PDA

Zobrazit normální verzi : didigy <kzsk> (jiny hrac) --> Latins



didigy
10-07-18, 19:15
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 254286)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Multihack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < didigy >
[AMXBANS] Tvuj nick: ddg
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:439873480
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:439873480
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 193.165.236.28
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.165.236.182
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Latins >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Bhop





Poznamka:






Dostal jsem ban za nic. Chci vyjádření, chci demo s časama, kde jsem údajně měl Multihack, k čemu by mi při hraní hns,bhopu, byl prosim vás Multihack? tzv. Aimbot,speedhack,nospread,norecoil atp. Píšu si s dost lidma kteří tvrdí že < Latins > je prý noví Admin, a nikdo o něm nikdy nic neslyšel. Každopádně budu mit plno zastáncu. Jsem moviemaker hraju od roku 2007, nikdy jsem se nebránil tomu, aby mě šel klidně i Admin spektovat, hraju i skáču úplně stejně, aniž by mě někdo spektoval nebo spektoval. Děkuju za vyjádřeni Pane :)

Grakon2702
10-07-18, 19:21
Ahoj. Latins není nový admin. Dema jsem točil já a pak akorát nahlásil. Zde je máš: http://csko.cz/dema?UPD=KvvunE6s (hns do 34:00), http://csko.cz/dema?UPD=8Gw7wmWq (bhop)

Nyní vyčkej na vyjádření ostatních jump adminů. Ti buď cheating potvrdí nebo vyvrátí. V druhém případě ti bude ban zrušen na obou Steamech a omluvíme se ti.

didigy
10-07-18, 19:26
Tak to se omlouvám, já jen že ho nikdo na hns nezná ani bhopu jak jsem si zjištoval přes 2 steam:) jen ti řeknu, že kdybych cheatoval, tak to takhle neřeším, změním si IP, nejlépe přes router, noví steam a jedu dál, a ano mám 2 steam, ale chci spravedlnost, a aby se to prokázalo že nic nemám, demo není tak spolehlivé ale dejme tomu, dema sou občas buglá, doufám, že když tam někdo uvidí nějaký sek u strafu že mi hned neodepíše že to je xhack nebo nějaké další svinstvo.

Hapalicek
13-07-18, 06:28
Zdar,

Ban je oprávněný, MultiHack.

Nazdar

medvidekteddy
13-07-18, 10:25
Čau,

ban je kompetentní.

didigy
13-07-18, 12:10
:DDD dobrá,dobrá, aspon chodte a budte aktivní na hns serveru, jinak vám tam nebude hrát nikdo, ip changed bb

Koprakek
13-07-18, 12:11
čau