PDA

Zobrazit normální verzi : Unban - _Mikl_Mikl_



_Mikl_Mikl_
03-04-12, 10:54
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 24738 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Developer '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : _Mikl_Mikl_
[AMXBANS] Tvuj nick : _Mikl_Mikl_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1095875176
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1095875176
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 95.170.241.49
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 95.170.241.49
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : BiA Fz
[AMXBANS] Server : Kotelna - Hide N Seek | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Poprosim vysvetlenie.. v jeden den hram a na dalsi den bum ban.:eek:

I-Mouse
03-04-12, 13:00
http://csko.cz/forum/showthread.php?6385-_Mikl_Mikl_

Nahlasil ta :-)

_Mikl_Mikl_
03-04-12, 14:00
A co je na tom demu jako spatne ? nejak sem si toho nevsim .. a na kotelni hram 2-3 roky a nemel sem nikdy zadnej problem. Takze este raz poprosim o vysvetleni.

Nixvan
06-04-12, 08:50
Mikla znám hodně dlouho ze hry , ale taky se mi u tebe neco zdálo. Sry nemám nic proti tobě ale ty strafy jsou jasný :-(

_Mikl_Mikl_
06-04-12, 09:22
Ale nechapu co se vam nelibi na mojich strafech.. se strafama nema DEVE nic spolocne. Takze stojim si za svojim a chci ten UNBAN.

_Mikl_Mikl_
07-04-12, 16:38
Poprosil by som vysvetlenie mojho banu.. kedze som si zistoval, ze u vas na servery ani developer sa neda zapnut.. takze rad by som vedel podla coho sudite developer :x kazdy ma nejaky styl na strafy a zato ja uz nemuzu.

BiA Fz
07-04-12, 17:21
No na vysvětlení máš právo...

Jestli si tu hrál celou dobu s developerem, tak to je smutný, i když to víš jen ty, jestli to nebylo jen zrovna v tu dobu kdy tě metri natáčel. Ono to taky není tak snadný zaznamenat, když zrovna neskáčeš přes 255 LJ a podobně. Někdy to nejde vůbec ani poznat, ale to neni tenhle případ. Zřejmě si měl smůlu, že tě zrovna metri zaspectoval a natočil.

Developer ti zvýší fps, ale taky to úplně změní chování tvojeho panáčka za kterýho hraješ a tím začíná cheating. Ovlivňuje to řadu věcí, od grafického vzhledu pro hráče, přes zrychlení na strafech, změna recoilu a podobně. Hraje se s tim pěkně, ale zvýhodňuje tě to oproti ostatním a tím dochází k porušení pravidel. Demo z cska neni videozáznam, ale řada příkazů, který se zobrazej stejně na všech počítačích, takže to nezatlučeš.

Není pravda ani to, že developer nemá nic společného se strafama, ani že na serveru nefunguje a ani to že si neměl developer zapnutý neni pravda. Třeba o tom ani nevíš a napálil sis do konzole aliasi na deve 1 a fps 999 jak se tu psalo v jinym threadu.

Jinak, nejsem na to nějakej expert, ale nahrál sem si dema z kotelňáckýho HnSka s hráčema který měli a neměli developer a když je porovnam, tak jasně patříš do tý první skupiny. Hádám žes měl maximální fps 999, no určitě méně jak 300 to nebylo.
Zní to asi strašně nesmyslně učeně, takže zkrátka- kouknu a vidim, klepeš s tím jak alzheimer a přitom si okolí zanechává kontrast, je ostrý a když si to zkouším offline, tak aby to u mě taky tak vypadalo, tak fps musim dat aspon na 300..no, takže asi tak.

_Mikl_Mikl_
07-04-12, 19:06
no tak kdyz si se tak rozpisal.. tak nedriv si to deve 1 a fps max *** skus nastavit a jestli ti to pujde.. lebo vim ze ne.. dalsi kde je zakazano trepat s mysi jak se mi zachce? mam svuj styl na strafy a ten mi nevezmes.. a za dalsi metriox vi na jakem PC hram tak se ani nedivim ze to seka mistami .. takze ja vim scim a jak hram a rikam ze sem cistej a proto chci UNBAN !

