PDA

Zobrazit normální verzi : N o t a n i g g e r --> Alcapone



tezkejtypek
23-05-18, 22:21
Zdar nazdar
Dostal jsem ban na deathrunu mám fpiči, neřeším moc tam nehraju, jen by mě zajímalo za co, bo jsem to tak nějak nepobral ?!
Dík moc borcí a neposerte se ze sprostej slov, není vám pět :))


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 251315)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 48 minut a 26 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Reklama+ toxic (Folowed)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < N O T A N I G G E R >
[AMXBANS] Tvuj nick: N O T A N I G G E R
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:35047008
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:35047008
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 31.31.228.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 31.31.228.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Alcapone >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathrun
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================


N O T A N I G G E R

Vice1
23-05-18, 22:24
čau, žádosti o unban se píší zde: http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?12-%8E%E1dosti-o-unban

bohémsky život
23-05-18, 22:57
Tvůj chl.
http://csko.cz/chatlog/show?from=23-05-2018&to=23-05-2018&server=1&nick=&sid=VALVE_0%3A0%3A35047008+&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Na serveru jsem byl jak jsi tam hrál. Tvoje chování určitě nebylo normální, zkus se zamyslet nad tím, co píšeš ostatním..

tezkejtypek
23-05-18, 23:27
1. Nežádám o unban.
2. Chápu, že jsem se choval tak jak jsem se choval, na csko chodím jen trollit proti tomu nic nemám, ale jen mě zarazilo, že v odůvodnění je napsaná reklama a já jsem reklamu nikomu rozhodně nedělal, tak mě to trochu zmátlo :)

Folowed
23-05-18, 23:38
Bud rád že to je jen tyden za ty věty a jmeno GS. viz chatlog
E: např : N O T A N I G G E R fuhrer, N O T A N I G G E R ga m e sites is better than kotel apod apod......

tezkejtypek
23-05-18, 23:46
Tak ještě jednou.. Ban mě nezajímá, je mi jedno jestli je na hodinu nebo je to perma, csko nehraju, chodím tam jen trollit, všechno co jsem napsal i můj nick je myšleno ze srandy, jen mě zarazilo proč je v odůvodnění napsáno reklama, když jsem nikomu žádnou reklamu nedělal. :)
Btw.: „ga m e sites is better than kotel“ jsem napsal ironicky a jestli si to dobře pamatuju, tak jsem hned potom napsal něco, co to absolutně vyvrátilo, plus jsem ještě předtím měl nick „GS admins are dumb“, to bych asi nenapsal, kdybych si myslel, že je GS lepší, než kotelna :)

Folowed
24-05-18, 03:16
Jestli chceš permu stačí si o ni říct, bez hráču jako ty tu bude líp.
+nic takoveho si POTOM nenapsal a i kdyby nemáš vubec co psát takovehle věci.
++ nevim jestli to na GS tolerujou ale tady ne.
+++ Už jen to že chodíš na servery jen trollit a kazit hru ostatním je na psychiatra.
Je to jednoduché

Slušný hráč-> žádné bany -> Spokojenost-> ZÁBAVA

Toxický retard -> stálé bany -> nespokojenost -> NUDA

Tak se bud prober a začni si užívat hru (o to v ní přece jde) a nebo, hodně slušně řečeno běž dělat bordel a přidělávat práci adminum na jiný portál.
Lidí jako ty už tu bylo spoustu a všichni končí stejně.

Grakon2702
24-05-18, 09:16
Ahoj, takovou "srandu" snad nemyslíš vážně. Tohle normální člověk nedělá. Plus tvůj chatlog je ještě k tomu dost otřesný. Ban by ti bylo možné zrušit, kdybys sem slušně přišel, omluvil by ses a slíbil, že už se začneš chovat normálně. S tvým přístupem "mně je to jedno" a "já to jenom trollím" však nečekej nějaké vstřícné jednání.

Folowed
24-05-18, 22:36
Pokud se k tomu nechce nikdo víc vyjadřit můžete lock

Koprakek
24-05-18, 23:14
Nejedná se o UB, důvod jako důvod.