PDA

Zobrazit normální verzi : impressive



impressive
12-07-18, 21:44
Dobrý den , včera jsem hrál vaše servry (s jinou verzi counter striku než kotelna) A ban jsem nemel , dneska večer jsem se připojil na Zombie escape a ban :/ Tak jsem stáhl vaši vezri counter striku a ban jsem nemel ale váše csko mi moc nevyhovuje protože zde se nejak nenachází Color quality...
S pozdravem Impressive

Samco
12-07-18, 21:52
Ahoj, máš zdieľanú IP s 2 cheatermi, ktorí tu majú aktívne bany. Naša verzia ti umožňuje pripojenie napriek blokácií IP. Je tu aj ďalšia varianta a to zakúpenie CSka na Steame. Táto služba je však spoplatnená. Skúsil by si ešte pouvažovať, či by si naozaj nechcel hrať na novostiahnutej verzii, aj napriek tomu, že tam má menší nedostatok, ktorý uvádzaš?

Britny
14-07-18, 11:57
Ještě je také možnost, pokud nechceš používat naší verzi, ani si zakoupit steam, tak se domluvit s poskytovatelem o přidělení veřejné IP, kterou budeš mít pouze ty - avšak tato služba také bývá většinou zpoplatněna měsíčně. Takže být tebou spíše pouvažuju o originální hře (https://store.steampowered.com/app/10/CounterStrike/) přes službu steam a tento problém nebudeš muset už řešit.

Koprakek
16-07-18, 18:28
Lck.