_Mikl_Mikl_
08-04-12, 09:57
a este k tym FPS.. rikas ze sem mel urco max. 999 nastavene.. nebo nejmin 300FPS.. tak nato ti muzu rict leda to ze kdyby mam 300+ FPS tak neskacu blbych 250+ ale 270+ .. a mam PC z doby ladovej 1jadrovy o grafike ani nemluvim.. takze kdyz su nekde na zemi sam tak su rad za 100FPS a ne nejakych 300 :-o .

metriox
09-04-12, 23:36
http://imageshack.us/photo/my-images/210/hnsplay4fun0003.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/826/hnsplay4fun0002.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/718/hnsplay4fun0001.png/
http://imageshack.us/photo/my-images/856/hnsplay4fun0000.png/
Lepšie to ani nebude, keďže mi jeho strafy neukazovalo

_Mikl_Mikl_
10-04-12, 10:18
jaj.. taky si muzu nekde vyfotit takove screeny bez mena a podobne.. a i kdyby to je moje tak tie 110fps nenahodim ani keby chcem na tomto PC. Takze nevidim zadny normalny dukaz ze mam deve a podobne.. kdyby mi ukazes screen treba ze sem dal 6strafu 50sync a 257lj tak pocohopm ale todle? leda tak k smichu a chci ten UNBAN konecne.

Syrius.
10-04-12, 11:53
Som za unban. Metriox tu stihol vybanovať počas adminovania štyroch alebo viacej skúsených hráčov čo tu hrajú dosť dlho. Mikl Mikl tu hraje už fakt dlho dlho a myslím že si nezaslúži ban. Nikdy tu s ním žiadny problém nebol. Mimochodom developer tu bol pred pár mesiacmi povolený tak že sa dal zapnúť ale ako náhle si ho dotičný zapol tak mu už nešli stats. Už dlhšiu dobu sa na servery zapnúť nedá.
Metriox: Ty už niekedy zachádzaš pekne za hranice :)

metriox
10-04-12, 12:26
Takže je náhoda že ja, dura, aj bia si myslíme že má deve? možno aj viacerí si to myslia... a bez mena to máš preto lebo keď som ťa spectoval tak som ti vobec nevidel strafy, iba staty a v konzole si mal 110fps....
Syrius : Pred každým banom som sa s niekým poradil, čiže to nebolo iba moje rozhodnutie.

BiA Fz
10-04-12, 18:06
Takže ještě jednou.
Tady je Miklovo demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/mikl.dem
Tady dávám demo co sem před chvílí náhodně nahrál na HnSku: http://csko.cz/dema/upload/dir/hns2.dem

Jsou to všechno dema z jednoho serveru, na druhém různých hráčů s různými stroji, všichni na druhém demu mají ale maximálně 100 fps. Hned na začátku vidíte hráče, který klepe obrazem stejně jako Mikl v prvním demu. Vypadá to ale samozřejmě úplně jinak, soustřeďte se na kraje obrazovky a neříkejte mi, že to nevidíte. Pak je tam chvíli vidět strafování Metrioxe a v čase 12:20 můžete vidět pohled na hráče, který nijak nelaguje, ale má slabý stroj a fps max tak 30-50. ten rozdíl je znát.
Vím to, protože sám mám normálně 100 fps, ale když se mi zahřeje procák a spustí větrák, padá mi to na 60, někdy 30 a už sem to měl i na 15 fps, s tim se nedá skoro hrát, natož skákat. Takže vím, jak to hraní vypadá. Samozřejmě sem si offline zkoušel nastavit i 300 fps (víc už nešlo), noťas mam 5 let starý a jsou na něm Visty, na tom tvém "strašném" stroji je úplně krásný pohyb, kdybys měl šunku na které nejde 300 fps, vypadáš jako hráč v čase 12:20 na druhém demu. Přestaň tu z nás laskavě dělat blbce a měj aspoň tu trochu slušnosti to přiznat.
Ještě pro ty, co tomu hoví- grafickej vzhled taky samozřejmě ovlivňuje ex:interp (0.01/0.1) ale to má vliv na plynulost pohybu hráče, nikoliv okolí. Unban z mojí strany zamítám.

