PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Megapub



STERAC NA PONORCE
01-04-12, 14:41
Zdravím,

touto cestou bych rád požádal o práva na výše zmíněný server, pokud by bylo třeba, neměl bych ani problém s dalšími "klasickými" servery jako Classic, Aim, Awp...

Steam mám nějakých 6 let, samotné CS hraji samozřejmě delší dobu. Na serverech Kotelny se pohybuji s prazvláštním nickem NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE.

ID: STEAM_0:0:10641667

Zkušenosti s adminováním mám, třeba i z toho důvodu, že jsem vlastnil 2 ve své době velmi oblíbené herní servery (1. Steam, 2. NS), dále jsem adminoval na několika málo dalších ne příliš významných portálech, přesné jméno vám asi nepovím, protože je to jednak dlouhá doba a v neposlední řadě na CS scéně bylo už tolik portálů, které se všemožně přejmenovávali, že bych si nemohl být jist. Dříve jsem působil také jako hráč poměrně úspěšných a sponzorovaných klanů (gF, mE, MagicBalloons,...), ale to už je také poměrně dlouho, jelikož před nedávnem jsem "prodělal" více než roční pauzu. Zkušenosti mám logicky i s cheathuntingem.

Abych napsal ještě něco málo o mě, tak tedy jsem 20 ročný student UK, vyznačující se snad nadhledem a klidem a momentálně s chutí pomoci, což je zároveň důvodem mé žádosti.

Své přínosy bych vystihl asi takto: kromě jasných skutečností jako udržování slušnosti a "oceňování" cheaterů bych přišel s menším bojem proti (z mého pohledu velkému) nešvaru na MP. Jedná se o stav, který s sebou přináší funkce ranku. Tedy stav, kdy někteří hráči zapomínají na cíl herního modu samotného (většinou polož x zneškodni) a oddávají se radši vyčkávání na možnost uloupení nějakého toho killu a následném posunutí v ranku. Takové hráče bych rád pomohl lehce usměrňovat a přispěl tak k zábavě většiny.

Děkuji za přečtení, případnou odpověď a s přáním hezkého dne se prozatím loučím.

Bezdak
01-04-12, 14:48
Jo jo, tenhle hráč na na mega v klidu skill má taky, ale bohužel aktivita na foru nulová a tim pádem si taky nenahlásil žádného cheatera, takže nemáme možnost zjistit jestli umíš poznat cheaty.

Montty non skill
01-04-12, 15:29
Stěrače poznám ze hry. Nikdy zatím zádné nevhodné komenty, hráč na pohodu. Co se týká skillu, ten je dobrej. Opravdu by měl zlepšit aktivitu na foru a hlášení cheaterů. Ikdyž si myslím, že zrovna on by nějekej ten hax poznal.
Žádost napsána dobře, solidní vyjadřování, asi bych mu dal šanci ;-)

STERAC NA PONORCE
01-04-12, 16:03
Nevím, jestli vám to pomůže, ale odhadem tak před půl rokem, možná rokem jsem tu opravil nějakého cheathuntera, který dal ban hráči s nickem virteN, ale to jsem psal určitě z jinýho účtu, který jsem stih mezitím ztratit. :-)

BiA Fz
01-04-12, 16:38
potkávám ve hře, pro.

tyger103
01-04-12, 16:53
Pohodovej hráč,žádný problémy,když je potřeba tak poradí.Hrát to umí ,jen zvýšit aktivitu na foru :) .Jsem PRO

baf
01-04-12, 20:08
Znam v poho hrac hraje dlouho skill tam jen zlepsit aktivitu na foru.A urco pro.Zlepsi si net hlavne,sem ti psal ze se nemas tak hluboko potapet s tou ponorkou.

Johny Pampeliska
02-04-12, 01:31
Ty vole stěrač tu hraje ranec dlouho, na pohodu, nejde říct nic jinýho než ANO :o)

Karl0s
02-04-12, 09:08
Nic proti stěračovi, ale takhle můžete dát práva rovnou každýmu, kdo tu hraje ranec dlouho. Kde máte důkaz o honění cheaterů a starání se o kvalitu serveru? Jak víte, že by si timhle akorát neposral pověst? Jestli ty důkazy máte, tak se omlouvám, jinak k tomu nemam co dodat.

apach29
02-04-12, 13:30
Karlos ma sice pravdu, ale kdyby se za nej zarucil Bezdak nebo Montty tak jako ja za Flopa, nevidel bych zadnej problem a byl bych pro.
Taky jsem ho parkrat potkal na DM a v pohode.

