PDA

Zobrazit normální verzi : HonZa --> Tatka,Smoula



HonZa123645
05-07-18, 13:41
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 253937)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 54 minut a 36 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '238793'
[AMXBANS] Duvod banu: 'nauc se pravidla'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < HonZa >
[AMXBANS] Tvuj nick: HonZa
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:974551250
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:974551250
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.107
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.107
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Tatka,Smoula >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (de_chata2003)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen





Poznamka:






zadam o unban nepravem dany ban precetl jsem si pravidla a podle mne jsem neporusul zadne znich.Dekuji HonZa

SaltySalt
05-07-18, 14:01
Zdravím. Ban ti bol udelený za to, že si hitoval len tak ostatních hráčov. A na TTT serveroch je zakázané radiť si cez teamspeak, skype, discord apod. Pretože všímam si že ty a Errolak si radíte. Takže ak nechcete permu alebo pol roka ban na TTT tak s tým prestaňte.

HonZa123645
05-07-18, 14:10
[FONT=Times New Roman]A to zjistils jak ???? to kdyš jako si volame a povidame tak to zname že musim dostat ban??? a vaše csko abych řekl pravdu mate uplně nahovno ateam kdyš jste tatkové smoulové to neznamená že můžete dělat co chcete, lidé mají taky své práva tak se spamatujte jste pomalu jak babiš.Jde vidět že asi nechcete aby lidi hráli ttt kdyš jste takový na ně -_- ... HonZa -_- jo a abys nepřišel o svého adminka ty kido bezplatný.Seš tak napiču jak celej váš A-team a víš co mně je to u prdele radši si koupim cs:go aspon mam money narozdil od tebe ty kido ubrecený -_- :doge:

metanol
05-07-18, 14:17
si ešte mladý, verím že vyrastieš z toho, je to len detská hlúposť. Porušil si pravidlá, tak počkaj kým vyprší ban. Pekný deň

Grakon2702
05-07-18, 14:47
Zdravím. Základním principem hry je to, že jsou na serveru zrádci, o kterých ostatní nemají vědět, kdo přesně jsou. Tím, že si hráči radí přes komunikační programy třetí strany, kdo je a není zrádce, hrubě narušují průběh a spravedlivost hry. Proto se to trestá přísně banem od půl roku až na jeden celý. Existují metody, jak zpozorovat, zda si opravdu někdo takhle radí a ban se dává až tehdy, jakmile to je stoprocentně jasné. Nadále doporučuji zdržet se stylu vyjadřování, který jsi projevil v příspěvku číslo tři. S takovou se jinak nebude tato žádost o UB vůbec řešit.

Deda z Depa
06-07-18, 12:03
Než začneš nadávat nauč se prosím pořádně gramatiku děkuji

Tatka.Smoula
06-07-18, 15:54
:D:D:D:D:D:D UB nedám ;)

Britny
06-07-18, 21:50
Příště ti třeba dám rovnou i ban na web za takové vystupování, ať se ti ty hormony trochu uklidní.

LOCK