Zoid
10-04-12, 21:06
Po shlédnutí 1. dema musím říct, že opravdu nic nemá... kouknu ještě na druhé demo, ale na 1. je skvělá, čistá hra

_Mikl_Mikl_
11-04-12, 11:18
BiA Fz ty me des srovnavat s nekym z toho druheho dema? kdyz rikas tomu trepani mysi na zacatku tak to sorry, ale musim se zasmat si koukni jeho staty na strafoch a pak moje on tam ma treba 8 6 4 1 0 0 velkost strafu a ja mam skoro porad kolem 10.. takze me neporovnavej zas s lamama no .. a tady rikas o necom na kraji obrazovky bo co tak to vbc nechapu lebo ja tam nic nevidim.. a ako tak koukam tak to vidis asi jen ty s metrioxem a zbytek co se tu vyjadrili admini / hraci tak proti me nic nemaju.. takze se ptam co mate proti me vy dva.

BiA Fz
11-04-12, 17:50
Co proti tobě mám? kromě toho že na demu vidim zapnutej developer, tak teda:
_Mikl_Mikl_
VALVE_0:0:1095875176
95.170.241.49

I.
Bany na tyto 3 poznávací znaky na cskovym banlistu:
A) Count jump script 3 kusy (např.tento http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=5793 s nickem Adolf Hitler)
B) Vulgárnost 3 kusy (např. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=459)
C) Spam 3 kusy (např. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=6517)
D) reklama 1x http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=3134
a ještě nějaké 2 drobnější nedůležitý bany


na kotelni hram 2-3 roky a nemel sem nikdy zadnej problem.
1. lež


II.
More then 110 fps or lag to nepíše jen tak, stane se že to napíše, mě se to stalo za celou dobu 1x, tobě několikrát po sobě, to není náhoda


Ale nechapu co se vam nelibi na mojich strafech.. se strafama nema DEVE nic spolocne. Takze stojim si za svojim a chci ten UNBAN.

tady prakticky nepopíráš, že si ho měl zaplý

III.

no tak kdyz si se tak rozpisal.. tak nedriv si to deve 1 a fps max *** skus nastavit a jestli ti to pujde.. a za dalsi metriox vi na jakem PC hram tak se ani nedivim ze to seka mistami .. takze ja vim scim a jak hram a rikam ze sem cistej a proto chci UNBAN !

Jde to, víš? 2. lež. Metriox ví na jakém hraješ pc no to bych ani neřekl že snižuje pravděpodobnost toho, že by tě špatně odhadl.

IV.

ti muzu rict leda to ze kdyby mam 300+ FPS tak neskacu blbych 250+ ale 270+ .. a mam PC z doby ladovej 1jadrovy o grafike ani nemluvim.

já mám takový pocit, že 274 LJ je světový rekord s KZHackem, to bych tě chtěl vidět jak to skočíš s developerem ;)

V.

jaj.. taky si muzu nekde vyfotit takove screeny bez mena a podobne.. a i kdyby to je moje tak tie 110fps nenahodim ani keby chcem na tomto PC. Takze nevidim zadny normalny dukaz ze mam deve a podobne.. kdyby mi ukazes screen treba ze sem dal 6strafu 50sync a 257lj tak pocohopm ale todle? leda tak k smichu a chci ten UNBAN konecne.

tady ses podřekl; jednak obviňuješ metrioxe z toho, že na tebe schválně zkopíroval špatné stats někoho jiného (nějaký rozumný důvod proč by to měl dělat?) Nevidíš normální důkaz, že máš developer- jediný co víš je, že se tenhle cheat pozná asi nejhůře ze všech a spolejháš, že to tady okecáš a taháš všechny za nos. "110"fps nenahodím, 3.lež. promin, ale neexistuje PC sestava, na které by běželo 100 fps a 110 to nezvládalo, je vidět, že se to jen snažíš okecat

VI. Kdo a proč se tě zastává

A HLE!
Mikl Mikl tu hraje už fakt dlho dlho a myslím že si nezaslúži ban. Nikdy tu s ním žiadny problém nebol. Mimochodom developer tu bol pred pár mesiacmi povolený tak že sa dal zapnúť ale ako náhle si ho dotičný zapol tak mu už nešli stats.
Pravda je, že tu hraješ dlouho, to že problémy BYLY a ne že ne sem myslím už ukázal dostatečně. Souhlasí i to jak píše Syrius, nešli ti potom stats a nejsou na demu vidět (pokud Syria teda správně chápu :-)


Po shlédnutí 1. dema musím říct, že opravdu nic nemá... kouknu ještě na druhé demo, ale na 1. je skvělá, čistá hra

Zoide promiň, ale napsat s jistotou "URCITE NEMA DEVELOPER", tak si opravdu hodně věříš. Připadá mi to, že o tom nemáš zdání. Developer je snad nejhůř rozpoznatelnej cheat vůbec a ty to napíšeš jako úplně jasnou věc.

a nakonec magické číslo VII.


