PDA

Zobrazit normální verzi : teecko --> Fellow



teecko
26-07-18, 18:08
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Dallas
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'neustala provokacia'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:672597167'
[AMXBANS] Tvoje IP: '109.81.210.170'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:






? V klidu hraju za T, ani nevim že tam je ten loupák.

Fellow
26-07-18, 18:14
Ten loupák ti kľudne dá PERMU za to čo dokazuješ posledné dni.
Je mi úplne ukradnuté že sa voláš Radek ak je to vôbec pravda.Pokiaľ by si nedostal ban od Nudy tak by si si také mená nedával a nešiel si do hry stým že "Som veľký hero a idem to všetkým ukázať".
Ale ak ti príde že tu všetci sa na spadnutie s toho tvojho "humoru" tak si na omyle.

Hráč ako ty tu už dávno nemá čo robiť a ver mi že sa na tom zhodne viac adminov ktorí majú vlastný názor.

Operak
26-07-18, 18:18
V tomhle případě jsem pro unban. Je to sice provokatér, ale nikdo mu nemůže brát České jméno. V chatlogu jsem taky žádnou provokaci proti Nudovi nenašel.

E:

Opäť sa potvrdilo to čo som čakal len kvôli slovám a veciam čo sa týka môjho súkromného života do ktorého sa montuješ, som od teba ani nič iné nečakal.. Nesklamal si :)
:laughing1:hra != osobní život boy už to pochop

Fellow
26-07-18, 18:20
V tomhle případě jsem pro unban. Je to sice provokatér, ale nikdo mu nemůže brát České jméno. V chatlogu jsem taky žádnou provokaci proti Nudovi nenašel.

Opäť sa potvrdilo to čo som čakal len kvôli slovám a veciam čo sa týka môjho súkromného života do ktorého sa montuješ, som od teba ani nič iné nečakal.. Nesklamal si :)

teecko
26-07-18, 18:20
Permu za nick Radek, tj.
Myslím, že kdybych provokoval, ukazoval bych na sebe a podobný, což jsem nedělal, já si v klidu hrál za T .. přijde loupák a během pár sekund ( ? nevím jak dlouho tam byl ale dlouho určitě ne. ) mi dá ban. Takže teoreticky se o tom, že ho provokuju, rozhodl už před tím, než přišel na server .. a jak můžu provokovat někoho, kdo na serveru ani není ?

Fellow
26-07-18, 18:25
Permu za nick Radek, tj.
Myslím, že kdybych provokoval, ukazoval bych na sebe a podobný, což jsem nedělal, já si v klidu hrál za T .. přijde loupák a během pár sekund ( ? nevím jak dlouho tam byl ale dlouho určitě ne. ) mi dá ban. Takže teoreticky se o tom, že ho provokuju, rozhodl už před tím, než přišel na server .. a jak můžu provokovat někoho, kdo na serveru ani není ?

Len tak pre tvoju zaujímavosť , lebo si to asi nepochopil ja nie som Nuudaa, a ďalšia vec je že som dostal info že si na Jb a máš meno Radek čo inteligentný človek pochopí "čo ty asi nie kedže sa tak správaš ako sa správaš" tak som usúdil že stým neprestaneš a budeš si robiť ďalej to čo chceš.
A ešte na záver , hral si aj u CT tak tu netrep hlúposti.

teecko
26-07-18, 18:30
V době co se Nuda napojil, kdy vlastně mělo začít ono provokování, jsem byl u T, takže mikrofon 0, chatlog si projeď klidně, ale já ho neprovokoval, v klidu jsem hrál.

Fellow
26-07-18, 18:35
V době co se Nuda napojil, kdy vlastně mělo začít ono provokování, jsem byl u T, takže mikrofon 0, chatlog si projeď klidně, ale já ho neprovokoval, v klidu jsem hrál.

Ty si stále nepochopil za čo si ten ban dostal alebo sa hráš na neviniatko?
Ak prídeš na to začo si dostal ban, tak sa nad tym aj trochu zamysli.

teecko
26-07-18, 18:38
Dostal jsem ban za nick Radek. za co jiného bych ho asi dostal, když jsem nic nedělal.

Fellow
26-07-18, 18:41
Dostal jsem ban za nick Radek. za co jiného bych ho asi dostal, když jsem nic nedělal.

Hurá pochopil si,
a prečo si šiel do hry s menom Radek?

teecko
26-07-18, 18:42
Bo je to mé jméno ?

