PDA

Zobrazit normální verzi : REBBYCZ



REBBYCZ
10-06-18, 12:11
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem ÄŚosiyaksprostĂ˝ ?
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Uklidni se, degeši'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:381782351'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.112.86.123'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Skothy' byl zabanovan na '3 hodin'.
Duvod: 'Uklidni se, degeši'
By admin ÄŚosi





Poznamka:






takye ya tvoji demenci nebudu trpet si admin a kdyz poslu hlaseni mas dojit a ne me dat ban za to ze nekoho nahlasim zamysli se !!!!!!!!!!

Toy
10-06-18, 12:20
Ukázková žadost o unban, tleskám. Jedinej dement jsi tu ty, jelikož ani nikoho nespecteš a hnedka ho hlásíš, že je zaplej. Šel jsem 3 krát zbytečně na tvoje hlášení. Po 4. jsem došel s tím, že ti to v klidu vysvětlím, protože nám tu nebudeš prostě psát hlášení stylem - >

12:05
GunGame2 Skothy admin ?? do pi*e dojdete nebo na to mr**te kur**a\

Sotva , co napojim a upozorním tě, ať danýho hráče spectneš a pak hlasíš mě hnedka nazveš dementem, at nepičuju, že to je moje povinnost na to hlašení jit atd. Jestli sis nevšiml, tak právě kvůli hlášení jsem tam přišel. Kdo si sakra myslíš, že jsi ? Nauč se slušně chovat a pak nebudeš muset dostávat takovýhle zbytečný bany.

REBBYCZ
10-06-18, 12:20
pokud vim povinosti admina jsou ze na hlaseni ma chodit a ne banovat jen tak jak se mu chce kdyz je nasranej ze nemuze hrat jinde ........

REBBYCZ
10-06-18, 12:21
jo kdyz n aschval se schovavam at nevi kde siu a onb beha y nozem na jistotu a nic nema mi chces rict ??? ja zapomel tvoje kamarady nebanujes a ty nadavky si odpust laskave ja mam v pici jdu zapnout ěhej router a hraju dal ...

Toy
10-06-18, 12:23
Kdybych na hlášení sral, tak tam nepříjdu, a hraju dál jinde, že ? Choval jsem se k tobě slušně a napsal jsem ti, že pokud neustále budeš hlasit hrače bez spectu (jen za to, že tě slyší dupat a pak ti dá jedničku) tak ti dám ban za fail hlašení, načež ty jsi chytl rage a začal jsi tahat slova jako dement, at držím hubu, at nepičuju atd.

Koprakek
10-06-18, 12:25
Mě stačí to, co předvádíš tady na forku.