PDA

Zobrazit normální verzi : GruneX --> Stassytel



GruneX
26-06-18, 20:15
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 253051)
[AMXBANS] Mas 7 tydnu, 1 den, 14 hodin, 42 minut a 21 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '98712'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Nauc se chovat'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < GruneX >
[AMXBANS] Tvuj nick: GruneX
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:494917798
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:494917798
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 37.221.253.62
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 37.221.253.62
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Stassytel >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dustzero)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================





Poznamka:






Dobry den, chtel bych podat zadost o UB, byl sem sprosty na admina, a dostal sem ban na 56 dni coz mi prijde velmi prehnane,od banu ubehlo dejme tomu 10 dni, to ted presne nevim, ale chtel bych rict, ze me to moc mrzi a lituju toho.
Jsem poucen a nyni se budu chovat slusne.

btw. (tim ze budete davat takto nesmyslne a dlouhe BANy prijdete akorat o fanousky vasich serveru, kdyby tyden-10dni nereknu pul slova, ale dat ban na 2 mesice za to ze si dovolim adminovi napsat ze je k*k*t, kdyz se v te chvili tak choval :-))

Jsem dlouholety hrac a fanousek prave kotelny, kupuju vipcka tak si toho prosim vazte, a kyvnete na moji zadost.

Dekuju za ochotu
s pozdravem GruneX

Troppe
27-06-18, 08:48
Ahoj. Ban byl původně na 12 týdnů, ale zkrátil jsem ho. Začalo to jako vždy. Po tom, co jsem tě několikrát zabil já nebo někdo z mých spoluhráčů jsi nás začal slovně napadat. Po chvilce jsem ti řekl, ať si to necháš pro sebe a ať mlčíš, že to nikoho nezajímá, natož ty jsi reagoval drze, ať mlčím já a další věci. Minimálně 10 minut jsem tě upozorňoval, ať už mlčíš, ale nepřestal jsi, naopak jsi pořád provokoval dál jaké jsem děcko s právama, ať už ti dám konečně ban a tak dále. Není to poprvé, co jsem tě na tvoje chování upozornil a je vás tam daleko víc takových.
Nechám to na ostatních adminech, zda mám ban zkrátit či nikoliv. Jelikož se chatlog neukazuje, budu spoléhat na adminy, kteří tam aspoň jednou za čas dojdou a potkají tě tam.

Edit: Choval jsem se na serveru jako kokot? Jak prosímtě? Tím, že ty tam "brečíš" a nadáváš, když tě někdo zabije a já tě na to upozorním?
Edit2: Neskončilo to jenom u kokota, bylo tam toho víc. Ale to drzé chování bez špetky respektu tomu hodně pomohlo.

Darongodx
27-06-18, 11:04
Ahoj, bol by som za skrátenie banu na týždeň.

GruneX
27-06-18, 16:01
Ahoj. Ban byl původně na 12 týdnů, ale zkrátil jsem ho. Začalo to jako vždy. Po tom, co jsem tě několikrát zabil já nebo někdo z mých spoluhráčů jsi nás začal slovně napadat. Po chvilce jsem ti řekl, ať si to necháš pro sebe a ať mlčíš, že to nikoho nezajímá, natož ty jsi reagoval drze, ať mlčím já a další věci. Minimálně 10 minut jsem tě upozorňoval, ať už mlčíš, ale nepřestal jsi, naopak jsi pořád provokoval dál jaké jsem děcko s právama, ať už ti dám konečně ban a tak dále. Není to poprvé, co jsem tě na tvoje chování upozornil a je vás tam daleko víc takových.
Nechám to na ostatních adminech, zda mám ban zkrátit či nikoliv. Jelikož se chatlog neukazuje, budu spoléhat na adminy, kteří tam aspoň jednou za čas dojdou a potkají tě tam.

Edit: Choval jsem se na serveru jako kokot? Jak prosímtě? Tím, že ty tam "brečíš" a nadáváš, když tě někdo zabije a já tě na to upozorním?
Edit2: Neskončilo to jenom u kokota, bylo tam toho víc. Ale to drzé chování bez špetky respektu tomu hodně pomohlo.

Troppe, já byl nalitý, zrovna sem přišel z hospody, však mě znáš, mám věk, občas dělám pičoviny, chybu uznávám určitě u sebe a to že sem se já choval jak kokot...
Kdybych věděl že jsi to ty tak neřeknu pul slova, známe se dlouho :-)
No nějak to zvažte, ale řikám na rovinu že jestli ten ban nezkrátíte tak smažu csko a na kotelnu už nevlezu a to si myslím že o to nestojíte, lidi ubývají dost.

Mužete mi ten ban prominout ne? Však je to první a poslední ban za nadávky co sem kdy dostal :D

GruneX
27-06-18, 16:02
Ahoj, bol by som za skrátenie banu na týždeň.

Díky darone, týden to už nejspíš je, ani nevím kde zjistím kdy sem ten ban dostal :-)

Pelargos
27-06-18, 16:10
No nějak to zvažte, ale řikám na rovinu že jestli ten ban nezkrátíte tak smažu csko a na kotelnu už nevlezu a to si myslím že o to nestojíte, lidi ubývají dost.

Tak to asi nemáme inú možnosť len ti to skrátiť alebo rovno zmazať ten ban, pretože ty si náš najdôležitejší hráč. Bez teba tu kotelna skončí.

Grakon2702
27-06-18, 16:39
Zdravím. Opilost je celkem pitomá výmluva, každý zodpovídá za své chování sám za sebe. Každopádně si myslím, že délka je přehnaná.

RenTGen
27-06-18, 16:40
Kvôli tomu trápnemu "vyhrážaniu" som proti skráteniu.

GruneX
27-06-18, 17:18
Kvôli tomu trápnemu "vyhrážaniu" som proti skráteniu.

Safra já se nevymlouvám, očekával bych trochu pochopení, avšak cháépu, jste tu zvyklý na puberťáci co mají hubu prořízlopu dost a lžou. Ale to já nejsem, každý kdo mě ve hře zná ví že je mi nedávno bylo 40. A tak když řeknu že sem opilý byl, tak sem byl. Nemám potřebu tu lhát.

Chybu sem uznal.

Troppe
27-06-18, 17:32
Není to tvůj první prohřešek za tohle. Promiň, ale právě že tě znám a chováš se tak v kuse. Je jasné, že když bych tam byl pod mým pravým nickem, že by ses choval slušně. Ale slušné chování na serverech má panovat i když na serveru není admin.
Omluvil ses, mám pochopení. Přikloním se k Daronovi a ban zkracuji na týden, zítra kolem oběda by sis už mohl zahrát.

GruneX
27-06-18, 17:47
Děkuju moc Mario, i vám ostatním co mi tu šanci dali :-)

Koprakek
30-06-18, 12:23
Lck.