PDA

Zobrazit normální verzi : Pomáhať a chrániť/banovať a *** na to



Electrik
17-07-18, 19:12
Dobrý deň. Chcem vás iba poprosiť, alebo požiadať, že či nemožete dávať troška pozor na lurkyho aby začal banovať tak ako sa má nie banovať každého len tak. https://www.youtube.com/watch?v=OPam...5mxwedw03c010c, hráč ktorý dostal ban za abhop, hráč ktorý je fakt dobrý a nič nemá len lurky vedel posúdiť že niečo má :D, Tak isto ako didigyho. Ban za abhop? je to normálne? :D. Lurky príde po roku hneď dostane práva a hneď zabanuje 2 dobrých hráčou? :D
Na lurkyho nadáva viac hráčou. A určite nejsom sám, ktorý má túto požiadavku, ale fakt by sa mal troška uvedomiť. Veď viem, že on vie hrať dobré, ale
banovať hneď hráča? fúú to je až tam moc dobrý, že vie posúdiť všetko? :D, Keď som mu písal, že mám flatcheat, tak nevedel ako zistiť, že ho mám. NEMAL som, ale chcel som aby
skúsil aj teraz posúdiť, no nevedel, tak potom prečo banuje hráča za abhop keď nevie ako vyzerá hráč s flatcheatom

Preto by som len chcel aby ste dávali troška pozor na to ako banuje ďakujem za pochopenie!

Samco
17-07-18, 21:08
Bolo tu už kopec "dobrých hráčov", u ktorých sa potvrdil cheating. Ak si myslia že im bol udelený ban neprávom, majú možnosť požiadať o unban, kde sa bude následne ich žiadosť riešiť a posúdi sa, či cheatovali alebo nie.

Zoid
17-07-18, 23:54
Neměl bys mít taky ban?