Grakon2702
26-07-18, 18:44
Nejmenoval ses náhodou v prosinci minulého roku Jakub Rittig? Souhlasím s Operakem, že bych se vyhnul banování za použití vlastních jmen. Tvůj předchozí ban byl oprávněný, neboť se jednalo skutečně o provokaci člena AT hned po tom, co ti dal UB. Tam to bylo zjevné. Ve spojitosti s předchozími událostmi je zjevná provokace i tady. Na druhou stranu mi to přijde jako žabomyší válka, kterou bych radši nechal být. Říct si o někom v hlavě, že je to dement, je lepší než hned banovat za banální provokaci.

teecko
26-07-18, 18:46
Jmenoval ? ani nevím .. Proto jsem to taky nechal locknout ne ? bo to nejspíš opravdu provokace byla. Ale tady jsem ho neprovokoval, přišel a insta ban, neměl jsem ani možnost ho provokovat.

Fellow
26-07-18, 19:06
Dostal som hlásenie že opäť hráš pod podobným menom pri akom si dostal ban pri predchádzajúcom priestupku.Tak som usúdil že si nedáš povedať a aj ty patríš k hráčom ktorí si myslia že môžu neviem čo.
Za svojim názorom prečo si si dal také meno si stojím.

Viem že si človek ktorý sa rád zabáva na úkor druhého ale aby si na to najbližšie nedoplatil tým čo robíš či už u CT alebo u T.
Ale na tvoj vek čo tipujem je okolo 20+ by som čakal že sa správať ale ako sa hovorí "zdanie niekedy klame"

teecko
26-07-18, 19:08
včera jsem dostal ban za provokaci .. měl jsem v nicku "radek co má krásný zadek" a psal jsem nějaké srance mám dojem .., za což jsem ban dostal a taky jsem si ho "odseděl", ale dneska jsem nepsal srance, měl jsem jenom mé jméno v nicku a v klidu hrál, tak co má za problém ?

Grakon2702
26-07-18, 19:11
Ban je dle pravidel oprávněný, protože se pořád jedná o provokaci. O co mi jde, je to, že kdyby se nenechali někteří hned jen tak vyprovokovat, tak by se nemuselo nic řešit. Dostal by ban, i kdyby si ten nick dal znova až za rok? Ban je oprávněný leč na pováženou, zda není zbytečný. Tak samo, jak to bylo i v jeho předchozí žádosti, akorát jsem tam napsal jenom to, že je ban oprávněný.

teecko
26-07-18, 19:24
Pokud ho provokuje, že má někdo také jméno radek, at si ho změní .. taky kolikrát někde vidím radka a nehlásím je lel. Koneckonců ještě abych nepotkával, když je podle všeho v ČR radků kolem 50k.

DajMen
26-07-18, 20:08
Já jsem pro UB...Podle mě se zase řeší úplná sračka...Kolik x mě nekdo na jb řekl do miku jmenenm nebo tak...Já to bral ze srandy...samozdřejmě záleží na banujicím adminovi...

hanba mi
26-07-18, 20:19
predtym Jakub, teraz Radek...ja som skor za magor. Vcera si za to schytal ban, dnes ides do hry s rovnakym nickom, naozaj uz neviem, ci IQ niektorych jedincov (pre menej zdatnych ako ty tym myslim teba) nedosahuje ani vysku mrtveho mora, ale presviedcam sa, ze tuto hranicu ty dokazes vzdy bez akehokolvek problemu podliezt. Pls ZIADNY UB pre tohto magora.

Nuuu,da!!
26-07-18, 21:16
Jelikož se tento ban týká mě, i přes to, že na daném serveru jsem vůbec nehrál, tak by se tu měl nějak vyjádřit.. vlastně ano.. napojil jsem se tam asi půl hodiny před tím než dostal ban, ale když jsem zjistil že je na serveru tak jsem se odpojil aby nevznikly zase nějaké dohady či konflikty. Ano, tento nick měl i v dobu, co jsem na ten server "nakoukl". Nevím co ho vedlo k tomu, dát si opět podobný nick, za který dostal ban. Zda banující admin dá UB či ne, nechám čistě na něm a to z důvodu, že kdybych byl pro UB, nevím jestli by nenásledovalo to co posledně a kdybych řekl na rovinu že ne, mohl by tu vzniknout další konflikt, který by byl naprosto zbytečný, tímto bych rád uzavřel naše vzpory, které zde vznikly a poprosil bych o vzájemnou úctu ať již nadále nevznikají žádné konflikty.

