PDA

Zobrazit normální verzi : havko --> ByBee



havko
09-06-18, 23:51
Veľavážený A-team


s kamarátmi sme hrali Jailbreak 5 mini a hra začala tím, že do ct týmu prišiel chalan čo nemal mik a zapol neohlásený mód. Potom sme našli na mape bug tak sme to využívali za čo sme boli zabanovaní. Nehovorím že sme ho dostali neprávom ale buď ho zrušte nám alebo dajte ban aj chalanovy čo porušil pravidlá ešte vo väčšom rozsahu. V tomto prípade vám zlyhal A-team, ktorého člen prišiel na mapu a bez menšieho zisťovania podrobností dal bany pár ľuďom ktorí sa bugovali ale nevypočul to, že hráč ktorý simonoval pár kôl nazad nemal mik a zapol neohlásený mód. Som sklamaný. Ide o hráča menom [melounicek]nolisek ktorý už síce po mojej poslednej kontrole banlistu ban dostal za bugovanie a je strašne zvláštne že za rovnaké porušenie o dve tretiny kratší trest.


S pozdravom }{onza

Fellow
10-06-18, 00:06
Ahoj, zabanoval som teba aj tvojích kamarátov kvôli tomu že ste sa bugovali z cely.
Hráč o ktorom si písal dostal ban za to isté čo vy..
To že bol u ct a nemal mikrofon neviem kedže po mojom napojení bol u T.. takže to banovať nemôžem kedže nemám dôkaz.

E. nevšimol som si že ta banoval niekto iný, tiež som banoval to isté ale až po tvojom bane.

Toy
10-06-18, 00:23
Bany máte ode mě, pokud někdo neměl mikrofon, měl si ho nahlásit stejně jako nahlásil někdo jiný vás. Když jsem tam byl, obě CT mikrofon měli a pravidla se nijak neporušovaly.

Tak mě tu laskavě neosočuj z nějákýho selhání když na to nemáš sebemenší právo. Jediný, co tu selhalo jsi právě ty. I hráč [melounicek]nolisek dostal za to bugování ban na 3 hodiny stejně jako ty. Tak si tu laskvě nic nevymýšlej. Pokud chceš na mě házet špínu, tak si jako první zameť před svým prahem.

PS : Stačilo normálně a slušně napsat a ban bych ti zrušil, ale takhle s tím rozhodně nepočítej. :sad:

Koprakek
13-06-18, 22:43
Lck.