PDA

Zobrazit normální verzi : InherentVice



Vice1
29-06-18, 18:10
Vypis z konzole:


Hráč m4t7x yt
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:1899389530
IP adresa 37.221.253.59
Udělen 28-06-2018 - 13:27
Délka BANu 10080 minut
Vyprší 05-07-2018 - 13:27 (0 měsíců 0 týdnů 5 dní 19 hodin 19 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] nomic/by gstff.
BAN dal Admin Fellow (Fellow)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6






Poznamka:






čau, maty mě poprosil jestli bych mohl požádat o unban místo něho protože to neumí. ještě mi říkal abych vam napsal, že má mikrofon.

KajSinek
29-06-18, 18:28
Má mik, skontroloval som ho. Môžeš mu dať UB za NoMIK, ale všimol som si, že zákaz k CT bude mať stále z dôvodu tohto:
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=253416
Je to divné, že bol u CT ID i IP sa zhoduje.

bohémsky život
29-06-18, 23:00
Ahoj, když jsem ho kontroloval já, tak neodpovídal a nějak nereagoval na mojí otázku, či má mikrofón = dostal ban. Pokud to ale tak je, že opravdu mikrofón má, tak se omlouvám a ať si dává příště pozor.

Fellow
01-07-18, 14:34
Ahoj, máš UB :) Ospravedlňujem sa za vzniknuté problémy, banoval som na základe hlásenia od spešla, ale keď mikrofón máš nie je čo ďalej riešiť, len si do budúcna dávaj pozor.
Prajem príjemný zvyšok dňa. :)

Grakon2702
01-07-18, 14:57
Asi je to zbytečné, ale radši to tu napíšu. Při kontrole miku je vždy důležité se ujistit, že vás hráč slyší (není afk, máte v pohodě mikrofon, nepřeřvávate přes někoho jiného atd.). Tato situace mohla nastat právě kvůli tomu.

Fellow
01-07-18, 15:18
Prišiel som na hlásenie od spešla ako som už povedal, spýtal som sa ho či má mikrofón, neodpovedal mi tak logicky som mu dal zákaz.
Nie som človek čo by banoval všetko len kvôli tomu aby som mal kopu banov a aby som vybanoval každého.
Viem spraviť aj kompromis a pochopiť že niekedy človek aj odbehne od PC.

Vice1
01-07-18, 15:21
dekuji za vyřešení. :)

bohémsky život
01-07-18, 16:54
Hráč normálně chodit a byl ve hře, kdyby byl afk, tak bych ho samozřejmně nechal a počkal bych. Každopádně, ještě se tedy omlouvám za vyskytnuté problémy a hráč může zase v pořádku hrát.

Nuuu,da!!
01-07-18, 16:57
UB u tohoto hráče byl naprosto zbytečný, stačilo mi jedno kolo jeho Simonování a dostal zákaz nový, absolutní neznalost pravidel.

KajSinek
01-07-18, 17:16
UB u tohoto hráče byl naprosto zbytečný, stačilo mi jedno kolo jeho Simonování a dostal zákaz nový, absolutní neznalost pravidel.

tu sa jednalo o NoMIK, čo hráč už mal = v tom prípade mu bol udelený UB na konečnom rozhodnutí banujúceho admina
- ale neboj sa ... ak má stále neznalosť v pravidlách, tak ten ban dostane skôr, či neskôr alebo bude upozornený v hre adminom, či spešlom na to, aby sa to doučil

Nuuu,da!!
01-07-18, 17:52
myslel jsem to tak, že tento hráč ode mne dostal stejně zákaz k ct protože neovládá pravidla, takže jeho snaha o urychlení přístupu k CT byla dle mého unáhlená

Britny
01-07-18, 18:31
myslel jsem to tak, že tento hráč ode mne dostal stejně zákaz k ct protože neovládá pravidla, takže jeho snaha o urychlení přístupu k CT byla dle mého unáhlená

To bohužel admini nemůžou tušit, řešil se zde pouze zákaz k CT ohledně miku, každopádně tvůj ban se bere na vědomí - jeho banlist mluví za vše.

Co se týče daného hráče, má zákaz na 3 týdny, to už doporučím, at si potom zažádá sám o UB, zas tak hloupej nebude, aby to neuměl, i když nevím zda to bude k něčemu platné, pokud nepozná pravidla, at se je doučí.

LOCK