PDA

Zobrazit normální verzi : Smoke



akka~
31-03-12, 21:11
Hoy mám dotaz většinou k hráčům co mají slabý počítač, ale i těm co je mají výkonější. Mám 8let starý počítač a ovšem dost slabý. Ale. Když hodím, nebo někdo hodí smoke a já do něho "vlezu" tak se mi okamžitě sníží FPS na 2.7 a než jim projdu buď mě zabijou nebo alespoň mi něco uberou. Tak bych se rád zeptal jestli někdo neví co by ses s tím dalo dělat. Díky :)

slide
01-04-12, 12:31
Citron ma pravdu .... Vecsina hracou je jedno ci maju rychly alebo pomaly pc,internet aj tak im to znizuje fps .... Avsak chyba je iba so servermi z kotelne. Na ziadnom inom serveri to takto nerobí ... Ak sa hrac dostane do smoku alebo je blizko neho hratelnost je tak 20%...

vedouci venny
01-04-12, 12:39
Tak to je velice smutné :(

akka~
01-04-12, 13:00
No slide má pravdu. Když hrajeme CW/TG tak se mi to i tak sekne, ale né tolik jako například na Oldschoolu. Díky za komenty, ale byl bych rád kdyby to okomentoval i nějaký Admin, jestli neví co s tím je :) Díky

Bezdak
01-04-12, 13:53
Možná to bude taky tim, že když hraješ na publicu tak tam máš 3x víc lidí jak na cw/tg, takže celkově nižší fps.

akka~
01-04-12, 13:55
Bezďáku. Když jsem na Oldschoolu tak mám FPS 85+ a na CW mám 90, v tom není velký rozdíl ne ?

akka~
09-04-12, 20:45
Nejlepší řešení :) :DD

DarkAspecT
10-04-12, 16:51
Hoy mám dotaz většinou k hráčům co mají slabý počítač, ale i těm co je mají výkonější. Mám 8let starý počítač a ovšem dost slabý. Ale. Když hodím, nebo někdo hodí smoke a já do něho "vlezu" tak se mi okamžitě sníží FPS na 2.7 a než jim projdu buď mě zabijou nebo alespoň mi něco uberou. Tak bych se rád zeptal jestli někdo neví co by ses s tím dalo dělat. Díky :)
Já mám nápad,když někdo hodí smoke utíkej pryč :D

hatlos
10-04-12, 17:10
Zkus použít hight fps ballhead modely. Docela ta pomáhá.

http://gamma.nic.fi/~amaki/models/

Blockhead jsou zakázané na ligách, ballhead ne.

Tady můžeš stáhnout: http://www.playzone.cz/download/12

akka~
10-04-12, 20:37
Ty už jsem také měl. JEště je tam zkusím dát. Ale když je někdo mrtvý tak furt lítá ve vzduchu a někdy si ho spletu že je furt živý.

akka~
10-04-12, 20:41
Teď jsem to byl zkusit a nepomohlo to vůbec.