PDA

Zobrazit normální verzi : Deviatka --> Nuuu,da!!



Deviatka
18-07-18, 12:16
Vypis z konzole:






Detaily banu





Hráč
,.9.,


Typ banu
nové cs


SteamID
VALVE_0:0:86080655


IP adresa
77.234.238.158


Udělen
17-07-2018 - 15:41


Délka BANu
10080 minut


Vyprší
24-07-2018 - 15:41 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 3 hodiny 23 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] demence, ruseni Simona, neschopnost


BAN dal Admin
Nuuu.da!! (Nuuu,da!!)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)






Poznamka:




Hned k veci tento Ban som dostal nepravom nakolko som ho udajne dostal za Duvod [zakaz k CT] demence, ruseni Simona, neschopnost
Co sa stalo:
Simon dal prikaz jedno CT otvorte cely otvoril som cely (a hned nato som ich zavrel) lebo T chcelo ukazat ako dostal FK nakolko Simonovi utieklo vela veznov vyhovoril sa nato ze za to mozu CT ze ma ,,udajne" videl otvorit 5x cely (pritom som ich otvoril len raz) tak ma nahitoval a spital som sa co robi potom ma cicly zo serveru a isiel som tam znovu a spytal som sa za co ma cicly (neodpovedali ani nic boli ticho) potom som isiel na druhe JB tam zamnou pisiel admin Nuuu,da!! s tym ze robim pi*ovyni a dal mi ban ...

Koprakek
21-07-18, 22:38
up

Nuuu,da!!
22-07-18, 20:52
Omlouvám se že odepisují až teď, každopádně to, co zde píšeš není tak úplně pravda. Simonem jsem byl v tu chvíli já a v životě jsem nedal příkaz aby někdo otevřel cely za mě, takže ty jsi je vůbec neměl co otvírat. Pokaždé než někdo začal Simonovat nikdo nepsal /open (kontroloval jsem i konzoli) a ty si byl vždy u tlačítka jako jediný. Když jsem se tě snažil zabít neřekl si ani půl slova jen si utíkal, tak jsem tě kicknul ze serveru, abych to nemusel řešit zákazem, každopádně tobě to bylo jedno a napojil jsi se k CT znovu, což mi přišlo už přespříliš a tak jsem jednal hold tím přísnějším řešením aby jsi měl čas se trochu zamyslet, že jsi udělal něco špatně. Mimochodem neřekl jsem že děláš píčoviny, ale zeptal jsem se tě zda si ze mě děláš prdel.

Grakon2702
23-07-18, 09:43
Zdravím, řešil bych domluvou či přesunem.

Fellow
23-07-18, 09:51
Som za UB, alebo minimálne za skrátenie banu. Týždeň je až príliš za to že je dotyčný hráč neschopný.A tiež mi nepríde normálne dávať ban k ct na serveri na ktorom nič dotyčný zle neurobil a admin ho zabanoval len na základe priestupku na inom serveri. Takéto priestupky by som riešil ústnym dohovorenim pripadne presunom ako spomenul Grakon.

Britny
24-07-18, 19:20
Pokud vím, tak admin psal, že mu dal kick od CT, než aby mu dal zákaz, ale hráč se napojil opět k CT. Ale ban mu dnes vypršel. Příště možná by bylo lepší dát jen na 3 dny, pak až teprve zákazy stupňovat, že odejde hrát na jiný server to na věci nic nemění. Aji tam může dělat problémy.