PDA

Zobrazit normální verzi : JB - nechápu situaci (mam se toho asi hodně co učit ještě)



Asiimovíček
27-05-18, 18:21
Ahoj, narazil jsem na podivnou situaci, kde agresivní ondro nevím jestli se pokoušel zrušit hráči VDčko s důvodem, že je pouze sám u CT a nikdo jiný...
Později, co si pak všiml, že se už někdo připojil ku CT, to však nechal být a VDčko si šlo normálně hrát..
Nějak jsem to ingoroval protože jsem trochu při tom jedl, ale zpětně na demu co jsem koukal, mě to zarazilo...
Položené otázky:
Jak někdo může zrušit VDčko, jen proto, že je sám ?
Proč by si někdo něco vymýšlel, že to co řekl, je v pravidlech? (dneska sice asi normálka, ale nějak jsem to nepostřehl xdd)
A proč by někdo používal jako svědka o tomto pravidlu admina, který ani neví o čem se bavíme :DD ?

Jakože, přál by jsem to trochu vysvětlit, jsem z toho jelen už xdd
Pokud možno, tak pokud je toto opravdu vyhlášený a půlka adminů/hráčů to neví jako třeba já, tak bych docela rád uvítal vysvětlení v čem spočívá toto pravidlo

Demo přidam na žádost s časy pokud by se někdo chtěl lépe na to podívat..

KajSinek
27-05-18, 18:24
VD simon zrušiť nemôže, ani keby sa postaví na hlavu. VD ako som ti písal na steame, tak sa zruší po 2,5 min od udelenia VD alebo ak je posledný hráč + VD.

Grakon2702
27-05-18, 18:24
Ahoj, VD nemůže být nikým zrušeno (dokonce ani adminem). Pokud má jednou hráč VD, tak ho prostě má a může si dělat, co chce, ať je situace, jaká chce. I když bylo hráči dáno VD neoprávněně, tak se s tím CT musí holt smířit, že udělali chybu.

bohémsky život
27-05-18, 18:25
Asi to nějak nechápu, hoď sem demo když tak. Chtěl bych se na to podívat.

Asiimovíček
27-05-18, 18:37
Asi to nějak nechápu, hoď sem demo když tak. Chtěl bych se na to podívat.

ok
http://csko.cz/dema?UPD=kcdHauTV
Situace začíná přibližně v času 24:25:00

Rád bych zkusil vyjádřeji Admina [H]ell :D kterýho Agresivní ondra zmínil: "I Hell ti toto potvrdí a to tu je" či jak to říkal :D

bohémsky život
27-05-18, 18:39
ok
http://csko.cz/dema?UPD=kcdHauTV
Situace začíná přibližně v času 24:25:00

Rád bych zkusil vyjádřeji Admina [H]ell :D kterýho Agresivní ondra zmínil: "I Hell ti toto potvrdí a to tu je" či jak to říkal :D

Hah, to chceš moc od něj.

Fast212
27-05-18, 18:42
VD mu zrusit nemozes... Ja to robim v len jednej situacii a to je ked chce vd hrat z ostatnymi veznami atrakcie... Ale zase to je na dohode, ked to vyhovuje Tcku, nie CTcku.

KajSinek
27-05-18, 18:43
Tu padne veľa vyjadrení na adminov, že spravili to, povedali to a zrazu sa zistí, že nič z toho nespravili a ani nepovedali.

Asiimovíček
27-05-18, 18:46
Tu padne veľa vyjadrení na adminov, že spravili to, povedali to a zrazu sa zistí, že nič z toho nespravili a ani nepovedali.

Nevím, jakože se i divím, že právě Agresivní ondra řekl, že [H]ell mi toto tvrzení potvrdí, když možná ani nevěděl, o co se jedná :DD
Uvidím, pokud ho sem dokopu a napíše sem :D

bohémsky život
27-05-18, 18:46
Když nad tím tak uvažuju, tak už jen to, že chtěl VDčku zrušit VD je blbost. Simon i kdyby dal někomu VD omylem, tak by ho nemohl zrušit.

Asiimovíček
27-05-18, 18:50
Když nad tím tak uvažuju, tak už jen to, že chtěl VDčku zrušit VD je blbost. Simon i kdyby dal někomu VD omylem, tak by ho nemohl zrušit.

Co já vím, zatím se mi to nikdy nestalo xd
E: možná :gabe:

E2: nemůže sem někdo pomocí SSID/IP někdy dokopat i Agresivního Ondru ? :DD On by asi vysvětlil, proč se o to pokoušel :DD

[H]e||
27-05-18, 19:14
Nič podobné som nikdy nepovedal. Pravdepodobne si asi myslel, že to je v súlade s pravidlami a potvrdil by som jeho tvrdenie, keď som bol na serveri práve v tej chvíli pripojený aj keď som netušil, čo sa riešilo v danej chvíli a moje vyjadrenie k tomu na serveri nepadlo.

Asiimovíček
27-05-18, 20:24
e||;495121']Nič podobné som nikdy nepovedal. Pravdepodobne si asi myslel, že to je v súlade s pravidlami a potvrdil by som jeho tvrdenie, keď som bol na serveri práve v tej chvíli pripojený aj keď som netušil, čo sa riešilo v danej chvíli a moje vyjadrenie k tomu na serveri nepadlo.

výborně, potvrzené tvrzení, že v daný moment nic nevěděl, tak jo.. teď sem nějak dokopak toho Ondru aby mi to vysvětlil, jak to myslel či na co vlastně myslel :3
ĎK [H]ell

Toy
28-05-18, 11:48
Nedělal bych z toho aféru století na 20 stránek, Ondra patří jednoznačně k těm lepším hráčům na serveru, není to žádnej halfbrainer. Ale holt nikdo není dokonalej a i on může mít mezery v pravidlech. Až ho potkám na serveru, tak mu to vysvětlím. :happy:

Asiimovíček
29-05-18, 17:03
ok, tak dejte lock a snad to zas nikdy nepotkam takovou situaci :D