PDA

Zobrazit normální verzi : Smrt serverŮ ?



kempil
23-06-18, 00:55
Ahoj,

Chtěl bych se vás zeptat, co se zde odehrálo. Nějakou dobu jsem nehrál a po mé neaktivitě se zombie apocalypsa vůbec nehraje, ale předtím sem ten server rád navštěvoval a nebyl jsem jediný. Osobně bych vrátil ceny jak byly a maximální počet bodů taktéž. Myslím si, že tu udělá jen zmatek. Nyní je vrchol když potkám až tři hráče na serveru, vůbec netuším co se stalo. Žádám někoho, aby mi napsal co se zde odehrálo, je škoda že už tento mod nikdo nehraje. Díky

Military
02-12-18, 00:35
Pochybujem že by sa tato situácia dala nazvať smrť zombie serveru. Aj prvý zombie server čo bol, bol 4 roky stále plný a zrazu to cele upadlo na 8 hráčov aktívnych. V tedy sa písalo, že toto je definitívny koniec zombie serverov na cs1.6 a preto admin ešte držal server svojim majetkom, ale už nemal zdroje a uzavrel ho. Pôvodne neviem či je to pravda, vraj predal auto a tie 4 roky sa 11 hodín denne venoval tomu serveru a upravoval ho. Ešte 2 mesiace pred jeho pádom zrazu zmenil to že vip nemali len vestu na štarte, ale prvýkrát dostali aj itemy vyhradené vip, ako aj rezervovaný slot a odhora dole boli všetci vip. No to sa mu nepáčilo, že každý jeden človek mal laserové pušky, a raketomety a už to nebolo utekaj pred zombie, alebo umri. Tak všetky výhody vip okrem tej vesty zrušil do troch dní. Ľudia prestali kupovať vip a ich počty klesali. No po konci toho servera a zrejmej smrti ZM serverou tu teraz píšem na fóru "Smrť ZM serverom" po 9 rokov. Aj keď to tu náhodou skonči, ZM servery pôjdu ďalej inde. A možno ešte dnes je úplný originál niekde, čo bol kedysi, ešte aj dnes.

Pridané o 4 minúty:
A keď tak rozmýšľam, tak ten tvorca zombie servera tam bol takmer každý deň od tej 12:20 do tej 20:00-22:00.

Prototypy možno neznáme: (Posledne týždne servera)
Postava - Lovec zombie (Niečo ako survivor ale s AWP a len 600+-HP, poškodenie na zasah s awp 2500 škody. Svietil na svetlo zeleno.)
Postava - Zombie assasin (Niečo ako nemesis ale nespomaľovali ho náboje, ultra vysoká rýchlosť okolo 890+-HP, Poškodenie zásahom 250 škody. Svietil na červeno.);
Funkčný experiment - Banka na body: (hráč napísal príkaz do chatu ako keď píše alebo konzole a odložil si body na IP. Napojil sa príkladne o týždeň dal druhy príkaz a dostal všetky body. Body sa aj sčítali. Mohol ich hráč 4 mapy sporiť a na obľúbenej hneď prvé kolo vytiahnuť a kúpiť guľomet, raketomet, alebo iné veci za body príznačné pre zombie server. Bohužiaľ nevedel to dať na automatiku ani to nestihol.)
Vakcína - Do inventára s nožom vojak mohol vytiahnuť nôž alebo tiež v menu s nožom ihlu bodol ju ako útok seknutím zombie hráčovi a zmenil ho v človeka. Iba pre vip, pretože iba ty mali ochrannú vestu, čiže aj to bolo rozumne riešenie :D
Ochranný odev - Max 30% hráčov ho mohlo kúpiť potom bol item blokovaný. Hráč v ochrannom obleku, predíde vylosovaniu premeny na zombie na začiatku kola a je imúnni proti chemickému granátu nemesisa. Oblek po zásahu chemickým granátom od akéhokoľvek zombie bude zničený.
Ohniva fľaša - Podla môjho názoru toto mohlo za koniec toho servera. Ohnivá fľaša v oblasti dopadu sa zničí a vytvorí do 9 metrov plamene, čo poškodzujú zombie o 150HP po dobu 15 sekúnd. Bug zabitý zombie s tým, sa už nevrátil do hry. Raz som s tým upiekol 14 hráčov ako posledný človek. Nemali šancu ujsť, lebo sa tlačili za mnou do rúry a hodil som keď boli na pol ceste 3 tieto zápalné flaše.

Revan
05-12-18, 22:57
to sa dalo čakať ja som dávnejšie chodieval ešte na pôvodný zombie a potom prišla moja neaktivita cca rok aj niečo a keď som sa vrátil tak zombie prázdne a maximálne tam bolo tak 6-10 ľudí... trendy sa posúvajú každý si radšej zahrá na goučku zombie ako na starej 1.6 teda jedine ak by chcel nostalgiu... ale ked sa pozreš tak všetky servers utrpeli ranu a stratu hráčov

Dannyko
14-12-18, 23:29
Postava - Lovec zombie (Niečo ako survivor ale s AWP a len 600+-HP, poškodenie na zasah s awp 2500 škody. Svietil na svetlo zeleno.)
Postava - Zombie assasin (Niečo ako nemesis ale nespomaľovali ho náboje, ultra vysoká rýchlosť okolo 890+-HP, Poškodenie zásahom 250 škody. Svietil na červeno.);
Funkčný experiment - Banka na body: (hráč napísal príkaz do chatu ako keď píše alebo konzole a odložil si body na IP. Napojil sa príkladne o týždeň dal druhy príkaz a dostal všetky body. Body sa aj sčítali. Mohol ich hráč 4 mapy sporiť a na obľúbenej hneď prvé kolo vytiahnuť a kúpiť guľomet, raketomet, alebo iné veci za body príznačné pre zombie server. Bohužiaľ nevedel to dať na automatiku ani to nestihol.)

Lovec zombie známy ako aj SNIPER. Bolo by to dobré ale neviem či tento plugin je podporovaný zp43. Väčšinou ich vidím len na zp50.
Assassin s aurou? Na každom servery má každý assassina bez aury. Ale má zas vysoký počet životov (okolo 10k-15k).
Banka by bola veľmi dobrý nápad ale kam utratíš napríklad 1000 bodov za jednu hru? Máš tam len MINIGUN, BAZUKA, GRANATOMET a ešte tá xm08 či ako sa volá tá zbraň.
Kotel by musel pridať potom veľa nových vecí ako sú napríklad GOLDEN guns. Alebo by to spravil v štýle zombie apokalypsi. Tam by sa to hodilo.
+ by som pridal také KNIFE menu kde si hráč bude môcť vyberať z rôznych druhov nožov: http://leteckaposta.cz/949841519 (neviem sem vložiť obrázok xd)

killer-savage
18-12-18, 18:16
Myslím že tá hmla viac patrí na escape ako na apokalypsu a aj by sa mal upraviť bunnyhop zombie lebo môže dosiahnúť veľkej rýchlosti, tak by sa mu mohlo znížiť HP. A podľa mna je tam slabý výber máp. Na skúšku som tam hodil mapu hns_floppytown a hráčom sa tá mapa páčila.