PDA

Zobrazit normální verzi : Rychlost prepinania zbrani



slide
03-04-12, 10:34
Dobry den, chcel by som sa opitat ci niekto nevie nahodou ako si nastavit config tak ze ked prepnem na inu zbran tak sa mi neukaze vyberanie zbrane (vyberanie zbrane da sa povedat z chrbta) ale rovno sa mi da do ruky ta zbran bez zbytocneho casu .... dufam ze viete ako to myslim dakujem

Kuzli
03-04-12, 10:46
Staci kdyz das Q (teda ja to tak mam) Nejdriv mej v ruce pr. m4, pak pomoci mysi nebo cisel najed na pistol. Pak uz staci kdyz macknes Q a prehodi se ti. Ale musis totak delat kazde new kolo. Snad je to co si potreboval, pochopis to a pude ti to. Dystak napis a ja ti to vysvetlim podrobneji.

bones
03-04-12, 10:49
hud_fastswitch 1

slide
03-04-12, 13:44
Ja to myslim inak .... Ked prepnes zbran tak sa ti nevitahuje iba ju mas cisto uz v ruke a nenabija sa... chapete ma ? :) aspon ze mi odpisujete....

I-Mouse
03-04-12, 13:51
Stahni si real hltv models...cas nezrychli, ale neukaze animaciu prebijania alebo menenia.

apach29
03-04-12, 14:22
Stahni si real hltv models...cas nezrychli, ale neukaze animaciu prebijania alebo menenia.

Asi jsi si nevsiml, ze se na tohle neptal. Chtel poradit, jak rychleji prehazovat guny, nez vyberem mysi nebo tlacitkama 1-9.
Nabinduj si tohle:
bind "0" "slot10"
bind "1" "slot1; alias wch sec"
bind "2" "slot2; alias wch prim"
bind "3" "slot3; alias wch prim"
bind "4" "slot4; alias wch prim"
bind "5" "slot5; alias wch prim"
bind "6" "slot6"
bind "7" "slot7"
bind "8" "slot8"
bind "9" "slot9"
bind "q" "wch"

a potom, kdyz zmacknes "q", budou se ti prehazovat primarka a sekundarka. Nic jinyho a muzes mit v ruce co chces, granat, knife, bombu. pokazde kdyz potom zmacknes "q", budou se ti prehazovat jen primarka a sec.

slide
03-04-12, 16:42
apach praveze som sa na to pital na to co povedal Mouse.... Mouse preco to teda maju hraci ak to nezrychli prehodenie zbrani? ...

slide
03-04-12, 16:43
Apach ale aj tamto sa mi hodi dakujem :) vzdy sa mi prehodi na bombu alebo granat :)

Bezdak
03-04-12, 16:43
Jestli si to viděl ve videu, tak to je tím, že video je nahrávané z hltv a tam ty modely prostě tak sou.

apach29
03-04-12, 16:44
To taky nevim, mel jsem je asi den a nemohl jsem si na to zvyknout. Navic to nijak nezrychli prehozeni zbrani, jen to neukaze tu animaci, ale cas na pouziti zbrane po prehozeni je stejnej.

slide
03-04-12, 17:02
Sak praveze ma udivuje ze efekt je nulovy pritom som to videl aj u profi hracov som si myslel ze to bude mat aj nejaky efekt ....

grEy
03-04-12, 17:26
U profi hracov si to videl asi preto, ze su to "HLTV" modely. To znamena, ze ked sledujes niekoho cez HLTV, tak tam mas tieto modely. Ja s nimi hravam aj normalne a hra sa mi s nimi lepsie ako s klasickymi, mozno ma to prebijanie pri prehodeni rusi, neviem.

I-Mouse
03-04-12, 18:01
Aj mne sa s hltv models hra lepsie.

slide
03-04-12, 18:46
Tak dakujem za odpoved mozte locknut :)