit to ve hře.
Vím že mi od tebe pár hlášení přišlo ale radši než koukat na demo se zajdu podívat na server :)
Např. tady sem si dost jistej že tyhle dva bych srovnal do latě za 30 sekund.


Demo samotné:

Viděl sem to do 29:00 pak sem to už musel vypnout.
K tomu prvnímu aka: ForceGT neříkám že je to geniální simon ale spíš něž že by porušoval pravidla vás prostě nezvládal. A co si budem je to otravný puboš.
Takže tohle by bylo za mě tak na přesun popř hodně krátký ban.

Ale je tu ten druhý genius AKA: dan_212_CZ
To už je trošku jiné kafe a tady sem pro ban můžete si vybrat z: špatný mik,neschopnost, demence, nebrání simona, vulgarity,nadávky(mám pocit že v tom záchvatu vytrousil i něco jako já vás všechny pobodám) takže vlastně i "výhružka", celková neznalost modu a pravidel, Trhání uší špatným mikem/třeštivěpísklavým hlasem.
Délka banu(zákazu) je samozřejmě na banujícím ale navrhoval bych delší dobu aby se chlapec poučil.

To je asi tak vše co bych k tomu měl kdybych si na něco vzpoměl editnu.
A díky za hlášení :)

Vachyas
24-05-18, 07:11
Zdar Vachy.

Ještě než napíšu cokoliv k demu, zkus víc psát na steam a cez ! JB je podle mě mod kde je lepší vyřešit to ve hře.
Vím že mi od tebe pár hlášení přišlo ale radši než koukat na demo se zajdu podívat na server :)
Např. tady sem si dost jistej že tyhle dva bych srovnal do latě za 30 sekund.


Demo samotné:

Viděl sem to do 29:00 pak sem to už musel vypnout.
K tomu prvnímu aka: ForceGT neříkám že je to geniální simon ale spíš něž že by porušoval pravidla vás prostě nezvládal. A co si budem je to otravný puboš.
Takže tohle by bylo za mě tak na přesun popř hodně krátký ban.

Ale je tu ten druhý genius AKA: dan_212_CZ
To už je trošku jiné kafe a tady sem pro ban můžete si vybrat z: špatný mik,neschopnost, demence, nebrání simona, vulgarity,nadávky(mám pocit že v tom záchvatu vytrousil i něco jako já vás všechny pobodám) takže vlastně i "výhružka", celková neznalost modu a pravidel, Trhání uší špatným mikem/třeštivěpísklavým hlasem.
Délka banu(zákazu) je samozřejmě na banujícím ale navrhoval bych delší dobu aby se chlapec poučil.

To je asi tak vše co bych k tomu měl kdybych si na něco vzpoměl editnu.
A díky za hlášení :)

Chápu, ale na steamu moc adminů nemám a v tomhle případě jsem to chtěl zdokumentovat. :D

Grakon2702
24-05-18, 08:58
Ahoj, díky! http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=251326