PDA

Zobrazit normální verzi : Zimi98 --> Koprakek



Zimi98
29-05-18, 20:15
Vypis z konzole:


'Marcus Aurnelius Headshootus IV' byl zabanovan na '1 den'.
Duvod: 'Kup si lepsi internet'
By admin :_Koprakek_:
MiskoFTTSZ killed 0369 with famas
'Marcus Aurnelius Headshootus IV' byl zabanovan na '1 den'.
Duvod: 'Kup si lepsi internet'
By admin :_Koprakek_:





Poznamka:






Zdravim, dnes jsem dostal ban, je to cca pul hodiny, me jmeno na cs 1.6 je Marcus Aurnelius Headshootus IV
dostal jsem ban, kde bylo napsano: kup si novy net..
Neprijde mi to vubec profesionalni ba naopak..to, ze mam mensi lagy, neznamena, ze hned musim dostat ban ne? kdyz neprekrocim hranici 150 ping, je to v poradku, takova jsou pravidla..tak za co tedy ban, doufam, ze to vyresite. Dekuji.

Koprakek
29-05-18, 20:25
Víc profesionální ten důvod být ani nemusí... mě to zrovna 2x normální nepřijde, aby si tam s takovouhle hrával... už pár dní se stejným problémem.
http://leteckaposta.cz/137849009

Zimi98
29-05-18, 20:28
A když hraju v rámci pravidel, dostanu ban? to ti přijde normální? :) kdybych překonával tu hranici a dalo mi to auto kick, neřeknu ani píšťala, ale když je vše ok? to že ti to vadí, je tvůj problém, ale bany jsou pro ty, co porušují pravidla :)

Koprakek
29-05-18, 20:30
Znepříjemňuješ tím hru ostatním hráčům, kteří se díky tvým lagum nedokáži ani trefit.

Zimi98
29-05-18, 20:32
já pořád nevím, zda si tak tupý :D až budu porušovat pravidla, dej mi ban jak chceš, nebudu mít problém, ale že se do mě nikdo nedokže trefit? :D co to je za pitomou výmluvu pro ban?

Zimi98
29-05-18, 20:54
můžete mi už prosím dát ten ban pryč, děkuji.

Samco
29-05-18, 21:33
Ahoj, tento problém je pomerne citlivá záležitosť. Na jednu stranu to je istým spôsobom čiastočné znepríjemňovanie hry ostatným spoluhráčom, no na druhej strane nešlo o žiadne porušenie pravidiel. Možno malilinká ohľaduplnosť by sa tam zišla, no v tomto prípade to nie je povinné a je to ospravedlniteľné.
Druhá varianta je, že žiadateľ možno ani za tie lagy nemôže. V poslednom čase lagy spôsobujú aj tieto servery.

Riešil by som to maximálne dohovorom, ban je v súčasnosti asi príliš tvrdé riešenie, no ako vravím, každý to môže posúdiť inak a svojim spôsobom môže mať pravdu, keďže táto samotná daná problematika je veľmi diskutabilná.

Zimi98
30-05-18, 12:09
Koukám, že alespoň někdo má mozek na správném místě. :) pořád mi však můj ban platí, dalo by se s tím tedy něco dělat? sami tvrdíte, že nešlo o porušování pravidel..

Grakon2702
30-05-18, 19:04
Zdravím. Asi by bylo lepší danou situaci řešit kickem.

Nakladana Okurka
30-05-18, 19:06
Banujici admin se s tebou baví na úrovni, ty ses útočnej a chovas se jak nevychovanej fakan.
Pokud lagy znepříjemňují hru ostatním a sám kopr píše, ze už to trvá déle a není to jednorázový problém, tak mu muže ban na jeden den klidně zůstat.

plejerplejer
02-06-18, 20:40
Policista: Zabavuji vám technický průkaz! Dokud vadu neodstraníte, jezdit nebudete, už to trvá několik dní.
Řidič: Ale prooč, však jezdím podle předpisů...
Policista: To ano, ale auto vám nejede plynule, zrychluje a zpomaluje jak se mu zachce, lekáte ostatní řidiče a chodce a oni pak neví kdy pojedete a kdy ne. Je to nebezpečné.
Řidič: Ale proooč, vždyť jezdím podle předpisů...
Úředník: Já bych mu ten techničák nebral, vždyť to nedělá schválně, vlastně za to nemůže.
Policista: Ohrožuje ostatní účastníky, nikdo neví kdy pojede a kdy poskočí...

Závěr? Někdy zákon nebo pravidlo nepostihnou všechno, ale zdravý rozum říká, že je třeba to řešit. Laguješ tak, že to otravuje hru? Tak si to prostě vyřeš. Neřešíš? Řeší admin. Co je na tom na diskuzi nebo k nepochopení nebo k breku...? Prostě si to auto dej do pořádku a přispěj tak k požitku z jízdy všem jo? :thumbup:

Koprakek
02-06-18, 21:55
Díky^^