PDA

Zobrazit normální verzi : teecko --> Nuuu,da!!



teecko
24-07-18, 14:54
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=255123





Poznamka:






Jsem myslel, že nebude potřeba dělat žádost o UB bo 8 hodinek vydržím, ale abych dostal neprávem 7 dní zákaz, mi přijde ujetý. banuješ něco o čem víš uplný hovno. Za Ct jsem hrál snad 3 kola a z toho jsem 2 kola měl scoutku, jednou jsem zabil hráče ,,,,,, ( nevím kolik čárek měl v nicku .. ) hned po tom co ji na střeše sebral a další kolo hráče kterej slidnul ze střechy k lodím se scoutkou.
Místo toho, abys banoval chujoviny o kterých nic nevíš, bys mohl banovat ty dvě téčka, který zmáčkly CT tlačítka a tím zabil jeden jednoho a druhej tři hráče ...

Nuuu,da!!
24-07-18, 15:12
Ono by stačilo kdyby jsi neměl ego až ke stropu a na normální otázku, normálně odpověděl, ten nick s čárkami byl hráč, kterého jsem se konkrétně sám ptal a odpověděl že k té scoutce ani nedošel, natož aby ji sebral, víš.. ona na té střeše leží normálně.. a když se tě normálně zeptám a ty se do mě hned začneš navážet proč si tě jako všímám když máš gunu pro T, místo toho abych se věnoval Tčkům mi nepřijde moc normální. Kdyby jsi mi normálně odpověděl a já se tebou následně nemusel zabývat tak bych si těch CT tlačítek i všiml, ale jelikož jsem si dovolil se tě zeptat přes mikrofon když si chat úmyslně ignoroval, na což si následně vystartoval jak kdybych tě tahal za ... tak jsem neměl čas si toho všimnout. Mimochodem ban člověk dostane hlavně proto, aby se zamyslel co asi udělal špatně, ale když z toho máš ještě prdel a sám řekneš že ti to je u prdele, tak si myslím že to o tobě dost vypovídá.

teecko
24-07-18, 15:21
Takže banuješ na základě toho, co ti řekne hráč, kterého jsem zabil instantně po tom, co sebral scoutku, což by nejspíš naštvalo většinu lidi. gg wp. Pepík mě zabil, má WH dáš mu ban ? :D Prober se.
Nic takového jako "Proč si mě všímáš" jsem neřekl.. řekl jsem "i kdybych jí snad vzal, myslíš že bych ti to řekl?" což je pravda, i kdybych jí vzal tak ti to neřeknu že jo .. nebo bych lhal že ne .. na to si mi řekl, že jsem trapný, nebo tak něco a já pak, že bys měl radši místo chujovin, řešit ty ct tlačítka, co tam tčka mačkala.
Když nesimonuju chat ignoruju většinou.
Nevím asi bys měl zajít za ušním ... nic takového jako "ban je mi u prdele" jsem neřekl ani nenapsal.

Nuuu,da!!
24-07-18, 15:27
Nebanoval jsem na základě toho co mi někdo řekl, pouze mi potvrdil mé podezření. A pokud ani nevíš co jsi řekl tak je to smutné, řekl jsi to totiž přesně ve chvíli, než tě kickl další ban ode mě za bugování zbraní.

Grakon2702
24-07-18, 15:27
Zdravím, ikdyby hráč opravdu vzal zbraň náležící Tčkum, řešil bych to domluvou ve hře, či přesunem. Rozhodně bych nebanoval na základě toho, že mi někdo něco řekl a já sám to neviděl. Opravte mne, jestli to bylo jinak. Moc jsem to nepochopil.

teecko
24-07-18, 15:31
Další ban ? :D byl to první ban .. zákaz je z webu. A to že ti někdo, očividně naštvanej, na steamu napíše "dej mu ban neměl jsem tu scoutku" je dobrej důkaz a potvrzení všech podezření :D
a mimochodem, řekl jsem "užijte si tu gunu" ( já totiž vím co mluvím ) .. vážně, vyndej si hlavu z pr**le ať lépe slyšíš.

Edit pro grakona : První kolo se scoutkou simonoval chalan, utekl mu ,,,, na auta, což je celkem jasné kam jde, tak jsem šel na střechu, on sebral gunu, dostal hlavu instantně. ještě jsem se kouknul, jestli je jinde, než na středu .. Ano byla, tak jsem jí čapnul.
Druhá scoutka- hned kolo po první, simonoval nuda, nějak utekl hráč či byl VD, nevím, ale žlutej byl. Vzal scoutku, slyším to, jdu na střechu, on slidne k lodím, vykouknu, zastřelím ve vodě, vezmu a odházím mojí i jeho zbraň k tlačítkám vedle boxu zrovna, když se simon přesunuje na bludiště. scoutku si nechám.

