PDA

Zobrazit normální verzi : Nápad na nový JB mod + fotbal.



Aldom
09-07-18, 23:28
Zdar draci,

dneska jsem 8 hodin stál u pásu a když už jsem z toho byl trochu mimo, tak jsem se rozhodl zkusit něco vymyslet na JB.


Jako první bych chtěl nakousnout nový mód co mě napadl, no není úplně z mojí hlavy, myslím, že jsem ho viděl na cs:go jb a možná to byl i kotelnový server, ale asi spíš ne, nejsem si jistý. Zkrátka hlavní pointa modu je ta, že CTčka budou mít pouze knife a jejich úkolem bude hitnout jím Tčka - po hitnutí by byl hráč zmražený, nemohl by se hýbat jinak, kromě rozhlížení myší. Tčka by se mohli navzájem osvobozovat - nezmrazené T hitně zmrazené T a tím ho rozmrazí. Cílem CT je všechny vězně zmrazit. Cílem T je samozřejmě nenechat se zmrazit. Hit Tček vůči CT nemá žádný efekt.

NICMÉNĚ.

Měl bych k tomu svoji úpravu. Boostnul bych speed Tčkám a CTčkám bych dal scoutky s tím, že jejich zásobník, by mohl nést jen dva nebo tři náboje (po vystřelení nábojů by museli přebít, počet nábojů v zásobníku by se mohl odvozovat od určitého počtu T. Hitnutím ze scoutky by CTčko zmrazilo Tčko - logicky. Rozmražení pomocí knifu bych Tčkám samozřejmě nechal. To jak dlouho by na to CTčka měli apod. nechám na Vašem zvážení.

--

Co se týče fotbalu... JB hraju roky rokoucí a já osobně nesnáším fyziku míče na u nás. Nevím jak to vidí ostatní hráči, ale podle mě je to totální bullshit. V tomto bych se inspiroval konkurencí. Gejšit je sice na hovno, ale co si budem, v některých věcech jsou prostě popředu :happy: . Neříkám okopírujme to od nich, říkám upravme to, aby se to chovalo o něco líp než teď.

--

To co teď napíšu do toho nechci zahrnout, ale chtěl bych vědět Váš názor na stavitele. Co si o tom myslíte? Dle mě je to super, umožní to zaběhlé atrakce zajimávým způsobem upravovat anebo vytvářet úplně nové. Rád si váš názor přečtu :)!

--

Kotelna ztrácí hráče a přijde mi, že se na to tady hezky kašle a je to škoda, jelikož potenciál portálu je veliký. Jsou prázdniny a koukněte kolik nám tu hraje hráčů, není to smutné?
Budu rád za každé konstruktivní vyjádření.
Přeji pěkný zbytek dne :happy:

E: opraven překlep

E2: To by bylo zajímavé @Fast212 :) Mě by zajímalo, jestli by šlo naprogramovat, aby pouze v tom módu byl camp meter. Ten by tento problém vyřešil, ještě k tomu, když by se naprogramovalo to, že při 100% bys začal vydávat třeba zvuk jako slepice.

Vice1
09-07-18, 23:36
ten mód jak musí ctčka zmrazit tčka se mi celkem líbí :thumsup4:

darkkk
09-07-18, 23:52
ten mód jak musí ctčka zmrazit tčka se mi celkem líbí :thumsup4:

Mně se líbi tvoje profilovka :wub:

A ten stavitel tiež xdeeededede

Fast212
09-07-18, 23:52
Myslím si že by sa toto dost podobalo schovke... kedze dajme tomu že tam bude nejaký vymedzení čas napr 5. minút a CTčká by museli dovtedy stihnút všetkých zmrazit. Skor si myslím že tí 2 posledný bi kempili aby vyhrali kolo.

Ale niečo by som k tomu modu doplnil: aby sa zabranovalo alebo aspom omedzilo kempeniu veznov navrhoval by som že vezen ktorý rozmrazí najviac Tčiek, dostane dalšie kolo VD. To by boli aj hráči aktívnejší a riskovali by aj napriek tomu že CTčka možu na nich čakat. Ked romrazí Tčko mohol si sa tomu kto ho rozmrazil pridat napr. +10 HP, +10 Vesty alebo by na to bol proste nejaký program ktorí by to zaznamenával. Ale kedže ja sa moc v programoch nerozumiem nechal by som to vedeniu aby to rozhodli ako bude najlepšie...

