PDA

Zobrazit normální verzi : demencia u ct JB 6



DominoSVK
31-05-18, 00:01
ip: Faeren STEAM_0:0:178681839 82.202.89.24 CZ
Madunax STEAM_0:0:212368781 89.177.84.64 CZ
ip tretieho bohuzial nemam ale mam jeho steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198114208485/

demo: https://uloz.to/!7M21ro3XsnQB/demencia-u-ct-dem

cas: 05/30/2018 - 23:03:00

Madunax bol simon mali sme ist z boxu na DR siel som zisiel z rebrika pozrel sa na mna povedal ze mame ist na cervene policko tak som prestal skakat a siel som hitol ma zastavil som sa napisal som mu ze co robi on povedal ze mame ist na cervene policko DR tak som sa znova rozbehol na to cervene policko a ked som skoro bol na tom cervenom policku tak som dostal odzadu hlavu hned potom som napisal operakovy (on riesil vec ohladom MC serveru) tak povedal ze mam tocit demo a pytat si to VD no presli asi 4-5 kola a VD nikde a potom bola uz dalsia mapa a madunax dal par FK ale to som uz nenatacal demo a preco je tu faeren? pretoze aj ked bol na servere tak nedal mi vd a ten dalsi (ktoreho mam len steam link) tak tiez bol na servere (ako vezen) a taktiez mi nedal VD aj ked som to vysvetloval do podrobna aj na servere (co je na tom deme) len tolko k tomuto

Madunax
31-05-18, 00:27
Ahoj,
na demu nevidím nic, co bych udělal špatně. Po čase 23:03:00 jde akorát vidět jak jsem tě zabil, když jsi měl gunu (scouta) a zachvilku jsem se odpojil, protože na nějakém serveru byl nahlášen cheater.
Co se týče situace, kterou tady popisuješ...
Šli jsme z boxu na DRko a ještě předtím, než jsem zničil zeď od Drka jsem minimálně 3x řekl, že půjdete na červené políčko, které je na DRku. Ty jsi šel dolů a šel jsi někam úplně do zadu, když jsem tě upozornil ať už hitem nebo přes voice ať jdeš na červené políčko, tak sis tam pořád pobíhal jako by nebyl simon. Potom ses opovážil jít teda směrem k červenému políčku, ale i tak ses zastavil u tlačítka, které otevírá bránu od DRka...Zastavil ses a zeptal se mě proč že tě to vlastně hituju...to už mi došly nervy a zabil jsem tě. Neplnil si mé příkazy, zdržoval si jak mé simonování, tak hru ostatních.

DominoSVK
31-05-18, 00:55
po prve skor nez si znicil tu stenu od DR tak si vravel ze mame is k DR nie k surfu nic o cervenom policku tam nebolo az do chvile kym si nezisiel z rebrika dole tak si vtedy si povedal ze mame ist na cervene policko DR-ka tak som doskakal a siel som hitol si ma zastavil som sa napisal som co ma hitujes lebo mi ostalo cca 24hp a siel som dalej k cervenemu policku a asi tak par milimetrov od cerveneho policka mi das hlavu od zadu cize neprekrucaj to

Madunax
31-05-18, 01:15
Ano, máš pravdu.
Po tom, co ses zastavi u tlačítka od brány od DR ses rozběhl a už skoro byl na červeném políčku...
Napsal si toto - Jailbreak 6 30-05-2018 22:40:41 STEAM_0:0:139206698 188.120.10.19 pRO*DominoSVK co hitujes a to mi už došly nervy jak jsem psal nahoře a zabil jsem tě. Zabíjet jsem tě nemusel, to je pravda, ale vypěnil sem. Neplnil si mé příkazy a pak ještě napíšeš toto. :taunt: Bohužel, tvoje chyba...kdyby si všechno plnil, tak jak si měl, nic se nestane. Všichni na červeném políčku byli, jenom ty ne.

Pokud nemáš nějaký jiný důkaz, kde jde vidět, že jsem porušil nějaká pravidla, tak je to mé poslední vyjádření k tomuto tématu. Jak jde vidět, je to tvrzení proti tvrzení a s takovou bychom tu mohli být do nekonečna.

Ironicky se ti velmi omlouvám a přeji ti příjemně strávený čas na tomto portále.

DominoSVK
31-05-18, 01:27
len tolko k tomuto ked si prestreloval tu cestu k DR tak o cervenom policku nebola ziadna mienka len si vravel ze nemame ist na surf a to DR sa pocita CELA MIESTNOST nie len ta trasa alebo to cervene policko na DR alebo ta "trasa" drka cize tvoj prikaz som splnil keby tam bolo nieco o cervenom policku tak som tam na tom cervenom policku a ohladne toho ze tam boli ostatny tak ano oni tam sli na to cervene policko ale nie koly tomu ze by si povedal to ze mame byt priamo na tom cervenom policku viem ze je to tvrdenie proti tvrdeniu ale keby sme mali byt na tom policku tak by som nepisal operakovy ze som dostal FK a nevytvaral by som tuto stiaznost to je samozrejme pretoze by som nedostal FK kebyze tam bola zmienka o tom cervenom policku skor nez si zisiel z toho rebrika dole

Grakon2702
01-06-18, 09:28
Zdravím. Vina je straně obou. Když vězeň dostane od Simona nebo jiného dozorce hit, je to znamení toho, že se vězeň nějak zdržel a že si má pohnout a ne se ještě k tomu důležitě zastavit, zdržet hru víc a napsat "co mě hituješ?". Simon měl právo vězně v tuto chvíli opravdu zabít. Na druhou stranu když už se vězeň rozběhl na to červené políčko a byl už téměř na něm, bylo zbytečné jej zabíjet.

Ve výsledku se tedy nejedná o FK, ale o zbytečný frag, za který se VD nedává.

Britny
01-06-18, 12:10
Takže ty si tam děláš co chceš, neposloucháš příkazy a ještě tu zbytečně hlásíš další 2 lidi, kteří absolutně snad ani neměli páru o co šlo a máme jim za to dát ban. Aha..

LOCK