PDA

Zobrazit normální verzi : unBAN .. ?



Dre
03-04-12, 13:42
Zdravím všechny...
Pro začátek se Vám představím , mé jméno je - LuKaTu / Spirith / DreamZ.Každý si vybaví pod toutou osobou své.Čas všechno mění , tak jako mě , ale těžko je to pro některé uveřitelné.Jen málo kdo pochopil a ví , že jsem se změnil a ten málo kdo jsou dobří lidé.
Můj první pernamentní BAN
Nevím přesně jak dlouho to už je , ale jedno vím jistě , že jsem se choval jak deb** , dělal jsem prostě , ze sebe těžkého frajera.Což se prokázalo , jak jsem se choval k Virgimu a pak tady na foru.Patři všem jedno velké PROMINTE ...
Další pernamentní BANY
Čas šel dál a ten debil LuKaTu , zkoušel hrát na své milované kotelně , tak si kopil STEAM , jo hrál v pohodě , byl kamarád s mnoha admina , kteří o něm říkali , že je v pohodě.¨Jenže to Virgi neveděl , že mám steam.V té době byla má největší slabina mí kamarádi ( Jací kamarádi ) , pošlušně mě hlásili virgimu a ten jenom banoval.
Po nějaké době jsem si zas koupil steam už druhý.Jak vidno kámoši mě zase práskli , ještě jsem nic o nich nevědel.Došlo to až na forum , řešilo se to i v Chatlogu , kde Svacinar byl proti ,abych tu hrál a Kashpi mi chtěl dát šanci - potvrdilo se.Díki těmhle dvou chlapíkum jsem si mohl zas hrát nějaký čas na kotelně , patří velké dík , ale opět to nevěděl Virgins , jak to zjistil dal další ban.
Čas uplynul o něco dál a LuKaTu si koupil další steam , už třetí.
Hned za 2 hodiny co jsem vlezl na server kotelny jsem dostal hned ban.
Už jsem si říkal , že je to vše zbytečný , že si budu kupovat další steam a tak jsem šel přímo za kotlem.
Po nějaké dohodě mi sám Kotel dal šanci , samozřejmě jsem byl v klidu..Spíš naopak jsem chtěl být přínosem ke kotelně ohledně VHE s , kterým teď pracuju.
Uplynuly nějak 2 dny a nečekané Virgins další BAN.
Z tohoto je zřejmé , že má minulost se nedá nijak vymazat , ale ja to prostě musím zkusit , kotelnu mám rád jaká je , hrálo se mi tu dobře a doufám / veřím , že i bude.
Peníze , které jsem utratil činí okolo 1000 kč , takže všichni ví , že to myslím , vážně , že proto abych tu mohl hrát , udělám i něco takového
Tímto bych chtěl požádat o šanci , ale od VIRGINSE ..
Virgi k tobě , jseš supr chlap , vím jak jsem tě spamoval PM , určitě jses aji kvůli mě nervoval , ale prosím pojdmě začít od znova.
JEDNÁ VELKÁ ČÁRA ZA MINULOSTI ...
Mohl bych být třeba i v podmínce.
S velkým ¨PROMIN , celé kotelně - LuKaTu

Dre
03-04-12, 19:53
Nechcem sa k tomu nejak okato vyjadrovať, z dôvodu že v čase tejto aféry som tu ešte nebol, takže mi nie sú jasné všetky okolnosti, ale keď sa pozriem na jeho posty z tohto acc. (Dre), tak vidím, že sa celkom snaží a ľutuje to. Ja by som mu tú šancu dal, ale ako hovorím, je to len subjektívny pohľad.

Díki , dělám co můžu.
_ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _ . _
Mohl by se k tomu , kdyžtak ještě někdo vyjádřit , přestože hlavní slovo bude mít kotel a virgi ?

snowrider
03-04-12, 20:06
To, že tu do budúcnosti slubuješ ružové veci nič neznamená, v jednej PM si sa Virginsovi ospravedľňoval, a v druhej si vybuchol.
Prečo by si mal práve ty dostať kompromis?
Nechcem sa do toho moc starať, ale ani sa nechať odmekčiť vďaka pár pekným slovám.

Dre
03-04-12, 20:25
Zlé slova jsem psal jen na začátku kvůli své demenci.Možná jsem někdy vybuchl , ale to snad každý ne ?
Virgimu se stále dokola omlouvám , i několik učtu jsem si založoval , abych mu napsat PM s typem Promin.
Tvůj názor = respektuji ...