Fellow
10-07-18, 10:42
To stým zmrazenim hráčov by bol totálne okopirovaný mod od Gejšitu, u nich to tam funguje už dlhú dobu na spôsob chickenu
A to stým futbalom, osobne niesom obľúbenec futbalu na cs ale nevadí mi vôbec to ako to funguje..hráči ktorí tu hrávajú aktuálne tak tu hrajú len kvôli komunite česť výnimkám. A čo sa týka staviteľa tak by to bol opäť totálne skopirovaný mod alebo plugin od Gejšitu..
Kotelna už dlho funguje na tom istom a podľa mňa si hráči zvykli a môžme byt radi za to že tu ešte hrajú.. Keďže hra je dosť stará a veľa hráčov prebehlo na modernejšie hry ako napríklad Csgo, Fortnite a pod..
Poprípade pridať módy ktoré sa navrhovali a nebude ich také ťažké popridávať, napr Snowball

Nicky
10-07-18, 10:47
Nikomu se do toho chtít nebude, přitom to zní celkem slibně a já bych za ty roky taky už ocenila změnu. Chce to něco nového.. Ať už je to okopirovane či ne, ja to treba pořádně neznám a nápad se mi líbí..

Aldom
10-07-18, 12:58
JB na gejšitu jsem hrál jen párkrát. Ten mod jsem viděl na csgo serveru, takže pokud tam mají stejný, tak se omlouvám, ale to jsem nevěděl :). Kvůli komunitě? Nejsme na to o moc lépe s komunitou jako oni. Nicméně fakt je ten, že pokud bude hra stagnovat tak budou hráči odcházet. JB stagnuje už hrozně dlouho, všichni na to kašlou, respektive kašlou na to ti, co mají moc s tím něco dělat. Myslím, že kdyby se daly hlavy dohromady ve vedení a určitě i ateamu, tak by vznikly nové, unikátní nápady, kterými by se mohla kotelna pyšnit (pokud má ateam nápady a kašle na to vedení, tak by se mělo vedení změnit, tak to prostě chodí, neděláš svoji práci dobře? - dej ji někomu, kdo by ji dělat chtěl s úsilím a odhodlaností), ale co máme teď? Ano, ten stavitel by byl okopírovaný, to asi ano, ale vadilo by ti to, kdyby to měl jiný konkurenční portál? Jiný portál, co by neměl tak přehnané VIP? Myslím, že ne.. Jsou to zaprodané svině a jak řekl jeden moudrý muž, gejšit je továrna na prachy, ale to neznamená, že v něčem nejsou po předu a že bychom se od nich nemohli inspirovat. Zkus se spíš zamyslet nad tím, jak by to ocenili naši hráči, stavitel je obrovský potenciál.

The Frisco
10-07-18, 13:08
Pokud má někdo jako třeba burák možnost tyhle věci spravovat, tak nějaká inspirace od konkurence nemusí být na škodu. Jde o stejný typ serverů, tak je jasné, že se tam ty prvky budou opakovat. Rozdíl dělají hlavně pravidla, která máme odlišná. Ale jak jsem psal, pokud nemá někdo pravomoc a taky čas tohle spravovat, tak je to diskuze opět o ničem a nic nového se nepřidá. Taky by se musel nejspíš najít přímo daný funkční plugin, protože to sám asi nikdo nenastaví.

DeadJoy
10-07-18, 14:19
Mod se mi líbí, rád bych ho uvítal. Je to podobné jako na gs, ale co dneska není okopírované od gs. I oni kopírují z jiných webů. Fotbal bych nechal jaký máme. Zažil jsem "jejich" a už nikdy víc.. je to můj názor, ale i tak, tenhleten fotbal se mi zdá lepší co máme, jelikož si zahrajeme víc, víc bojujete o míč atd.
Nicméně jak napsal Frisco.. každý nápad dobrý, je to fajn, něco nového.. ale nikdy se nic neudělá, pokud někdo nemá správu nad tím vším a někdo si neudělá čas a nepřidá to atp. Je to škoda, protože už teď tu máme kupu návrhů, na kterých je vrstva prachu.

Bastien
10-07-18, 18:59
Mně se líbi tvoje profilovka :wub:

A ten stavitel tiež xdeeededede

Mě se líbí i tvoje :gg:
Jinak mod dobrý :D
Míč souhlas
Stavitelství není špatný nápad

Operak
10-07-18, 19:33
Ten mod se zmrazením T je dobrý nápad, ale muselo by se ošetřit pár faktorů. Představ si jakoukoliv šachtu a 3 T za sebou aby měl kamarád protekci. To by se muselo vyřešít nějakým hitováním třeba za 25HP/kop, 5HP/ box nebo znižováním HP v blízkosti spolohráčů..

Vachyas
10-07-18, 20:50
To stavitelství bych opravdu uvítal, něco jako je na BB.
+ HnS mód by taky nebyl špatnej.

hisd
12-07-18, 01:18
To zmrazovanie je celkom dobre

Operak
12-07-18, 09:02
To stavitelství bych opravdu uvítal, něco jako je na BB.
+ HnS mód by taky nebyl špatnej.
BB na JB by mohl být dobrý nápad.