Nuuu,da!!
24-07-18, 15:35
To víš.. když tu tvojí prdel máš všude, tak je těžké se jí vyhnout.

CernaSmrt
24-07-18, 15:56
Je pravda že se T zbraně nemají brát, ale pokud hráčovi spadne (zabitím nebo dropnutím) tak už CT jí může schovat třeba do cel a zavřít cely. K těm tlačítkám ještě, ano stane se že admin zrovna nedívá někam kde má (teď dejme například ten box) a stane se prostě že nechytne hráče při činu jelikož kontroloval něco jinýho (příklad zabraňování vzpouře) taky se mi to stalo a občas i stává ale pokouším se dohlížet i na průběh hry. Jinak jsem pro unban.

teecko
24-07-18, 16:07
No při tom, když je mačkala Tčka, tak stál na střeše ( co jsem se otočil, když na mě začal mluvit) a měl celkem fajn výhled na wipeout, kde se to stalo ( nebyla to tlačítka v boxe ). Neměl by dát zákaz sám sobě za narušování hry simona ? :o

Operak
24-07-18, 16:13
Nebanoval jsem na základě toho co mi někdo řekl, pouze mi potvrdil mé podezření.

Tohle mi tady trochu nesedí.. Takže ty si banoval na základě tvého podezření a hráčového slova "Ano vzal zbraň určenou pro vezně."? O_O To mi přijde jako naprostá hloupost a pochybení z tvé strany. Nikdy nesmíš banovat jen na základě tvrzení hráče ani kdyby ten hráč byl tvůj bratr, kterýmu by jsi dal do rukou i vlastní život. Jsem pro okamžitý unban.

Nuuu,da!!
24-07-18, 16:31
já si jistý byl, pouze jsem tušil že si daný hráč půjde stěžovat, tak kvůli němu jsem si to nechal potvrdit ještě jednou od daného hráče i přes to že jeho vyjádření nemá vcelku žádnou váhu (psal jsem si s ním na steamu což teecko nemohl ani vidět, takže to co tady píše absolutně neodpovídá našemu rozhovoru s daným hráčem).
Abych to tedy trochu objasnil.. daný hráč chtěl udělat vzpouru a tak vylezl na střechu kde na něj již čekal banovaný hráč, který ho zastřelil ještě dřív než vůbec došel pro gunu a následně vyměnil svou zbraň za scoutku a pokračoval se scoutkou v ruce, hráče jsem nebanoval v danou chvíli protože jsem doufal že se mi k tomu normálně vyjádří a v klidu to vyřešíme. To ovšem nenastalo a pouze se do mě začal navážet a mít strašný problém že se ho ptám.

Operak
24-07-18, 16:34
Ä ty si to sám viděl, nebo si jen slyšel že někdo vzal zbran?

E: viděl si ho se scoutkout v ruce i?

teecko
24-07-18, 16:38
Nemohl vědět ? Zabil jsem ho se scoutkou, má steam, ty máš steam, píšeš že ti to potvrdil a očividně naštvanej byl, když má potřebu lhát že jí nesebral.
" i přes to že jeho vyjádření nemá vcelku žádnou váhu" prosim tě, tak jak ty můžeš vědět, co se na střeše dělo, když si byl jinde ?? tvrdit že nemá žádnou váhu ?? neser si do huby, banuješ to jen na základě toho, bo jinak to vědět nemůžeš absolutně.
"pouze se do mě začal navážet" k tomu se už nebudu vyjadřovat, já jsem napsal co jsem řekl.

Nuuu,da!!
24-07-18, 16:38
neviděl, ale běžel jsem za hráčem který utíkal a banovaný hráč ho zabil téměř nad žebříkem, zabil ho do 3 sekund po tom, co vylezl po žebříku, hráč tu gunu neměl ani šanci vzít, na střeše zůstal jako jediný, protože Simon byl na boxu a ostatní Tčka uvnitř boxu, já se vrátil zpět a on přišel se scoutkou.

teecko
24-07-18, 16:45
3 sekundy dost času .. a nejsem si jistý, jestli měl drogy, nebo ne, takže lhát nebudu .. nicméně jsem byl u šachty .. nahitoval jsem ho u cel už, ale utekl, tak šup na střechu a tam ho zastřelím hned co vezme scoutku.