HoracioKeine
03-04-12, 20:52
Jak tak čtu tak je to asi něco podobného jako byl kdysi hráč "hap0h", nyní headmaker. Dříve nesnesitelný, ego tak vysoko jak jen to jde a teď konečně možná dostal rozum, začal se chovat normálně a nepochybuji o tom, že se opravdu změnil. (když tak se omlouvám za neoprávněné používání jmen, ale je to v dobrém slova smyslu :) ). Tak třeba se ti to taky podaří....a virgi ti třeba taky odpustí. Hodně štěstí :)

D!!!!n3r [MaMLas] :x
03-04-12, 20:56
To, že tu do budúcnosti slubuješ ružové veci nič neznamená, v jednej PM si sa Virginsovi ospravedľňoval, a v druhej si vybuchol.
Prečo by si mal práve ty dostať kompromis?
Nechcem sa do toho moc starať, ale ani sa nechať odmekčiť vďaka pár pekným slovám.

je Pravda že aj keby dostal UB tak by prosila asi polovica Hračou čo majú Perma...

kashpi
03-04-12, 21:40
ok, můj fail omlouvám se

@ZEUS ale s tím by se mělo něco dělat :D

edit by ZEUS: A co ? :)

vedouci venny
04-04-12, 00:05
Jak tak čtu tak je to asi něco podobného jako byl kdysi hráč "hap0h", nyní headmaker. Dříve nesnesitelný, ego tak vysoko jak jen to jde a teď konečně možná dostal rozum, začal se chovat normálně a nepochybuji o tom, že se opravdu změnil.
Tak to si napsal dobrou kravinu :) hap0h je pořád stejnej trotl i když teď nepíše sračky protože mu za prdelí stojí jeho šedesátiletá holka a ví co je dobré

jinak tvojí sad story jsem nečetl určitě nebude tak dobrá jakou jednou napíšu já

72 Virgins
04-04-12, 08:22
Problém je v tom, že lžeš. Ty jsi vůbec nepřišel o steam proto, že si tě Virgi všiml ale proto, že jsi opět kopíroval nick admina a znovu jsi ho provokoval.
Takže šanci jsi dostal a zas sis to posral. Žádnej Virgi si na tebe nezasedl.
Dokonce i potom jsem ti dal znovu šanci. Že pokud si odpykáš tříměsíční trest aniž bys zas obcházel bany, tak se můžeš vráti. Ne zase si dvacetkrát obešel ban a spamoval jsi mě, jak na tebe nemůžu, že už máš jinou IP adresu a že tě nenajdu a dělal jsi dlouhej nos. Jenže Virgi na tebe přišel a zas jsi byl zabanován.
To je nedokázal sis odsedět blbech 7 dní za vydávání se za Kotla. Místo toho bordel, urážky, spamy na foru, tisíce PM správ, stovky novejch přezdívek, a několik obcházení banů za týden.

Takže šance jsi dostal, vždycky jsi je ale posral. za to nemůže ani Virgi, ani Ježíšek ale jen ty sám.
Já už ti třetí šanci dávat nebudu. Kromě cheatingu jsi porušil všechna pravidla serveru a to hned několikrát.
To že máš ban na foru a opět ho obcházíš už je další věc jiná. Na to musí reagovat moderátoři.

Klidně si kup 20 steamů je to jedno. Vždycky si bordel dělal a vždycky budeš já už si na to zvykl, zvyknou si i další.

Daemon
04-04-12, 10:46
Po vyjádření Virginse si myslím, že je to jasné. Aneb tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.

Dre
04-04-12, 17:07
Důvod proč si mě zabanoval , když jsem dostal šanci od kotla ?
Pořád se tu budu bránit , že bany nejsou mé.
Co děla umě v banlistu pernamentní ban od Pep!na ? Když jenom přece já a SliZo máme tu IP.
Proč Mistake dostal ban na naší IP , když na ní přece hrajou 2 lidi.
Od tohodle bych čekal dobré vysvětlení.Banuješ hráče , kteří za nic nemůžou.
Uznej si to ... kamaráde ..