Děkuji za pochopení.

rEJKAc
26-07-18, 22:15
Permu bych bral za cheating ne za nick to znamená že když se tam napojí 10 hráčů s nickem Radek tak každý dostane permu ? tohle mě přijde dost blbý a takhle by to admin určitě řešit neměl řešit by se měli důležitější věci na serveru hledat a banovat cheatery ne lidi co se jmenují Radek a dají si to jako nick v hře .

Nakladana Okurka
26-07-18, 22:37
1 den si myslím, že mu může klidně zůstat, každopádně mě asi nepřestane překvapovat, co tu někteří admini banují

Deda z Depa
27-07-18, 00:17
Sorry ale toto bych také nebanoval .... naprostá hloupost ti banovat ať už je radek nebo ne Je to stále jen jméno které máme všichni... každý se nějak jmenuje a to může být všem jedno pokud to není konkrétní a tím myslím jméno aj příjmení... ale toto banovat je totální hloupost a permu za to ze jednou něco neustojím a mas možnostto hned řešit banem protože se urazis jak malé dítě je vážné ubohé... Promiň ale je to tak ban úplně zbytečný za to ze daný admin něco neustál ano vím že nejsem teď aktivní ale má to své důvody

Madunax
27-07-18, 00:41
Je až k smíchu, jak lehce se někteří admini nechají vyprovokat. Tím nickem Vám nějak neubližuje a místo toho, aby jste se chovali jako dospělý člověk, zachovali klidnou hlavu a počkali, než to nějakého rádoby vtipného hráče přestane bavit, tak se rozčilujete jak děti na písečku...Já osobně bych z Vás po tom banu měl ještě větší srandu :taunt: Necháte se vyprovokovat z každého hovna a pak se divíte, že nemáte žádnou autoritu...:taunt:

Britny
27-07-18, 04:13
Ten 1. ban = čistá provokace, protože se teeckovi nelíbilo za co byl banovaný - takže tam ty nicky ohledně nudy ještě chápu na ban. Ale další nick za ban Radek, je prostě kravina. Jediné co mi vadí, že zde plno adminů píše, že se ani tak teecko nejmenuje a sám tvrdí, že ano a ta lež mi asi jako jediná nejvíc vadí. Prostě teecko já tě chápu, že chceš dokázat, že banovat za jména je kravina, snad když jednou nedojdu na server pod svým jménem mi Sedá nedá ban, i když sem ho používala dřív :D ale tak zbytečně se neprovokujte, Nuda ukázal, že tento spor chce v klidu vyřešit. Tak zkus teecko taky nějak se do toho zapojit. UB jsme ti "zařídili" skrze tu scoutku, tak není zapotřebí dále to zbytečně řešit tímto stylem.

Fellow
27-07-18, 08:36
Je až k smíchu, jak lehce se někteří admini nechají vyprovokat. Tím nickem Vám nějak neubližuje a místo toho, aby jste se chovali jako dospělý člověk, zachovali klidnou hlavu a počkali, než to nějakého rádoby vtipného hráče přestane bavit, tak se rozčilujete jak děti na písečku...Já osobně bych z Vás po tom banu měl ještě větší srandu :taunt: Necháte se vyprovokovat z každého hovna a pak se divíte, že nemáte žádnou autoritu...:taunt:
že to priamo ty hovoríš ako by sa mal správať admin,, tak to už je fakt vážne toto..ale viac sa k tebe vyjadrovať nebudem
Ja som admin na JB a nemám za potrebu sa vyjadrovať k žiadosťi o unban v sekcíí AIM.


Len tak btw, pre niektorých jedincov ktorí hodnotou svojho IQ smeruju k číslu 0. Permu za nick by som nikdy nedal , povedal som to len obrazne
Keď už tak by to bol dlhší ban za neustálu provokáciu.

Operak
27-07-18, 08:50
že to priamo ty hovoríš ako by sa mal správať admin,, tak to už je fakt vážne toto..ale viac sa k tebe vyjadrovať nebudem
Ja som admin na JB a nemám za potrebu sa vyjadrovať k žiadosťi o unban v sekcíí AIM.


Len tak btw, pre niektorých jedincov ktorí hodnotou svojho IQ smeruju k číslu 0. Permu za nick by som nikdy nedal , povedal som to len obrazne
Keď už tak by to bol dlhší ban za neustálu provokáciu.
Nevím proč tu pleteš aim, když tohle je věc která je "globální" a neni specifická pro JB sekci.



Už by chtělo třeba pochopit, že i Nuda tohle vzal "sportovně" a neřeší to, že se jmenoval Radek.

Fellow
27-07-18, 09:26
Má svoje dôvody prečo to nerieši,a sú to dosť pravdivé dôvody..

rEJKAc
27-07-18, 09:35
Admin co se nechá unést nebo vyprovokovat tak lehce by neměl dělat admina pak se to může brát jako Zneužívání práv. Admin by neměl byt labilní .

