PDA

Zobrazit normální verzi : mnammnambobik



Pán Kys
20-06-18, 00:13
Vypis z konzole:


Hráč Pán Kys
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:419689280
IP adresa 84.245.121.111
Udělen 19-06-2018 - 20:50
DĂ©lka BANu 30240 minut
Vypršà 10-07-2018 - 20:50 (0 mÄ›sĂcĹŻ 2 tĂ˝dny 6 dnĂ 20 hodin 50 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Demence, MFK
BAN dal Admin Nakladana Okurka (Nakladana Okurka)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak
Předchozà bany 5





Poznamka:






Je to absurdne ma "nutit" k tomu sa vyjadrit, ale co uz, ked musim, tak musim.

Dobre tak zacinalo kolo ja som si zobral SIMONA povedal som "pustite klavesnicu" a hned na to som povedal
"Zakazujem skakat begripovat cupiet mat vezenske pomocky a prehadzovat si ich, mat v ruke granaty smouky a flashe, kto moj prikaz alebo zakaz porusi ma kill, moje prikazy a zakazy plnite do 2 sekund 1 2" potom som povedal "Zahrame sa na simona Simon hovori, ze po otvoreni ciel vidu z ciel
3 dany hraci ktorych som vymenoval". vysli vsetci 6 tak som zabil len tych ktory tam nemali byt. Keby tu este boli niektory ktory by si vraveli "Ako to je mozne, ze to ze vsetci 3 dany hraci ktory nemali vysli z ciel? Je to proste , spytajte sa tych co ma poznaju! :)


Btw este je zaujimave, ze za cele kolo co udajne dostali "KILL ZA NEPUSTENU MYS" tak nikto nenapisal, ze to bol fk O_o aspon, ked si dobre pamatam.

Dobre takze to je vsetko k mojej obhajobe, dufam, ze "sud" bude prihliadat k danym skutocnostiam.

Fuuuha, chalani vy davate zabrat niekedy, keby nejake otazky tak sa pytajte, rad odpoviem. YGYarmy :D





Nabuduce oznamte mi, ze mi predlzujete ban :D



:D Goodnight

Folowed
20-06-18, 03:20
Za takhle kratke, slabe, neprukazne demo : http://csko.cz/forum/showthread.php?64305-JB-p%26%23345%3B%EDkaz-na-my%9A
Zakaz k CT na tri tydny, to vážně ?
Okurka tady si se spletl mohlo tomu předcházet xxxxx situací na zaklade čeho je mohl zabít.

K demu: je to tak 1/10 celeho kola vytržená z "kontextu". Je samozrejme mozne ze dal MFK ale sem přesvědčený o opaku.

PS: Hráče znám ze serveru a neříkám že je to buhvíjaký svatoušek ale tady se ho musím zastat tohle by podle meho neudělal a věřím jeho tvrzení/vysvětlení.
Za mě je to miss.

E: Navíc tam žádný příkaz na myš jak tvrdí v hlášení není.

Peace. :)

Nakladana Okurka
20-06-18, 05:19
Chtěl jsem jen znát názor druhé strany.
Za nepříjemnost se ti omlouvám, Dekuju za vysvětlení. Mas UB.
E: Pro priste bych ti ale doporučil vyhnout se tomu, co psal nuda v hlášení na tebe. Ne každý na serveru to muže chápat jako srandu.

Pán Kys
20-06-18, 09:01
Chtěl jsem jen znát názor druhé strany.
Za nepříjemnost se ti omlouvám, Dekuju za vysvětlení. Mas UB.
E: Pro priste bych ti ale doporučil vyhnout se tomu, co psal nuda v hlášení na tebe. Ne každý na serveru to muže chápat jako srandu.

Pohoda, tak pochybujem, že niečomu takému sa vyhnem, ale okej :D, pekný deň prajem

YGY i love u :))))

Zoyer
20-06-18, 09:19
Naucte se davat unbany a nemazat bany...
Lock