PDA

Zobrazit normální verzi : LacoWaradiTyZneuzitaTransko --> Operak



lacowaraditytransko
08-06-18, 00:23
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 252228)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Multihack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < LacoWaradiTyZneuzitaTransko >
[AMXBANS] Tvuj nick: LacoWaradiTyZneuzitaTransko
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:431282847
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:431282847
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.53
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.53
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================





Poznamka:






Dobry den, zadam o zruseni banu. je to muj druhy nejoblibenejsi server... cs 1.6 je jedina hra kterou jsem kdy hral a do dnes hraju... odehral jsem v ni cca (10 000) hodin... Moje srdcova zalezitost je puska AWP , a hlavne derovani,ktere ovsem neni pravidlama zakazane ...zadne cheaty me nikdy ani nenapadlo realne stahovat... Je mi 30 let a na 16ti lete hrace a adminy nepotrebuji uzivat MULTIHACK.... Proto zadam nekoho zkuseneho o shlednuti a zaslani dema.. A o nasledne zruseni banu ... Dekuji s pozdravem LacoWaradiTyZneuzitaTransko

rEJKAc
09-06-18, 07:59
Ahoj podle mě si v pohodě několikrát jsem tě sledoval taky ale nic , ale stejně si budeš muset počkat na vyjádření Admina který ti udělil Ban. taký mě to zajímá .

Operak
09-06-18, 09:24
Bohůžel, kvuli modré smrti a vymazání všech dat z PC nejsem schopný dodat demo, protože dema zálohuji 1x do týdne. Tímpádem se za ban omlouvám a dávám ihned unban.

Pelargos
09-06-18, 09:39
Stále tu máme kopec HLTV materiálu. Pozrel som si jedno HLTV z času banu a bolo to clear. Ale ak si presvedčený, že niečo mal, môže sa to dohľadať.

lacowaraditytransko
09-06-18, 09:56
Proste amaterismus na nejvyssim levelu ... ale v pohode ..chapu ..kazddy dela chyby ..nekdo min a nekdo proste vic ... nekdo je schopnej a nekdo proste neschopnej ... nekdo pozna hacky a nekdo nepozna hacky no ...nic mene posledni co si myslim je to ze, moje demo znicila modra smrt ..demo bud nikdy neexistovalo nebo ho proste radsi neukazes abys nebyl jeste za vetsiho (NESCHOPAKA) .. skoda ..tesili jsme se na nej ..........rEJKAcovi Dík ... cs 1.6 (prvni level - kazdej je pro tebe hacker .. posledni level- pro kazdeho jsi hacker )

Samco
09-06-18, 10:38
Nikto nie je neomylný. O neschopnosti sa nedá hovoriť. Dalo by sa jedine možno vtedy, keby udeľoval deň čo deň len samé fail bany. V tomto prípade tomu tak nie je. Chybička sa občas stane.

Ospravedlňujeme sa a ďakujeme za pochopenie.