PDA

Zobrazit normální verzi : STEAM. nejde mi prepnout do winu



bastr
20-06-18, 18:00
zdravim, dnes jsem si spustil hru a zjistil jsem ze nemuzu zpet do winu. celkove to nejak blblo. Potom dam konec, ze hru vypnu celou a zcerna mi obrazovka. pomuze jedine RS. a pak znova a znova. Zkousel jsme i preinstalovat vse a bohuzel vysledek byl stejny. Ale stahl jsem si NS, ze to vyzkousim a hra normalne slapala. tak uz nechapu v cem je problem :( vcera vse normalne slo....... a nemyslim si ze je to na preinstalovani celeho PC

treba nekdo poradi. zatim diky

Petr Staniševský
20-06-18, 18:09
Není to zase tím updatem bo si nejsem jist ale mám takový pocit že včera byl nějaký update na csko sice to mělo 3.3 mb ale kdo ví jestli tam něco neposralo se xD

bastr
20-06-18, 20:24
Není to zase tím updatem bo si nejsem jist ale mám takový pocit že včera byl nějaký update na csko sice to mělo 3.3 mb ale kdo ví jestli tam něco neposralo se xD

ale ptal jsem se jinych a maji vse v pohode. hraju NS a normalne mi vse slape. takze to nebude asi PCm ne? premyslel jsem ze udelam reinstal celeho PC ale prijde mi ze mi to nepomuze asi :(

Petr Staniševský
20-06-18, 20:30
Hele, to už jsem taky dříve zkoušel reinstal a nepomohlo to vůbec jelikož nevím jak to mají jiné winy ale mě to na 8čce sem tam blbnulo když jsem to hodil do winu tak mi nešla myš do stran popř někdy se to nechtělo vrátit vůbec do hry.. No PC to určitě nebude to ani snad nejde možná je to winem fakt těžko říct. Některým lidem to šlape a celé roky nemají problém a potom třeba tenhle problém fakt.. Do dnes jsem nepřišel jak se to dá vyřešit proto jsem při hraní to raději nedaval do lišty..

darkkk
22-06-18, 18:50
Aj ja som mal update

killer-savage
23-06-18, 12:03
Ja som mal update s 6.6mb a žiadná zmena. win7 ultimate edition