PDA

Zobrazit normální verzi : ZE nicenie mostov



killer-savage
03-06-18, 16:43
Prve dve kola sa nicilo vsetko co sa da, potom som bol zombie a zrazu sa hra jak podla pravidiel.
http://csko.cz/dema?UPD=g9wAcaq9

method__maan
03-06-18, 19:00
Ahoj, takovéto menší přestupky je lepší hlásit ve hře, banovat je zpětně nemá smysl protože hráč by si banu nemusel ani všimnout. Každopádně díky.

Samco
03-06-18, 19:17
Ahoj, to demo je ťažko prehľadné, kvôli tomu prechádzaniu hráčov cez seba. Na koho sa máme konkrétne zamerať? Čo som to pozrel zbežne, tak tam aspoň 7-8 ničili tie mosty, z toho väčšina z nich sú hráči, ktorí tam hrajú často.

method__maan
03-06-18, 19:27
V tom prvím kole se jedná o hráče: LeXa STEAM_0:1:17087898 185.149.130.0

Ve druhém těžko říct, neřešitelné.

killer-savage
03-06-18, 21:09
Si myslim podla mna ze hrac yoda. Ten bol pri tej brane prvy aj znicil ten mostik kde je ta kyselina. No to prechadzanie zavadza ked po sebe ide viac hracov, tak sa nevidi nick lebo sa prekriva.

Samco
03-06-18, 21:16
Toho som tam ani nepostrehol. Určite by to bolo na udelenie banov pre mnohých z nich. Ak by sme to brali kompletne do jedného súdka, tak by sa z toho dema dalo asi vybanovať aj 10 ľudí. Druhou vecou je fakt, že sa zrejme postupne každý pridával k ničeniu a to z paradoxného dôvodu, že predtým niekto začal ničiť tie mosty.

V takýchto situáciach je najideálnejšie, ak by bol prítomný na servery administrátor, ktorý by celú situáciu upokojil. Hráči by následne hneď prestali s týmto "besnením".

killer-savage
04-06-18, 06:47
Jaj prepac, nie hrac yoda ale yebo na steamu je foorty, ten bol vzdy prvy pri brane a ja som isiel ako druhy cca. Vzdy by bolo dobre keby na kazdom serveri bol pritomni administrator. Uz jeho pritomnost by krotila to "besnenie".

Samco
04-06-18, 20:35
Necháme to z uvedených dôvodov tentokrát bez banu. Ak by opäť ničil, môžeš ma na neho upozorniť aj v správe. Díky!