PDA

Zobrazit normální verzi : teecko --> Nuuu,da!!



teecko
25-07-18, 13:11
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem No coment
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'umyslna provokace Admina'
[AMXBANS] Delka: '8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:672597167'
[AMXBANS] Tvoje IP: '109.81.210.170'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:



Co ti vadí zase na nicku Radek ?
Pokud ti vadí, že je někdo radek, jako že jsou jich v ČR tisíce, tak šup, nestyd se a banuj
http://www.csko.cz/chatlog/show?from=20-07-2018&to=25-07-2018&server=1&nick=Radek&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Fellow
25-07-18, 13:28
Proti Ub, po tom ako ti dal dotyčný admin dal ban a následne si dostal Ub sa chováš ako totálny hrdina.. za dnešný deň si mal mená v hre ktoré svojim názvom či významom súvisia s úmyselným provokovaním admina. Takže ne tvojom mieste by som bol rád že je to len na 8 h.

Grakon2702
25-07-18, 13:31
Zdravím, jestli proběhla před banem změna nicku a zabanovaný si ten nick schválně změnil zpět, tak je ban oprávněný. V pravidlech je jasně napsáno, že jakákoliv provokace může být trestána. Tohle viditelně provokace je.

Koprakek
25-07-18, 13:34
Ban v čillu, máme zde asi druhého Wentíka

Hapalicek
25-07-18, 13:41
Nevidím problém.

Dejte mu ban ještě na 8h na fórko ať je klid :)

teecko
25-07-18, 13:41
Radka mi nezměnil, za to že je někdo radek se dávaj bany ?

Grakon2702
25-07-18, 13:44
Záleží na adminovi. Někdo se může cítit dotčen a začít jednat. Já bych měl nějakého Jakuba Václavíka na serveru na háku. Proto si myslím, že je vždy lepší prvně jednat s upozorněním nebo změnou nicku. Tady však padnul hned ban, což je dle pravidel i tak v pořádku. Jedná se prostě o provokaci.

Edit:

Nick jsem ti měnil předtím již 3x, to že jsi prostě mentálně narušený už není můj problém.

V tom případě je tuplem ban v pořádku.

Nuuu,da!!
25-07-18, 13:46
Nick jsem ti měnil předtím již 3x, to že jsi prostě mentálně narušený už není můj problém.

teecko
25-07-18, 13:48
Za to že je vztahovačný snad můžu já ? pokud se cítí dotčen jmenem radek tak jsem tam dal odkaz a může banovat dál.
Btw nick si mi změnil 2x a pak jsem si dal své jmeno do nicku lel.. "je tu NUDA ?" a ne nebyla, všichni se bavili, dokud si nepřišel.

Fellow
25-07-18, 13:51
Proste si priznaj chybu a nesprávaj sa ako frajírek bude všetko v pohode. Išiel si do hry s tým že ideš provokovať tak tu máš následky.
Je zbytočné to tu ďalej rozpisovať a riešiť, spravil to čo nemal to je vše.

teecko
25-07-18, 13:54
změnil mi nick z "je tu nuda ?" na csko.cz dvakrát, fajn jsem si ho už nedal zpět a dal jsem si do nicku své jméno. Za to že je vztahovačný jak černá díra už nemůžu.

hanba mi
25-07-18, 14:58
Tecko, pis si to tu ako chces, vysvetluj si to (samozrejme pre seba) ako chces, ale konecne by si mal ukazat aj trochu toho chlapactva a pekne poziadat o lock tejto nezmyselnej ziadosti. Hras sa tu na neviem akeho hrdinu, pritom si len jedno doma zabednene pitome decko, co cez prazdniny nevie co od dobroty so sebou robit...obaja dobre vieme, ako si to s tym nickom myslel, tak si nelejme cisteho vina...ukaz sa ako rovny chlap a sam poziadaj o lock, mozno konecne budes mat aspon trochu respektu (aspon u mna).

teecko
25-07-18, 15:12
Radkové to tu maj těžký, takže klidně lock :( :gabe:

Koprakek
25-07-18, 15:12
Lck.

Samco
25-07-18, 20:53
Nie je tomu tak dávno, čo tu bol podobný problém: http://csko.cz/forum/showthread.php?61197-teecko-gt-Samco