Bezdak
02-04-12, 13:36
Já právě že vůbec nevim jak je na tom s rozpoznáním cheatů a myslim že ostatní jsou na tom podobně.

STERAC NA PONORCE
02-04-12, 14:03
Okomentoval jsem vám tu na foru dva případy podezření z cheatingu, tam se můžete podívat, jak na tom jsem :-) Jinak si nemyslím, že je vůbec možné, aby člověk s cca 9 letou "CS praxí" takové problémy měl. To znamená, že ještě pamatuju PHarda v dobách jeho největší slávy :-D (dneska tu vystupuje jako Vince C. a pro mě překvapivě píše návody :-))

Montty non skill
02-04-12, 18:49
v tom máš asi pravdu. Já hraju něco kolem 12 let a asi 10 na steamu. Ještě by bylo dobré, kdyby jsi nahlásil nějakého cheatera.
Do postů se zapojuj, to je jedině ku prospěchu okomentovat tu a tam nějaké dema nebo stížnosti atd... Prostě projev víc aktivity pro kotelnu ;-)

nubiq
02-04-12, 20:50
Stímhle hráčem už hraju nějakej ten pátek na megapubu a nemužu si stěžovat. Stěráč je hráč do pohody, skill taký má :D .. chování taky slušné a zkušenosti určitě taky má :) Takže já jsem PRO aby ke mě na MEGAPUB přibil jeden slušný admin :)

Charon35
02-04-12, 21:44
Jeeeej. Sterač. Teba som tu nečakal, ale milé prekvapenie. Vitaj.

Ešte hrávaš so sNickym?

http://steamcommunity.com/profiles/76561197981549062

Hráč na pohodu, odohraté má, ID, IP clear.

Len jediné mínus, ale ľahko odstrániteľné, je tá aktivita na fóre. Nič v zlom, ale
potvrzuju WH :-) napíše aj Player. :)

STERAC NA PONORCE
02-04-12, 21:53
Zdravím Charone :-) Abych byl upřímný, tak jsem hrál už s tolika lidma a během svých delších pauz třeba o hodně lidí z kontaktů zase přišel, neboť si mysleli, že jsem s tím seknul, že si nejsem vůbec jist, kam si sNickyho zařadit. Ale ten nick samozřejmě znám, jen už nevím, jestli jsem s ním hrál v klanu, na publicu... :-) a jelikož už přesně nevím, tak odpověď na tvojí otázku je ne, už s ním nehraju :-)

Charon35
02-04-12, 22:00
Klan: eNcore
Rok: 2010
Volá sa Tomáš.
Ale to len tak na okraj.

Charon35
03-04-12, 16:03
Takže dohoda:
Aby to bolo fér voči ostatným, natoč a nahlás niekoho na fóre, poobzeraj sa po fóre a potom sa uvidí.

Z hry máš len samé plus, takže toto je skôr formalita v tvojom prípade. GL :)

Montty non skill
03-04-12, 20:13
Souhlas s Charonem. Co se týká hry, ví co a jak a líbí se mi jeho ambice pleskat rankery :D

Johny Pampeliska
03-04-12, 23:23
pleskat rankery, tos to řekl dobře Monťáku :laughing1::laughing1:

MARTiii
04-04-12, 22:02
hral tu pred lety a v pohode, skill ma (nebo uz ne? :-D), takze cheatery pozna PRO

dtr
05-04-12, 23:57
Jsem pro pánové ;)

Charon35
11-04-12, 22:45
http://csko.cz/forum/showthread.php?6647-Lump-jm%E9nem-Groxen/page2

Myslím si, že už by sa táto žiadosť mohlo aj pohnúť. :think:

ZombieBot
12-04-12, 07:15
Pro.

TheFinrod
12-04-12, 07:58
Párkrát jsem Tě zahlídl na AWP, byl si bez problému, docela skill, jsem PRO.

Kotel
13-04-12, 00:04
Tak to beru.

dtr
13-04-12, 06:59
gratulera :clap:

TheFinrod
13-04-12, 07:51
Cg :)

BiA Fz
13-04-12, 09:35
Vítej, zamykam to takže další cégéčka mu pište do pošty nebo na serveru :))