PDA

Zobrazit normální verzi : Nápad na vylepšenie serveru



Dannyko
16-07-18, 14:52
Ako všetci vieme tak na servery často obliehajú vždy lvly vyššie ako 20 a pre nováčikov je to zlé keďže sa nemôžu naexpiť.
Tak som prišiel s nápadom zaviesť otázky, za ktoré by všetci hráči dostávali XP (samozrejme podľa ich lvlu, čím vyšší lvl tým viac XP).
Bolo by to lepšie pre server, hlavne pre malé lvly pretože budú dostávať aspoň nejaké tie XP. Malý lvl na vyšší lvl ako 20 nemá šancu keď tam vletí s batgirl, ktorá má speed 1000 a v lete ich ešte aj zabijú.
To ešte nehovorím o max lvloch kde už nemajú šancu ani ich vôbec trafiť.

Téma otázok:
- MATEMATIKA (napr. násobenie, delenie, plus, mínus, mocniny, odmocniny, atď.)
- HISTÓRIA (napr. Kedy sa skončila 1./2. svetová vojna alebo Kedy vznikla Slovenská/Česká republika) <--- To je to isté ale nevadí :D
- CHÉMIA (napr. chemická značka zlata, železa, vodíka, draslíka, atď.)

Pre nováčikov by to bolo super aspoň by získali nejaké tie XP. Práve je na servery boost XP lenže nováčikovia ich niekedy ani nezabijú keďže obtiažnosť botov je zvýšená.

Za pochopenie hráčov/adminov vopred ďakujem.

Military
02-12-18, 01:48
To by mohli rovno do hry dať. Prihlásenie každý deň 1 lvl+. 40 dní lvl 40. Veď keď bol server plný, som ešte veľmi dávno expil ako lvl 6 na serveru kde bojovalo 17 hráčov lvl 40 a ešte s jedným hráčom čo mal o 1 lvl menej ako ja a dali sme lvl 40. Navyše, čim je silnejší nepriateľ tým ľahšie sa expí, už len s princípu. Prvý skill Shell to budeš mať HP ako lvl 30 na úrovni 0. Navyše ty hráči čo dnes sú, katastrofa, ohromne neohrabaný. Stále útočia na dva metre, že do teba vrazia alebo ťa dávkami po jednom náboji ostrelujú na diaľku. Stačí mať šťastie a ustielať hlavu skôr ako on tebe a máš lvl up ak zostrelíš zranený lvl 40. Potom rýchle na skill batman ten ma armor defuser a samopal takže sporíš už na kúpe automatickej zbrane. Kupuješ tome čo ti dáva expi, ďalší skill s ktorým kradneš doláre hráči čo majú vysoký lvl nemôžu kupovať tome a majú 16.000 čiže na zásobník do hlavy, než tebe ustrieľa hlavu na tie 2 metre zoberieš okolo 6000 až 12000 dolárov čo sú 3 až 5x tome + doláre za kolo. To keď som dávnejšie rozbiehal to tam bol napríklad Noob is the best a mu vraveli že jazdí na frieze. Vystrelil skill a jak lietal v uličkách ešte aj štyroch hráčov lvl 40 nabral na friezu. Mr. Hacker toho nikto neporazil seberovne s nožom nielen že používal ako mi popísal 9 kláves v jednu chvíľu v boji s niekym na klávesnici, ale ešte aj sa otáčal a útočil myšou. A mnoho ďalších ako Mr. Exoty to bol ten hráč čo mával o 1 lvl menej ako ja, dotiahol lvl 40 a ešte aj sa pekelne rýchlo dostal do top 10 v boji s lvlmi 40.

radim5275
03-12-18, 22:43
Když budeš střílet do 40 tak spíš než že někoho zabiješ, zabiješ sám sebe o deflect dmg a ještě většinou ti to veme gunu - magneto. A upřímně, nevidím smysl hrát sh v dnešní době, kdy se server každým měsícem resetuje - lvly, topka ne. Ok, máš shell a co, 300hp +- už nwm ale nemáš dmg.

