PDA

Zobrazit normální verzi : [Nazi] Dwarf Warrior (jiny hrac) --> Operak



Illidan
12-07-18, 20:29
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 254440)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 23 hodin, 59 minut a 9 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'nacizmus'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [Nazi] Dwarf Warrior >
[AMXBANS] Tvuj nick: [СССĐ] Dwarf Warrior
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:56054128
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:56054128
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.103.172.193
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.103.172.193
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 8 mini
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Duvod banu: 'nacizmus' - Kde je ten nacismus?

Pelargos
12-07-18, 20:34
Toto mi stačí: "Wir müssen die Juden vernichten! " a ešte niečo napíš a jebnem ti permu.

Illidan
12-07-18, 20:36
Z jakého důvodu mi vyhrožuješ permou, máte chodit hráčům příkladem a momentálně mi tu vyhrožuješ?

Grakon2702
12-07-18, 20:37
Zdravím. To samé se řešilo i tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?64621-Nazi-F%EF%BF%BDhrer-(jiny-hrac)-Toy). Je zakázáno používat v nicku jména osob nebo skupin známých svými zločiny proti lidskosti. Dneska jsem ti už nick měnil. Proč sis ho změnil zpátky? Tak samo je zakázáno používat rasistické poznámky.

Illidan
12-07-18, 20:41
1) Já o tom vím, nick se mi změnil spatky záhadně sám,( True story), zeptejtese klidne na JB 8 mini, viděli mě tam s jiným nickem. 2) Pokud vím tak sem nikdy neměl v nicku žádnou historickou osobu, pouze název režimu a o tom sem si plně vědom.

Burak1
12-07-18, 20:44
Ban je naprosto v pořádku, za normálních okolností by se dalo přemýšlet o unbanu, když byl dneska už jeden udělen, ale nick ti byl už jednou měněn, takže máš smůlu. Velké proti unbanu.

Pelargos
12-07-18, 20:49
Tu nejde ani tak o jeho nick ale pozrite si jeho chatlog aké sú tam sračky. Tento ban mal prísť už minimálne pred týždňom. Môže byť rád, že ho dostal až dnes.

Illidan
12-07-18, 20:50
Prosím, mohl by ses scrollnout trochu nahoru, už sem tam vysvětlil že se mi nick změnil zpět sám.

hanba mi
12-07-18, 20:59
Musim sa v jednej casti chalana zastat, nick sa (po uplnom vypnuti steamu) zmeni aj mne...
Ale to nic nemeni na veci, ze je absolutne nemiestny. Ked ti ho admin zmenil tak si to mal urobit aj ty...

Operak
12-07-18, 21:02
Nick se ti musel změnit na základě nějakého tvého bindu. Na víc kdyby se ti změnil nick sám, tak by jsem čekal zprávu tipu "Do prdele změnil se mi sám nick" a změnu nicku z5 na nick Dwatf Warrior. Unban se tu konat nebude.

Illidan
12-07-18, 21:05
Zde je screen jmeho nicku, pokud mi nevěříš poptej se na JB 8 mini.( https://ctrlv.cz/LKLC )

Samco
12-07-18, 21:20
Ak to mala byť len "sranda", tak nad tým rozumný človek pokrúti hlavou. Toto nepatrí ani do hry, je to absurdné. Vonku by si mohol byť za to trestne stíhaný. Môžeš sa nad tým zamyslieť, máš na to ešte necelé 2 týždne. Žiadosť o unban sa zamieta.