PDA

Zobrazit normální verzi : chh?



Faero
12-06-18, 15:51
Ahoj:)
Tímto threadem podávám žádost o práva na aim servery.
Netřeba se tolik představovat, Ti co mě znají, tak asi žádná novinka, tak to jen lehce shrnu.
Moje jméno je Jirka, je mi 17 let a csko hraji asi 7 let s pauzami. Mé působení na kotelně je aktivní asi od 2015, s tím, že jsem se o forum dozvěděl někdy v roce 2016.
Začal jsem tu opět hrávat, protože v únoru jsem si stavěl nový pc a zkoušel a i jiné hry, když už jsem mohl. Ale vrátil jsem se k tomu. Kdo mě zná, tak ví, že nejsem člověk, který vyvolává zbytečný konflikty. Chovám se k ostatním, tak jak si oni zaslouží.
Žádám o práva z prostého důvodu, mám to tu rád a vyrůstal jsem tu. Jediný co bych chtěl kotelně vrátit je ochota udržet při životě servery, ačkoliv jsem sám porušil pravidlo a chtěl bych si ho jakoby odpracovat. Na serverech momentálně vystupuji pod nickem Faeren, ale občas se to mění. V cheatech se vyznám dle mého názoru dobře a z dřívějška toho mám nahlášeno už kupu. V tento moment hraju na serverech pro zábavu a né abych huntil kdejakého rádoby cheatera. Někdy se stává, že je cheater na serveru s mojí přítomností, ale jak říkám.. Cheatery nevyhledávám a stává se, že i toho cheatera porážím (Ego up :) samozřejmě) a nepovšimnu si díky své hře bota, že by měl dotyčný cheaty.
Předem díky za názory, na případné otázky rád odpovím.
Ban (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=190995)

ID: STEAM_0:0:178681839
Předchozí žádosti:
1. (http://csko.cz/forum/showthread.php?54214-%8E%E1dost-o-pr%E1va-v-Aim-sekci&highlight=Faero)
2. (http://csko.cz/forum/showthread.php?59152-Chh)

The Frisco
12-06-18, 16:41
Pokud by byl ban za cheaty opravdu permanentní, tak zde stále nemáš možnost hrát a už vůbec bys neměl možnost tady žádat o práva. Jsem proti nabírání "bývalých" cheaterů.

Grakon2702
12-06-18, 19:25
Ahoj, nesplňuješ podmínky pro přijetí.

Faero
12-06-18, 19:27
Kde?
E: Mám dojem, že minule se moje žádost řešila a uběhla nějaká doba od toho banu, tak bych prosil vysvětlení grakone

Bee
12-06-18, 22:00
Souhlasím s příspěvkem #2.

Bager258
12-06-18, 22:19
Proti víz. #2

Toy
12-06-18, 22:35
Cheating, proti

Zaooo
13-06-18, 05:37
Proti

Grakon2702
13-06-18, 08:22
Kde?
E: Mám dojem, že minule se moje žádost řešila a uběhla nějaká doba od toho banu, tak bych prosil vysvětlení grakone

Tady:



Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):


vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný)
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva
čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)
hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení)

pweredbytvaroh
13-06-18, 10:39
Kde?
E: Mám dojem, že minule se moje žádost řešila a uběhla nějaká doba od toho banu, tak bych prosil vysvětlení grakone

Ted jsou prisnejsi podminky, ted se nebude ani resit, si zvykej Jiriku

rEJKAc
13-06-18, 11:52
Proti

Faero
13-06-18, 15:55
Ted jsou prisnejsi podminky, ted se nebude ani resit, si zvykej Jiriku

Nj, na to že ta hra umírá rychleji jak pubg nebo moje naděje dostat se do třeťáku

Indian0
14-06-18, 13:35
Zasa ti prepne a budeš robiť cirkus.

Faero
14-06-18, 14:10
Jak to myslíš?

Burak1
18-06-18, 16:56
Proti.

Důvod: Proti od spousty adminů.