Fropo
12-07-18, 20:50
Souhlasím se vším co bylo napsáno.
BB parádní věc.
Mód zní suprově.
PRO

Asiimovíček
12-07-18, 21:45
Mrazíka? Tu hru miluji, když je naháním :3
Pro vše pro

E: kotel na to celý kašle xdd nevím či to má cenu se s tím nějak s prominutím srát když lidí, které jsou potřeba pro přidání potřebných pluginů na ten nový mód a různě, nejsou...

Folowed
12-07-18, 22:17
Okopírovat něco z GS ? sem proti dělat to jako oni je bullshit.
+ i když se to odsouhlasí nikdo to neudělá ani nepřidá.

Burak1
12-07-18, 22:25
Tím BB myslíte to přidávání těch bloků, ze kterých jsou vytvořené kempy na zm apokalypse a biohazardu nebo upravené pasti na dr?

bohémsky život
12-07-18, 23:01
To s těma blokama je super nápad, dá se s tím vyhrát a udělat nespočetně mnoho nových atrakcí a her. Určitě by to bylo dobré osvěžení jb.

PRO

darkkk
12-07-18, 23:24
PRO viz. Gustafo

Fropo
14-07-18, 11:41
Tím BB myslíte to přidávání těch bloků, ze kterých jsou vytvořené kempy na zm apokalypse a biohazardu nebo upravené pasti na dr?

Jo myslím že je to ono no, možná že tam je ještě něco navíc.

Aldom
14-07-18, 18:05
Okopírovat něco z GS ? sem proti dělat to jako oni je bullshit.
+ i když se to odsouhlasí nikdo to neudělá ani nepřidá.

1.) jsem nevěděl, že gs takový mod má, vycházel jsem z cs:go serveru
2.) i když to gs má, úprava modu tomu dodá originalitu
3.) Jak zde již někdo zmiňoval, je to ta samá hra, věci se prolínají mezi portály a jediné v čem se liší, jsou detaily a pravidla
4.) jen vlastní názor, co třeba přestřelka, sparta.... to GS nemá? Myslím, že máš hodně omezený úhel pohledu a trochu i myšlení, ale tak je to tvůj názor, tohle zase můj :)

Nikdy na kotelnu nezanevřu, furt věřím v to, že se to dá zase do chodu, i když s menším počtem hráčů :) Kde je vůle, tam je cesta. Je jen potřeba, aby člověk s vůlí vystřídal toho bez vůle.

LANGER
10-09-18, 05:45
Nevyzerá to najhoršie,Pro.

JustDoItNigga
11-09-18, 18:42
Mod zní dobře, ale možná bych ho ještě poupravil, vem si, že bude 11 Téček na 2 CTčka + Téčka budou mít speed, v tomto případě nemají CTčka žádnou šanci. Scout zní dobře, ale jelikož jsou jenom dva náboje, tak by možná bylo lepší, kdyby to bylo trochu více "OP" --> Trefení scoutou do Téčka by ho rovnou zabilo místo zmrazilo.

Stavitele bych uvítal, ale musely by se připsat další pravidla, protože by se toho dalo snadno zneužívat.

Fotbal bych nechal tak jak máme. Jak napsal DeadJoy, je to větší boj ! :happy:

Latins
11-09-18, 19:39
Nápady to jsou pěkné a originální, ale musím napsat to stejné jako v jiném návrhu, co se týče Jailbreaku.

Drtivá většina vašich nápadů na vylepšení serveru zůstane na papíře a nikdy se nepřidá na server.

Myslím si, že vám to můžu říct. Je už jenom otázka času, kdy dojde k poruše hlavního disku Kotelny a Kotel se nechal slyšet, že další peníze do toho už nevrazí. Takže se mu to ani nevyplatí.

Aldom
30-12-18, 21:24
Nápady to jsou pěkné a originální, ale musím napsat to stejné jako v jiném návrhu, co se týče Jailbreaku.

Drtivá většina vašich nápadů na vylepšení serveru zůstane na papíře a nikdy se nepřidá na server.

Myslím si, že vám to můžu říct. Je už jenom otázka času, kdy dojde k poruše hlavního disku Kotelny a Kotel se nechal slyšet, že další peníze do toho už nevrazí. Takže se mu to ani nevyplatí.

Stačil by jediný týden a hráči by se podle mě složili na nový. Nemyslím si, že by to nechali lidi padnout. Značné množství hráčů je 18+ a podle mě hodně z nich by bylo ochotných darovat nějaký ten dukátek.