PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva. JB



Mlýn
22-06-18, 15:17
Ahoj, Toutou formou by som chcel zažiadať o práva na #JB.

Niečo o mne.

Volám sa Jano, mám 17rokov. CSko hrávam, keď sa dá/chce sa mi (Keďže to neni hra, pri ktorej by sa denne dalo stráviť XY hodín.)
vo voľnom čase sa venujem hlavne fandeniu - Hokej. (Ultras)
Navštevujem SOŠ. - Manažment Regionálneho Cestovného Ruchu. Momentálne 2. Ročník.

Hrávam pod nickom "Mlýn. (Predtým Mlynko. ale kvôli bugu s tým nickom to už neni možné :D)
SID: STEAM_0:1:106733303
Stým: https://steamcommunity.com/id/darknessislife/
Nejdem sa tu rozpisovať, ako dlho tu hrám a podobné blbosti, keďže to sám neviem. Ale "aktívne" to bude asi cca 2 roky.
Za poslednú dobu nemám žiadne hlásenia na forku, nestretávam až také prípady, že by som to musel hneď postovať sem, a keďže to je fun mod, neberem všetko až tak vážne, a nechodím sem vyplakávať. :D
Ingame hlásenia niake určite sú, píšem komu príde. /Nuda, Toy, určite ešte dakto. (A Kajsinek, ale to je už dlhšiu dobu, keďže si ma odstránil z FL :D :D)
(Niake bany s mojim nickom v dôvode tam sú, ale 70%adminov to nepíše. :D)

Banyy

Niake bany tam budú,
Posledné 4 bany boli na vlastnú žiadosť.

Ostatné bany niesu Extra staré (jeden asi 3/4 roka. ostatné sú cez rok.)
K tomu nemám čo extra povedať. bola to blbosť. Operák tie nicky vraj bral až moc vážne. :D (Nič proti <33 :D)

Žiadne svoje "+/-" sem písať nebudem, kto ma pozná, vie aký som. :D Kto nie, môžem mu to sem napísať. ale určite by som sa nedokázal opísať tak, ako keby to spraví niekto iný, kto ma pozná. :D

Tak Zatial. <3

Grakon2702
22-06-18, 17:03
Ahoj, jsem proti. Důvodem je chování v minulosti.

Fellow
22-06-18, 17:24
Proti netreba viac k tomu, Grakon to vystihol.

Mlýn
22-06-18, 17:56
Ahoj, jsem proti. Důvodem je chování v minulosti.

V pohode, díky za vyjadrenie (Inak, ľudia sa občas menia. ale fakt len občas :D)

K tebe Fellow, od teba som ani nečakal, že sem napíšeš :D:D
Čo bolo, bolo. obaja vieme svoje. :D ajtak díky za vyjadrenie :-)

Grakon2702
22-06-18, 21:12
Máš pravdu. Lidi se mění, ale chce to čas. Od té doby, co jsme spolu a s Operákem řešili tvůj ban, tu je vidět jistý posun. Máš tu nějaké hlášení a nepamatuji si žádný další problém. Každopádně po jistých zkušenostech vím, že někdy ani rok nestačí na to, abys pořádně poznal člověka a to obzvlášť na netu. Pokud si udržíš své "sebenápravné" tempo, bude to pro tebe jenom dobře. Nakonec si tady dobré jméno vybuduješ. Každopádně dřív než za rok bych to neviděl. Holt důvěra se buduje dlouho.

Toy
22-06-18, 22:23
Ahoj, jsem proti. Důvodem je chování v minulosti.

A co udělal ? O co šlo ? ? Docela by mě to zajímalo, teda pokud to není tajemství ?

E: Ok, dik.

Grakon2702
22-06-18, 22:27
A co udělal ? O co šlo ? ? Docela by mě to zajímalo, teda pokud to není tajemství ?