Mikla znám hodně dlouho ze hry , ale taky se mi u tebe neco zdálo. Sry nemám nic proti tobě ale ty strafy jsou jasný :-(


Takže je náhoda že ja, dura, aj bia si myslíme že má deve?.

Sarre, metriox i dura jsou všichni o třídu lepší HnSkáři i jumpeři než já, za ct je prostě nedohonim. Ale shodneme se.

Kdokoliv popírá tenhle ban, nepřímo tvrdí, že tu zkopírovanou konzoli si metriox nafixoval. Může vůbec, aspoň teoreticky, existovat nějakej důvod proč by to měl dělat?

Jak už sem řekl, muj postoj je jasný, jediný kdo může dát unban je Kotel, ale nevěřím, že by tu nechal hrát cheatera. Použil bych slova Malyho Buučka, ale budu slušnější: kdo neví, nepsat. HOWK.


EDIT: Před chvílí sem byl na serveru jen ve spectu, normálně mi šel zapnout developer a fps 150, můžu dodat i screen.

Nixvan
11-04-12, 18:42
Bia - Přesně si to popsal stručně. (A neboj už dohoníš měl sem pauzu :D)

Zoid
11-04-12, 19:02
Psal jsem z vlastní zkušenosti, takže prosím smaž ten úsek, kde mi říkáš že nevěřím Metroixovi a jeho screenům, nic takového jsem neřekl a ani si to nemyslím...
Takovouhle hru už jsem viděl, a viděl jsem jí naživo i ve spectech... napsal jsem to tak jak to vidím, kdybych měl tohle demo jako obhajobu svého banu nerad bych ho používal jako důkaz, na důvody proč sis už odpověděl.

Samozřejmě věřím Metroixovi, Saarovi a ostatním... takže mikle bye :thumbdown: :clap:

_Mikl_Mikl_
11-04-12, 19:15
Nemam moc casu ti tu odpisat na vsetky tieto tvoje vyjadrenia.. len mi povedz aky by to malo dovod hrat u vas 3roky bez akehokolvek problemu .. a ted bych mal hrat s cheatmi, lebo mozem sa nad tym zamysliet akokolvek ziaden dovod ma nenapadol.. na HNS ma pozna kopu ale fakt ze kopu hracov a tu ma ides obvinovat z toho ze mam cheaty.. tak dik no.

Rad som u vas hral no a Prajem peknu hru a v zivote to iste. GL@HF

Freiwyk
11-04-12, 19:59
dneska jsem se po dlouhé (to jako rlly- cirka 2 měsíce) době dostal na pc, který je schopný přehrávat dema (ano, tak špatně na tom jsem :-)) a dle mého názoru tohle rozhodně není čistá hra. Mikla znám, dříve (když jsem ještě měl mašinu na CSko) jsme spolu hrávali HnS denodenně a vím, že skáče hodně dobře (true, občas až moc dobře). Tohle mi moji domněnku potvrdilo, sorry.

btw, haters: mám toho naskákáno celkem dost (i s KreedZ kolem 6ti let), tak si svoje inteligentní narážky dopředu rozmyslete, kthxbai.

_Mikl_Mikl_
11-04-12, 21:01
Pozrite.. ako mne je uz vcelku edno ci dostanu unban nebo ne.. csko uz moc nehravam a tie 3roky mi u vas stacili.. pobavil som sa spoznal dobrych ludi ale hlavne dobre si pokecal .. chcel som len ocistit svoje meno ze nezostanem vo vasich ociach ako cheater.. no vidim ze sa neda tak to je uz fuk no .. takze kludne to tu closnite kdyz uz nikdo nic nechce rict a caoo all ♥ !