PDA

Zobrazit normální verzi : GunGame server - Fake players spamming or protocol violation - part2



kubajz
16-07-18, 20:16
Ahoj,

tak dnes me to opět vyhodilo ze serveru s touto hláškou "Fake players spamming or protocol violation" a poté sem server ani ve favorites neměl..ostatní ano.
Jelikož se mi to stalo už po několikáté tak vím, že se mi po chvíli server opět objeví ale čím to může sakra být? Začíná to být doopravdy otravné..
Ještě dodám, že hru mám ze steamu a bez jakýchkoliv modifikací. Na jiných severech jsem se s tímhle problémem nepotýkal.

Díky předem za pomoc

noblemar
16-07-18, 21:47
Ahoj,

tak dnes me to opět vyhodilo ze serveru s touto hláškou "Fake players spamming or protocol violation" a poté sem server ani ve favorites neměl..ostatní ano.
Jelikož se mi to stalo už po několikáté tak vím, že se mi po chvíli server opět objeví ale čím to může sakra být? Začíná to být doopravdy otravné..
Ještě dodám, že hru mám ze steamu a bez jakýchkoliv modifikací. Na jiných severech jsem se s tímhle problémem nepotýkal.

Díky předem za pomoc

Chyba je na strane servera konkretne dprota, viac to nebudem rozpisovat.

Zalohuj si config.cfg na plochu. V zlozke cs 1.6 ho zmaz a nechaj si stiahnut novy config.cfg Neskor si ho uprav a potom daj len na citanie.