PDA

Zobrazit normální verzi : Olynth podezdřelé



zaludex
31-03-12, 03:02
Ahoj takže za 1. tímto postem chci upozornit když má někdo ab na furienech tak si .cca hráč který ho chce odhalit nemůže ani hodit spec a podívat se na něj . A za dva na hráče olynth tento hráč dnes přišel porpvé na furieny kotelna s jeho kamarády , začal všude rozdávat hlavy , cukamu to jak něco a když celej server asi nás tam je teď 5 v 3 hodiny ráno hlásí že má ab ,cheater .atd ale ten jeho tzv kamarád Zilox napsal strašně dětinckou větu on nic nemá on to hraje dlouho pak jsem se ho zeptal odkdy to prý hraje prý to hraje 4 roky a rok na kotelně vidím ho tam porpvé a rank má ten co si tam zrovna nakilloval při 2 mapách furt si hlídají rank a snaží se dostat na 1 místo .
Ví kde jsou teroristi atd atd . Vím teď po mě všichni budete štěkat že to sem nemám vůbec psát když nemám demo ale demo jsem se snažil natočit ale nedostal jsem se ani 1 mapu do jeho teamu a když už na 2 min tak je furien takže tam se toho dá poznat málo .
Psal jsem adminovi přes ! ale chápu že každý musí spát.
Natočil jsem asi 2 hodiny max jak tam lítám po mapě a dostávám hlavu od něj ale nato se stydím to sem poslat :P
Prosím pokusím se k němu do teamu ještě nějak dostat kdyžtak hodím EDIT.

apach29
31-03-12, 09:20
Dej sem to demo, jinak s tim nikdo nic neudela a tvuj post by byl zbytecnej.

Bezdak
31-03-12, 10:58
Apach, těžko se točí demo když nemůžeš do spectu a nejsi s nim v týmu.

Frackore
31-03-12, 13:31
Poprvý se tam rozhodně neukázal, už jsem ho párkrát potkal...

zaludex
31-03-12, 17:15
Ok párkrát tam byl ,já tam moc nechodím takže nevím kdo kd˙ tam je ale že hraje furieny na kotelně rok a na kotelně furieni jsou pul roku trosku fail .

Frackore
02-04-12, 20:47
No, jsou trošku dál než půl roku ale budiž. :D

kashpi
03-04-12, 21:50
demo jsem videl a orpavdu tam není nic videt, kdyz nenatacel primo jeho :(