PDA

Zobrazit normální verzi : Nahlašení Admina



An1mal
16-06-18, 22:03
Dobrý Den-Večer CHcem Nahlasit Admina jmenem:Folowed Duvod:Free kick prečo vlastné dal Free kick zavolal jsem na forum cez "! proč lebo ct free killovaly potom prišel admin na servr a jeden napsal spravu An1mal je Kid ja jsem napsal "JSI NO" a admin kick a bylo to víc krat Dekuji :)

Folowed
16-06-18, 22:24
Čauko Kakauko
Takže Abych to shrnul začlo to tim že mi na TTT Spasa řekl že nekdo na Jb5 stale spamuje hlášení a jestli bych tam nemohl zajit.
Tak sem tam samozřejmě přišel a celý ten stuj spam byl o tom že: neumíš pravidla a netušíš že podvádět se zakazovat NEMUSÍ (je to automatické). Tak sem ti řekl že je to nesmysl a že si neměl pravdu načež si opět začal spamovat nesmysl za nesmyslem. viz : http://csko.cz/chatlog/show?from=16-06-2018&to=16-06-2018&server=1&nick=An1mal&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Dám sem nějaké jen tak pro zábavu:
An1mal zivnak tvuj otcko je kid
An1mal kido
An1mal hlavne folowed je ch uje
An1mal tvoj otcko ma 12rokob
An1mal alahu akbar
An1mal idem na forum ted zebrat o prava hned my daju a perma ban
An1mal ok dam ty ban ac budu admin
An1mal dam ty perma ban
An1mal ano dam ty free vip
An1mal ja jsem si zadal o prava
An1mal ja mam aj game sites

An1mal byl tu smajlos?
An1mal smajlos je admin
An1mal Mr.Smajlos [zmenil nick na]: An1mal

An1mal na games ites jsu animace
An1mal ja mam game sites
An1mal mam steam a gamesit es

A nejlepší:
An1mal idem na pokecat z Admini
22:14 <An1mal> či neviem kolko mam
22:14 <An1mal> ja mam 17rokov
Mr.Smajlos ty mne znas?
Mr.Smajlos kto mne zna nech napise ja

Bud rád že to byl jen kick pane budoucí admin.
Peace.

hofy
16-06-18, 22:40
Doporučuji kontrolovat svoje chování, za poslední dny tady jen pácháš problémy. Hra u CT bez mikrofonu, spam hlášení bez důvodu, nadávky v chatu. Co teď čekáš od tvojí stížnosti? Měl bys za ten kick přijít poděkovat, příště už to bude ban.