PDA

Zobrazit normální verzi : Dm ffa wh



Majkulka
24-07-18, 17:01
Jméno: Advanced
SID: nwm
Server: DM FFA čas 16:50 (mapa nuke)
Demo: si dohledejte, hlásil jsem 2 lidi admin tam přišel zabanoval jednoho a na druhého se vysral. (A hlavně mi netvrď, že byl čistý, když na mě čuměl do zdi 9/10x.)

Toy
24-07-18, 17:05
Na nic jsem se nevysral, dal jsem ban tomu, kterýho si hlásil a pak jsem leftnul, jelikož jsem si potřeboval něco zařídit. Hlašení se mi neukázalo, přečetl jsem si ho až teď přes web. Bohužel nám nefunguje HLTV, takže demo dohledat nelze.

PS : To tvoje ofensivní chování je od tebe moc hezký :happy:

Majkulka
24-07-18, 17:12
Na nic jsem se nevysral, dal jsem ban tomu, kterýho si hlásil a pak jsem leftnul, jelikož jsem si potřeboval něco zařídit. Hlašení se mi neukázalo, přečetl jsem si ho až teď přes web. Bohužel nám nefunguje HLTV, takže demo dohledat nelze.

PS : To tvoje ofensivní chování je od tebe moc hezký :happy:

Hlásil jsem v jedné zprávě 2 lidi, jak jsi odešel tak jsem napsal znovu tentokrát už jen toho posledního, jinak omluv mé chování nečekal jsem, že si po dlouhé době zahraju DM a z 5 hráčů budou 2 cheateři a další 2 mi budou nadávat. Myslel jsem si že si ho nechal na pokoji, proto jsem vybublal jinak bych to neřešil.

Měj se hezky.

Toy
24-07-18, 17:16
Hlásil jsem v jedné zprávě 2 lidi, jak jsi odešel tak jsem napsal znovu tentokrát už jen toho posledního, jinak omluv mé chování nečekal jsem, že si po dlouhé době zahraju DM a z 5 hráčů budou 2 cheateři a další 2 mi budou nadávat. Myslel jsem si že si ho nechal na pokoji, proto jsem vybublal jinak bych to neřešil.

Měj se hezky.



Musím ti dát za pravdu, opravdu byli hlášeni oba dva, to jsem nějak překoukl, omlouvám se. Chápu, že tihle bezmozci dokážou člověka vytočit.

Neboj, i na toho druhýho dojde. Na každou svini se vaří voda.

:bye:

Samco
24-07-18, 18:20
Ahoj, nemáš prosím demo? HLTV nám nefunguje.

Britny
24-07-18, 18:52
Demo asi nemá, když píše, at si je dohledáme na hltv, tak snad příště.

Majkulka
25-07-18, 09:15
Ahoj, nemáš prosím demo? HLTV nám nefunguje.

Ahoj, jak psala Britny, nemám.

Samco
25-07-18, 22:22
Tak nevadí, ak ho uvidíš nabudúce, môžeš ho skúsiť opäť nahlásiť cez ! Prípadne ak budeš mať aj chuť, kľudne ho môžeš aj natočiť. Zatiaľ díky!