PDA

Zobrazit normální verzi : Mr.Blue --> Operak



Mr.Blue
25-07-18, 18:21
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=255190





Poznamka:






Tak vysvetli keď si už nevedel argumentovať a dal si mi ban po troch minutách čo si ma zabil kvôli tomu.

Operak
25-07-18, 18:26
Ban byl kvuli tomu, že jsem ti řekl že se to nesmí a dál si spekuloval. Napsal jsem Burákovi a ihned jsem ti napsal jeho reakci a nadchnul jsi mě z toho že jsem mu psal něco jiného. Místo toho aby jsi bud mlčel, nebo napsal něco ve stylu "Už to nebudu dělat". Potom by si ban nedostal a dál by jsem to neřešil.
Zde je chat s Burákem: https://ctrlv.cz/TbYW

Mr.Blue
25-07-18, 18:37
Normálne som sa ťa opýtal prečo si mal zabil. Keď si odpovedal že kvôli tomu že mám deagle a usp tak som ti povedal môj názor, že je to blbosť že sa to bere ako bugovanie. Pritom som nepoužil žiadny bug ako napr. na oasis aimu a iba zobral zbraň z mapy aby som mal granáty a potom z menu /weapons.

Tiež ma zaujala reakcia a riešenie situácie, si mohol niečo povedať namiesto toho že ma hneď zabiješ a takisto ban som dostal až po troch minutách pričom som sa vyjadroval k situácii, tak mi to príde že ban je zato že som sa k tomu vyjadroval a nie za bugovanie.

A mohol by si mi skopírovať z tej mapy chatlog lebo na otázku "Nechceš mi dať ban za to" si najprv reagoval že "Môžeš za vulgarizmy".

Operak
25-07-18, 18:44
Normálne som sa ťa opýtal prečo si mal zabil. Keď si odpovedal že kvôli tomu že mám deagle a usp tak som ti povedal môj názor, že je to blbosť že sa to bere ako bugovanie. Pritom som nepoužil žiadny bug ako napr. na oasis aimu a iba zobral zbraň z mapy aby som mal granáty a potom z menu /weapons.

Tiež ma zaujala reakcia a riešenie situácie, si mohol niečo povedať namiesto toho že ma hneď zabiješ a takisto ban som dostal až po troch minutách pričom som sa vyjadroval k situácii, tak mi to príde že ban je zato že som sa k tomu vyjadroval a nie za bugovanie.

A mohol by si mi skopírovať z tej mapy chatlog lebo na otázku "Nechceš mi dať ban za to" si najprv reagoval že "Môžeš za vulgarizmy".
Ano, za tvoje vulgární vyjadřování jsem ti mohl dát ban už včera, ale přehlédnul jsem to. Zabil jsem tě, řekl jsem ti a vysvětlil to že se to nesmí ale tvrdil si že se to může.. Já jsem napsal Burákovi aby si měl potvrzení, protože víš že tě moc nemusím. To ale v tomhle případě jde stranou.

Toy
25-07-18, 18:45
Ban podle mě úplně zbytečnej, dal bych mu slay a řekl bych, že pokud se to bude opakovat, tak dostane ban. Nechat se unést tím, co psal na serveru mi příjde jako hloupost (nehledě, že nepsal nic ofensivního a ani vulgárního) , ale to je už věc názoru.

Mr.Blue
25-07-18, 18:49
Ano, za tvoje vulgární vyjadřování jsem ti mohl dát ban už včera, ale přehlédnul jsem to. Zabil jsem tě, řekl jsem ti a vysvětlil to že se to nesmí ale tvrdil si že se to může.. Já jsem napsal Burákovi aby si měl potvrzení, protože víš že tě moc nemusím. To ale v tomhle případě jde stranou.

Ja som iba hovoril že je to blbosť aby sa to bralo ako bugovanie nie že sa to môže.

Grakon2702
25-07-18, 18:54
Zdravím, bug to samozřejmě je a dle pravidel je ban oprávněný. Každopádně si myslím, že i když už dostal slay, tak ten ban dostat už nemusel. Pokud se žadatel hezky omluví, jsem pro UB.

Operak
25-07-18, 19:07
Napsali jsme si v PM. Dál to řeši nebudeme, dám ti unban. Ale při opakování by to případně mohlo dopadnout jinak.

Koprakek
25-07-18, 19:10
Vyřešeno