Všechny důležité informace se dají najít v banlistu a v minulých příspěvcích na fóru. Na fóru to začíná poslední žádostí o UB a poslední žádostí o práva. Říkejme tomu "řetězová reakce". Žadatel sám ví.

Operak
22-06-18, 23:27
Lidé se mění, ale tvá minulost je nepřípustná na admina. PROTI

Mlýn
23-06-18, 00:14
Toy, keď tak napíš pm. Tam ti to vysvetlím.

Tie bany neberem až tak vážne. Bola to blbosť, niak to nezmením, čo sa stalo, to sa stalo. Každý občas spraví blbosť, bez blbostí by bol tento život nuda :D
Aj keď si myslím, že tá minulosť neni až taká akú ju "popisuješ" v tej vete :D. Každopádne díky za názor :)

KajSinek
23-06-18, 18:23
Zdravím Mlynku,
vopred ťa chcem upozorniť, aby si si to neobhajoval na základe toho, že ťa mám v bloku, tak ti dávam také vyjadrenie aké dávam. Hlásenia a aktivita tam sú, ale to je tak všetko o čom môžem povedať niečo plusové. Na serveroch sa niekedy nevieš spratať do kože a v prítomnosti admina sa krotíš. Bez neho si úplne iný. Neviem si ťa vôbec predstaviť ako admina. Žiadal si si od adminov bany na vlastnú žiadosť a pritom chceš mať práva. Nechápem potom význam tých banov. Nejdem tu ďalej písať a ani už nemusím. To podstatné som napísal. Moje vyjadrenie je samozrejme PROTI.

Indian0
23-06-18, 21:04
Vek 17, správanie na 14.
17-14=3.
Nedáva to žiaden zmysel, presne ako táto žiadosť o práva.

E: To že si myslíš, že si ma nestretol na serveri, neznamená že si ma aj nestretol.

Mlýn
23-06-18, 23:15
Hihi, niekto sa snaží byť na silu vtipný.
Vymysli dačo lepšie. Obháňať sa vekom a "správaním" človeka, ktorého si nikdy nestretol ani len na servery je samo o sebe vtipnejšie ako tvoja správa :-)

Kajsinek, súhlasím. Niekedy je ten jb už nuda ale keď tam je dobrá partia tak si spravíte pár blbostí. (Samozrejme neporušujeme pravidlá ako ostatný :D)
To s tým, že keď príde admin atď atď atď. Mám opačný názor. Nemyslím si, že som niak iný keď tam admin je a keď zasa neni. Ale každý môže mať iný názor.

Fellow
24-06-18, 11:38
Dostalo sa ku mne že si túto žiadosť podal len tak zo srandy a kvôli nejakej stávke alebo dohode s kamarátom , takže by som to ani nebral vážne.

Mlýn
24-06-18, 13:09
E: hh, Najlepši spôsob ako si overiť ľudí napísať im dačo random a čakať či sa to dostane von. :D
Čakal som, či to napíšeš. ale napíš Janke, že som očakával, že ti to povie :D
Žiadna stávka/dohoda tam nebola. tvoj "zdroj" bohužial dostal zlé informácie, a to priamo odomňa :/ :D

Nemyslel, nečakám že sa tvoje rozhodnutie zmení. Len toľko

Fellow
24-06-18, 13:12
či už to bola pravda alebo nie, moje rozhodnutie sa nemení,
A ak si to myslel vážne tak neviem čo si očakával..len toľko

Jakuppp8
24-06-18, 19:33
Proti kvůli minulosti.

Mlýn
20-07-18, 23:09
Ehh.. cca 3 týždne budem neaktívny. idem do ČR a neberem si so sebou nb. (Ajtak budem robiť a aspoň sa odreagujem od cska xd)

Mlýn
28-07-18, 00:55
Môžete lock xd.


Chudák téčko( ͡° ͜ʖ ͡°) xd

Samco
28-07-18, 07:46
Lock na vlastnú nevysvetlenú žiadosť.