Military
04-12-18, 22:20
By som nečakal že sa tak veľmi zmeníš za tak krátky čas, radim5275. Čo slovo to negatívny postoj. Kde je aspoň veta, že za chvíľu máš lvl 20. Stačí vydržať a pôjde to raz dva.

radim5275
05-12-18, 18:15
No, je super že tu ještě někdo hraje z " poměrně starších ". Negativně spíš píšu kvůli těm změnám co se na sh za celou dobu stalo, nic proti tobě. V dnešní době si nedokážu nikoho představit, že by někoho bavilo hrát, každý měsíc od 0, s ubývajícím časem.

Revan
05-12-18, 23:08
hm dalo by sa to vyriešiť zvýšením nárokov na lvl... ďaleko viac xp a prekopať to od základu aby sa to resetovalo tak každý rok... ak človek dokáže za 1 deň dať lvl 40 či koľko tak by ma to nebavilo... treba hráčom ukázať, že dať lvl 40 je výzva a nie pripojenie na 1 deň... ani WoW by vás nebavilo keby za 1 deň dáte max lvl s top eq... návrh by bol to prekopať celé, zvýšiť nároky na to aby keď sa na serveri objaví lvl 40 bol by tam síce boss doslova lebo ostatní by ešte expili len ale zároveň by nemal prečo ich killovať lebo by z nich nič nemal a ak by sa to dalo poriešiť aby lvl 40 nemal za zabitie lvl 1 ani skóre bolo by to ideál a ešte navyše prečo mať oddelené servery prečo ich neprepojiť napr. 1 server 1-20lvl a do druhého by hráči mali prístup od 20-40 atď. som si istý, že sa to dá nejako poriešiť tým by sa problémy vyriešili všetky

radim5275
06-12-18, 10:02
ak človek dokáže za 1 deň dať lvl 40 či koľko tak by ma to nebavilo... treba hráčom ukázať, že dať lvl 40 je výzva a nie pripojenie na 1 deň...

40lvl nedáš za 1 den, kdybys hrál skoro 24/7 tak to máš za 6dní.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1389731036 pro odreagování, menší tryhard, bývávalo.

Revan
07-12-18, 11:45
40lvl nedáš za 1 den, kdybys hrál skoro 24/7 tak to máš za 6dní.
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1389731036 pro odreagování, menší tryhard, bývávalo.

tak potom nechápem tomu resetu po mesiaci to aby človek tryhardil stále to isté... hovorím to chce čas a zobrať superhero a prekopať to celé ako to je v rámci lvl, čo za tie lvl bude a ten návrh dať to ešte ťažšie na získanie lvl upu aby človek z jedného lvl na druhý lvl musel poriadne zabrať a mať skill na to a rozdelenie na 1-20 a 21-40 je podľa mňa tiež good nápad

Dannyko
09-12-18, 22:28
tak potom nechápem tomu resetu po mesiaci to aby človek tryhardil stále to isté... hovorím to chce čas a zobrať superhero a prekopať to celé ako to je v rámci lvl, čo za tie lvl bude a ten návrh dať to ešte ťažšie na získanie lvl upu aby človek z jedného lvl na druhý lvl musel poriadne zabrať a mať skill na to a rozdelenie na 1-20 a 21-40 je podľa mňa tiež good nápad

Za rozdelenie by som samozrejme bol ale v minulosti ako bol ešte max lvl30 tak tie 30-tky chodili na max lvl15 a katovali tak tých hráčov nie?
Tak ten istý problém by bol samozrejme asi aj teraz. Na to aby sa tomu bugu predošlo tak by KOTEL musel v configu celé prenastaviť.
Mal som SH na botov a môžem vám povedať, že je to fakt ťažké všetko nastaviť tak aby to šľapalo ako hodinky.

backpase
15-12-18, 20:13
30ky si chodili robiť rank na SH15... lebo tam hrali slabučký a zas 30ky si vedeli vystačiť aj s LVLom 15... jeden server bol prázdny a druhý stále plný kde rankovali... to by bolo vhodné pridať obmedzenie, aby hráč presahujúci level servera tam nemohol hrať.. prípadne mohol ale s iným nickom