Nuuu,da!!
24-07-18, 16:49
Zákaz je zkrácen na 3 dny za zabraňování vzpouře, určitě ti to nezruším úplně protože si stojím za svým. Příště by stačilo kdyby jsi byl ochoten normálně komunikovat a nic takového bychom tu řešit nemuseli, protože by jsi žádný zákaz nedostal, to je z mé strany vše.

teecko
24-07-18, 16:56
příště by stačilo, kdybys nebanoval na základě slova nespokojeného hráče. Btw full UB. Nic z toho, z čeho si mě obvinil, si sám neviděl. To, že mám scoutku, neznamená hned, že jsem jí vzal ze spawnu té zbraně.

Britny
24-07-18, 18:31
A kdo je ten ubrečenec co byl zabitý? Pokud není důkaz - je to slovo proti slovu, měl by dostat UB, i když se zákaz týká 3 dnů. At si příště daný zabitý hráč točí demičko.

teecko
24-07-18, 18:50
Podle Chl to byl Alkatraz.
Pokud by to šlo, tak bych poprosil o UB někoho schopného, kdo tak může učinit, od banujicího admina to asi čekat nemůžu, když za těch 17 příspěvků, nedokázal pochoit, že udělal blbost.

Nuuu,da!!
24-07-18, 19:43
Jak jsem již řekl, ten údajný rozhovor co tu psal tady pan dokonalý, není ani trochu pravdivý, nikdo tu nebrečel, tomu hráči jsem psal já, ne on mě, já byl u ct a prostě jsem se zeptal i Tčka, banoval jsem na základě mě, ne hráče, ubrečence sis domyslela pouze ty, podle údajného rozhovoru co si tady vymyslel.

teecko
24-07-18, 19:54
říkal jsem že snad první psal on tobě ? já jen řekl, že má potřebu lhát ,když říká že nesebral scouta .. banoval si něco, co si neviděl, protože ti Tčko, ktere zdechlo, řeklo, že nesebralo scouta, pletu se snad ? :)
+ Rozhovor neni pravdivý ? Sám si napsal, že rozhovor proběhl, že si se ho zeptal, on řekl že nesebral a tak si mi dal ban. Tak to tu nefunguje radku

https://akphoto1.ask.fm/196/802/326/-69996977-1ti0to4-ec9spbqcmeq74hf/original/Baklazan.jpg

Nuuu,da!!
24-07-18, 20:00
Nevím od kdy jsi opačného pohlaví, ale budiž.

teecko
24-07-18, 20:10
Nevím od kdy jsi tak zabedněný, ale budiž.

Britny
24-07-18, 20:16
Jak jsem již řekl, ten údajný rozhovor co tu psal tady pan dokonalý, není ani trochu pravdivý, nikdo tu nebrečel, tomu hráči jsem psal já, ne on mě, já byl u ct a prostě jsem se zeptal i Tčka, banoval jsem na základě mě, ne hráče, ubrečence sis domyslela pouze ty, podle údajného rozhovoru co si tady vymyslel.

Ale stále si nemohl vědět - pokud si u toho nebyl, zda ho vzal nebo ne. Je to jen domněnka, protože s ním došel. Psal si, že si u toho nebyl. A potom si psal jen hráči na steamu, zda je to pravda nebo ne. At o tom teda rozhodne Burak nebo Samco, nebo to bude na moc stránek.

Grakon2702
24-07-18, 20:18
Jsem pro UB. Ikdyž Nudovi věřím, je třeba zachovat nějakou úroveň a nějaký pořádek. Neřeknu nic, kdyby to banující admin opravdu viděl, ale takhle to jsou už jenom spekulace typu, "neměl čas dojít pro tu scoutu" a "ale prdlajz, času mel dost". Plus už jen to, že za samotné vzetí guny pro T bych dal max přesun. Příště bych se radši omezil na řešení věcí, které byly opravdu viděny. A pro teecka platí to, že když s ním chce admin něco řešit, tak to s ním bude řešit v klidu.

Nuuu,da!!
24-07-18, 20:24
Budiž má UB, nechť mu naroste ještě vyšší ego..

teecko
24-07-18, 20:26
Děkuji ti dobrá duše, pokud bude zase někdy fail, tak se nezapomeň omluvit, to aji u jiných hráčů :gabe: