PDA

Zobrazit normální verzi : Nikola - Kreedz Community --> Lurky



nikola1337
15-07-18, 21:57
Vypis z konzole:

[indent]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 254620)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'abh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Nikola - Kreedz Community >
[AMXBANS] Tvuj nick: Nikola - Kreedz Community
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:443028259
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:443028259
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.34.202.138
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.34.202.138
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Lurky >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide & Seek (hns_floppytown)



Ban si mi dal po 10 sekundách spektování výborně. Admini hns nejsou aktivní pak tam 1 za rok přijde 1 který za 1 den zabanuje 3 steamery za abhop, ale nonsteameři si tam hrajou s xhackem ale to je v pořádku chápu. Taky jsem slyšela že se s tebou lidí hádají pane Lurky že jste mi dal ban. Btw. Neoprávněný. Třeba si vytvořte nějaký program, nebo kontaktujte XJ o program, Do kterého dáte demo a ukáže vám to bindy, a consoli hráče. Ale chápu, určitě máte dobré a pestré oči. #peace chci vyjádření demo, a chci časy kdy údajně jsem měla ten abhop.


Btw cituji hráče s kotelny kteři mi píšou: lurky je znamej shit player, banuje vsechny typek co ma steam a hraje hodne let dostal ban za 100sync stat já dostal ban taky za abhprotože sem dělal sbj do kopce jak logické.


ale lurky on je kokot :D btw na druhom acc som tiež dostal ban za abhop od něho.

A pak ještě ti určitě něco psal Rogie na serveru vid. Takhle banovat random hráče, ty ten hns v kotelně potopíš ke dnu.

Lurky
16-07-18, 10:36
http://leteckaposta.cz/218871287

Zoid
16-07-18, 11:21
Já jsem zase slyšel, že si zapnutá a píšeš tu sračky. K těm tvým programům - taky jeden mám a říká mi o tobě tohle:

Pomer perfektnich odrazu: 42 z 42 (100.00 )
Prumerny pocet scrollu behem odrazu: 6.76
Nejdelsi serie perfektnich odrazu: 54

Což pro tebe nevypadá moc dobře.
Někdo sem vložte tu kravinu o cheatování a můžeme to locknout.

Giussepe
16-07-18, 13:47
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.

Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát.

Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Hapalicek
16-07-18, 14:09
Uplakaná a zapnutá :taunt:

nikola1337
16-07-18, 17:32
a jo zakomplexovanej panicu:(

Burak1
16-07-18, 17:39
Žádost se zamítá.