PDA

Zobrazit normální verzi : Nahlasenie admina[rEJKAc]



anabelka
28-05-18, 17:06
Zneuzivanie pravomoci:

Meno hraca: rEJKAc STEAM_0:1:48302898
Dovod: Neopravneny kick/ opakovane obtazovanie

Nestalo sa to prvy krat co tento admin nezvladol natlak a so svojim velmi slabimi schopnostami hrat sa uchylil, k takemuto iracionalnemu konaniu. Ja chapem ze niekto ma IQ hojdacieho konika. :) Ale admin by sa nemal nechat unasat emociami a agresivitou. Spolu s nim tam bol aj bolek :) STEAM_0:0:23116648, tiez admin(len pre to aby sa vedelo ze tam nebol rEJKAc sam). Hral tam asi 3 hodiny. Uz spominany admin rEJKAc mi dal kick "Majka" bez dovodu. Po tom co som sa ho spytal ze preco? Odpoved bola za kempenie na spawne, co nie je pravda. Lebo uz dlhsiu chvilu nas rushoval jeho team z midu alebo z tunelu. Ako sa mam branit ked nas rushnete s m4 na mide hned na zaciadku ked mam awp? Fulloutom rovno medzi 5 hracov? Nie. Navyse pred kickom som ho zabil lebo hral ako bot(ja za to nemozem ze niekedy sa mi chce hrat a niekedy nie), co uz doticny nevydrzal. Dalej rEJKAc nie je schopny vobec racionalne vyhodnotit situaciu.

Sorry ako tuto poznamku si nemozem odpustit: "rEJKAc ak toto citas si idiot. Ale my ta bereme takeho aky si. :)".

Zaverom by som chcel povedat, ze hlavny admin by mal pouvazovat nad odobratim prav tomuto adminovi. Uz aj davnejsie bol problem s tymto adminom.

Britny
28-05-18, 17:12
Toto jsou stížnosti na GO - 1.6 jsou zde -> http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%E1%9Aen%ED-cheater%26%23367%3B-st%ED%9Enosti

Přesouvám a počkej na vyjádření admina

The Frisco
28-05-18, 17:16
A teď se ho snažíš spíše urazit nebo hodláš takhle napsanou stížností i něco vyřešit?

Britny
28-05-18, 17:27
Nevím zda něco vyřešit. Psal, že se nechává unášet emocemi a agresivitou, přitom ani jeden z minovaných adminů v tu dobu dle logu nepsal nic agresivního, ani urážlivého a podle toho si dostal jen jeden kick za camp, za co jiní dávají i ban. Tak není to trošku unáhlená stížnost?

Bee
28-05-18, 21:27
Pokud neplníš povinnosti mapy, má admin oprávnění tě vyhodit ze serveru nebo zabanovat. Koukal jsem se do chatlogu a vidím že tě rejkac upozorňoval. Neřekl bych že bude problém v adminovi, když jsi jediný kdo s ním má problém. Zkus hledat prvně chybu u sebe a pak si choď stěžovat na ostatní. Zbytečné téma.

rEJKAc
29-05-18, 23:06
Ahoj kick byl oprávněný nenechám se unést jsem dost rozumný na to řešit věci rozumem nebo domluvou žádal jsem tě jen aby si nekempil na T.Spawnu s awp cele kolo a zkusil se zapojit do hry , ta hra je hlavně o tom že se položí nebo plentne BOMBA , byl jsi 2 kola na spawnu s awp zatím co tvůj team umřel měl si dost času jít a zkusil získat bombu a položit to se nestalo pak jsem tě varoval a stalo se to že si byl zase na spawně s awp pak následoval KICK :)

Britny
01-06-18, 12:11
Admin to objasnil, jak sem psala, zbytečně založená stížnost, protože za camp se obyčejně dávají i bany, tys dostal pouze kick a to oprávněný = LOCK