PDA

Zobrazit normální verzi : .!AlkoholIci!.Drago --> Nuuu,da!!



GeorgeY
04-06-18, 18:53
Zdravim vsechny hrace. Chci podat stiznost na admina csko.cz. provedl jsem na serveru jb dva FK za sebou. Prvni FK byl omilem a pak jsem jenom druhe kolo rekl (VSICHNI DO BOXU BEZ ZRZOVANI) a pak jsem doplnil tobe VD dam az budes boxu. a on to neudelelal dal jsem mu KILL. No ja si mislim ze kdyz mne ADMIN zakazal vstup k CT na JB tak to je trochu moc ani jsi nepromluvil ATD. nechupu to jako posledni dobou admini jsou jenom moc hrubi na ostatne hrace. Tim myslim adminy jako jsou csko.cz nebo Nuuu.da.To je vse a omlouvam se jak pisu ale mam nemeckou klavesnici.DEKUJI

Grakon2702
04-06-18, 19:01
Detaily banu






Hráč
.!AlkoholIci!.Drago


Typ banu
nové cs


SteamID
VALVE_0:0:271336021


IP adresa
46.243.80.113


Udělen
04-06-2018 - 14:46


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
07-06-2018 - 14:46 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 19 hodin 48 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] umyslny FKs


BAN dal Admin
csko.cz (Nuuu,da!!)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 5 mini (jail_beach_v3)

Nuuu,da!!
04-06-18, 19:28
Zdravím, takže abych se k tomu vyjádřil, zákaz k ct jsi dostal z toho důvodu, že jsi každé kolo bezdůvodně zabíjel hráče (tuším drupy), at měl VD nebo ne, byl vždy první komu jsi dal v tom kole kill a následně na to byl hrdý, následně jsi z toho měl strašnou srandu a pořád opakoval tak dostaneš VD příští kolo. 2x to opravdu nebylo, bylo to aspoň 3-4 a když jsi to poslední kolo před zákazem stále říkal že to VD dostane až bude tam a tam, nakonec ho stejně nedostal, protože jsi řekl že musí být zase jinde a takhle to chvíli pokračovalo dokud jsi ho následně opět nezabil. V tu chvíli mi došla trpělivost když zacházíš s hráčem jak s krysou a máš z toho akorát srandu. Mimochodem důvod tohoto zákazu bych ti klidně objasnil ve hře, kdyby jsi se hned neodpojil a popřípadě se k tomu i vyjádřil. Pokud jsi dotčen tak se ti omlouvám, ale takovéhle chování mi přijde až příliš, UB nedostaneš, máš to jen na 3 dny tak to vydržíš a doufám že si z toho i něco odneseš.

KajSinek
04-06-18, 19:37
Ak to je takto ako píše Nuuu,da, tak ban bol oprávnený a môžeš byť rád za 3 dni.

Grakon2702
04-06-18, 19:51
Zdravím. Zákaz je oprávněný.

GeorgeY
05-06-18, 14:17
Dobre souhlasim s zakazem ale ten kill nebyl schvalne ale druhy ano to jsem chtel aby sel do boxu a tam mu to VD dam.