PDA

Zobrazit normální verzi : Razení polohy protihráčů



xzotikk
04-07-18, 21:46
Pravidlo č2. Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Myslím si že toto pravidlo kazí hru, chápu že ti co spolu např. na TeamSpeaku nekomunikují mají nevýhodu, ale není to pak jejich problém?
CS je hodně o komunikaci a spolupráci, chápu že to je na veřejných serverech těžké, ale i tak si myslím že by všichni měli dostat nějáký prostor.

Proto prosím o případné zrušení či toleranci tohoto pravidla.

Dále se obávám že tento příspěvek na mě spustí spoustu urážek a hádek tak ho prosím berte na lehkou váhu :happy:

Fast212
04-07-18, 21:55
Tento návrh myslíš ako srandu že? :laughing1::laughing1::laughing1:

xzotikk
04-07-18, 21:57
Ne.

Grakon2702
04-07-18, 21:57
Ahoj, tím pravidlem se myslí zákaz radění, když jsou hráči rozdělení v obou týmech a navzájem si říkají polohu svých spoluhráčů. Pokud jsou hráči ve stejném týmu a ještě k tomu spolu komunikuji přes komunikační program třetí strany, tak jak to je v pořádku.

xzotikk
04-07-18, 21:59
Takže pokud jsem s kamarádem např v CT týmu a jsem mrtvý a on dále hraje tak mu můžu např. přes TeamSpeak říct kde se nachází nepřítel tedy člen T týmu?

Fast212
04-07-18, 22:02
Takže pokud jsem s kamarádem např v CT týmu a jsem mrtvý a on dále hraje tak mu můžu např. přes TeamSpeak říct kde se nachází nepřítel tedy člen T týmu?

Chápeš to zle... ty mu možeš poradit ked si živí kludne aj cez voice v hre... ale ked si mrtvy tak vidíš aj druhý tím a čo potom? povieš mu na Ačku za dverami kempí z brokovnicu... A tvoj kamarat to vyfullouti aj cez stenu a ten druhý nemá šancu... chápeš čo tím chcem povedať? Ked si proste radíte cez komunikačný program je to obrovské znevýhodnenie voči ostatným čo hrajú podla pravidiel

xzotikk
04-07-18, 22:05
Takže polohu nepřátel mohu svému týmu radit třeba i přes TeamSpeak, ale jen pokud jsem naživu, je to tak?

Fast212
04-07-18, 22:10
Toto by ti lepšie dokázali vysvetlit AIM admini, ked sa vyjadria. Lebo ono sa može stat že raz budes strielat tam kam nemáš a hocikdo ta može nahlasit alebo ta moze vidiet admin priamo v hre a posúdit to ako WallHack. A ked prídeš na forum pre unban a povieš že si wh nemal ale len si volal cez TS, tak ti to prakticky nijako nepomože lebo Viz. to pravidlo ktoré si postol...

Preto si myslím že je najlepšie si radit priamo in-game ked by mali byt na vsetkých AIM serveroch mikrofony povolené. a ked nahlásiš tam polohu nepriatela tak to nemožno brat ako wallhack a okrem kamaráta tím pomožeš celému tímu kedze aj oni budú počut a mozu to využit

xzotikk
04-07-18, 22:12
Dobře, takže pokud jsem naživu a např. přes normální chat nebo voice chat svému týmu nahlásím polohu protihráče, tak ban dostat nemůžu, je to tak?

Fast212
04-07-18, 22:16
Presne tak :) vtedy to je tímová spolupráca. a ked zomreš tak automaticky tvoj VOICE (mikrofon) tý čo sú živí počut nebudú takže sa znova nemusíš bát banu. Ale aim servery už vobec nehrávam takže ked ako mrtvy píšeš neviem i to vidia živí.

noblemar
04-07-18, 22:17
Dobře, takže pokud jsem naživu a např. přes normální chat nebo voice chat svému týmu nahlásím polohu protihráče, tak ban dostat nemůžu, je to tak?

ano, spravne si to pochopil

xzotikk
04-07-18, 22:21
Super, děkuji moc za vaše odpovědi a trpělivost!

Fast212
04-07-18, 22:32
Rád som pomohol. :happy: dobrú noc, asi možte LOCK

Samco
05-07-18, 08:51
Vyriešené a uzamknuté.

LOCK