PDA

Zobrazit normální verzi : [J]0sHua. (jiny hrac) --> Eust.



J0sHua
22-06-18, 22:34
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 253049)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Dement jednou, dement navzdy'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [J]0sHua. >
[AMXBANS] Tvuj nick: [J]0sHua
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:187509019
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:187509019
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 95.103.26.247
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.109.227
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Eust. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien





Poznamka:






Nechapem
Prosim o vysvetlenie
Ak je to kvoli tym nadavkom, ktore som pouzival ked bol na servery cheater, tak je to vas problem kedze si neviete zabezpecit servery proti cheaterom ;)

Eust.
24-06-18, 13:18
Dostal jsi několik banů za chatlog, kde ti ta délka postuně graduje. Poslední ban byl na 2 měsíce.. Nejsi schopnej se začít chovat normálně a ještě to budeš dětinsky svádět na nás, že si neumíme zabezpečit servery? Když potkáš cheatera, stačí napsat přes "!", někomu napsat na steamu nebo ho prostě natočit a dát na forum. Jsi neponaučitelný, neustále tím porušuješ naše pravidla, tak mi řekni jedinej důvod, proč by jsi měl u nás nadále hrát? Kor když jsme tak špatní a chyby jsou vlastně na naší straně. :) V případě omluvy jsem ti to ochoten zkrátit na půl rok.

Darongodx
24-06-18, 13:22
Potvrdzujem, že tento hráč patrí medzi skupinu problémových hráčov na Furiene. Po ospravedlnení súhlasím so skrátením.

Samco
24-06-18, 20:36
Áno, jedná sa o pomerne vulgárneho hráča. Po toľkých banoch zo strany žiadateľa malo prísť aspoň bleskové ospravedlnenie. No zdá sa mi, že si nie je svojho opätovného prešľapu vedomý.

Koprakek
26-06-18, 15:06
Jestli to nechápe.. nač ho tu držet.