Dexter.Morgan
04-04-12, 20:44
Je pravda,že si dostal druhou šanci od Kashpiho,ale pak první věc co uděláš je, že si zase jdeš na server a začneš provokovat lidi
viz.
00:17:45 <STEAM_0:1:46680671><46.174.56.22> : Spirith zmenil nick na: Pochazim z Virginie:)
00:18:31 <STEAM_0:1:46680671><46.174.56.22> : Pochazim z Virginie:) zmenil nick na: Kapitan Virginie
00:18:49 <STEAM_0:1:46680671><46.174.56.22> : Kapitan Virginie zmenil nick na: 71 Virginie
00:18:55 <STEAM_0:1:46680671><46.174.56.22> : 71 Virginie zmenil nick na: 71 Virgins
00:19:06 <STEAM_0:1:46680671><46.174.56.22> : 71 Virgins zmenil nick na: LOL:DDDDDD

00:21:02 <STEAM_0:1:46680671><46.174.56.22> : Dexter :P vole. zmenil nick na: Dexter :P je kokot
00:22:48 <STEAM_0:1:46680671><46.174.56.22> : Spirith je uchyl! zmenil nick na: Nejsem LuKaTu!

ZEUS
04-04-12, 20:49
Seš ty normální Dextere ?? Díval ses z jakého to je data ???
http://csko.cz/chat/27031/2011.12.30.htm

Dexter.Morgan
04-04-12, 20:56
Jsem uplně normální.
http://csko.cz/chat/27031/2011.12.30.htm To je poté, co dostal 2. šanci od Kashpiho

ZEUS
04-04-12, 20:58
Tak proč tohle taháš ? Tohle jsme řešili minule...

Dre
04-04-12, 21:05
Hehe , od kashpiho jsem dostal jen 1 šanci .. , při které jsme blbi a na chvíli jsem si změnil nick to přiznávam.
Dextříku můžeš si tu ještě něco postovat.Ty jsi jeden z těch , kteří byli mí kamarádi ,( Kamarádi myšlene ironicky ) , Ja bych se tebou styděl se vydávat za kámoše a vůbec kámoše práskat někomu.
Tzv. Robot , ale víš co k právům ti to bylo houby platné.
Prosím nepiš do tohodle postu , když nemáš víc co nabádnout ...

Dre
04-04-12, 21:05
Tak proč tohle taháš ? Tohle jsme řešili minule...
Protože bude hledat všelijakou špínu na mě , abych nedostal UB ;)

Dexter.Morgan
04-04-12, 22:04
Tak proč tohle taháš ? Tohle jsme řešili minule...
Ja jen řikám, když už dostal 2. šanci...A ted chce 3. a příště bude chtit 4. sanci
Ale jak už Dre rikal, tak rozhodnutí je na Kotla a na Virginse :-)

Dre
04-04-12, 22:09
Nauč se číst , šanci jsem dostal jenom 1 a to od Kaspiho , od Kotla tež , ale to se nedá počítat , jelikož Virgi o tom nevědel a hned mi udělil Perma.
Tímto vyzívívam hráče Dexter.Morgan , aby nepsal komentáře do mého topicu , když tu nemá žadné slovo.. Dík

72 Virgins
04-04-12, 23:02
Třetí šance nebude. Dvě stačili. Vyřízeno.

Kotel
04-04-12, 23:49
Kdybys hned napsal, kdo jsi a co jsi udelal, tak bych ti nejake sance vubec nedaval.

*NPSM*P!!!!n3r
04-04-12, 23:55
to je ono, jen do něj kotle :)

Dre
05-04-12, 08:32
Kdybys hned napsal, kdo jsi a co jsi udelal, tak bych ti nejake sance vubec nedaval.

Nepsal jsem ti kdo jsem , ano psal ...
No jedno za nějaký čas mě tu máš zas , ale teď chci jenom dořešit co děla mezi mými bany pernamentní ban od Pep!na ? A proč měl bezduvodný ban mistake ? Přece tu IP mám jenom já a SliZo ne ?
Prosím o vysvětlení ..
Mistake není SliZo jak se domnívají někteří ..

EDIT : Šance byla jen jedna , od kotla nepočítam jak už jsem psal výše ..

Daemon
05-04-12, 08:47
Kotel a Virgins vyjádřili svůj nesouhlas, myslím, že to můžeme locknout :splachnout:

ZEUS
05-04-12, 08:48
Taky si myslím... předpokládám, že by se to tu pěkně rozjelo.