DeadJoy
27-07-18, 10:15
Nechci se tu zastávat nikoho. Ani Fellowa, ani teecka, ale pokud jde o tohle, tak bych chtěl jen říct, že pokud někdo dělá admina na JB, tak každý dobře ví, jakej to tam je cancer a očekává se trošku té chladné hlavy, nebýt zbrklý, vydržet nějaký ten nátlak, nějakou tu nadávku a možná i provokaci. Samozřejmě, že každý má práh někde jinde, ale co se týče JB tak tam se to co se týče adminů očekává, že nebudou banovat okamžitě co jim třeba někdo napíše "Jdi do p****" nebo nějakou provokaci, kterou by si měli sami ověřit a nebo se nejdřív zeptat, proč a jak apd.. Stačí jen mluvit. Pokud teda nešlo o provokaci doprovázenou slovama v chatu.
Je dobře, že si nenechávají srát na hlavu, ale.. je to jailbreak, tohle se stává.

kono159
27-07-18, 11:05
Nechci se tu zastávat nikoho. Ani Fellowa, ani teecka, ale pokud jde o tohle, tak bych chtěl jen říct, že pokud někdo dělá admina na JB, tak každý dobře ví, jakej to tam je cancer a očekává se trošku té chladné hlavy, nebýt zbrklý, vydržet nějaký ten nátlak, nějakou tu nadávku a možná i provokaci. Samozřejmě, že každý má práh někde jinde, ale co se týče JB tak tam se to co se týče adminů očekává, že nebudou banovat okamžitě co jim třeba někdo napíše "Jdi do p****" nebo nějakou provokaci, kterou by si měli sami ověřit a nebo se nejdřív zeptat, proč a jak apd.. Stačí jen mluvit. Pokud teda nešlo o provokaci doprovázenou slovama v chatu.
Je dobře, že si nenechávají srát na hlavu, ale.. je to jailbreak, tohle se stává.

lenze skludnit sa na jb a vediet co banovat a co ignorovat trva trosku dlhsie nez jeden post :D, aspon mne trvalo 3 roky kym som mal u pici chat :D

Fellow
27-07-18, 11:06
Stále tu väčšina nepochopila ban, provokácia nie je smerovana na mňa ale na admina s menom Nuuda.Mne osobne by to bolo ukradnuté keby tam ma moje meno ale ide o to že tento človek len skúša trpezlivosť všetkých ostatných čo si môže dovoliť.

Fellow
27-07-18, 11:08
Admin co se nechá unést nebo vyprovokovat tak lehce by neměl dělat admina pak se to může brát jako Zneužívání práv. Admin by neměl byt labilní .

Tvoj argument som vôbec nepochopil ale keď trošku začneš rozumieť jb ak vôbec niekedy, tak uvidíš o čo tomuto človeku ide.

kono159
27-07-18, 11:38
Tvoj argument som vôbec nepochopil ale keď trošku začneš rozumieť jb ak vôbec niekedy, tak uvidíš o čo tomuto človeku ide.

ved sa mu venujes, takze mu nahravas do kariet :D

Madunax
27-07-18, 12:07
že to priamo ty hovoríš ako by sa mal správať admin,, tak to už je fakt vážne toto..ale viac sa k tebe vyjadrovať nebudem
Ja som admin na JB a nemám za potrebu sa vyjadrovať k žiadosťi o unban v sekcíí AIM.
Jako sorry, ale já narozdíl od tebe nikdy neřešil takovou hloupost a nechodím na server s tím že heeeej já jsem admin...já jsem pan nedotknutelný...:laughing1:

Tvoj argument som vôbec nepochopil ale keď trošku začneš rozumieť jb ak vôbec niekedy, tak uvidíš o čo tomuto človeku ide.
Jak už psal Operák...proč tady pleteš JB a AIM, když je to globální věc ? Já s právama na aim, si klidně dovolím říct, že tomu JB rozumím více, než ty.:taunt:

Fellow
27-07-18, 12:23
Jako sorry, ale já narozdíl od tebe nikdy neřešil takovou hloupost a nechodím na server s tím že heeeej já jsem admin...já jsem pan nedotknutelný...:laughing1:

Jak už psal Operák...proč tady pleteš JB a AIM, když je to globální věc ? Já s právama na aim, si klidně dovolím říct, že tomu JB rozumím více, než ty.:taunt:


:clap::clap::clap::clap:

hanba mi
27-07-18, 14:26
a zase shit storm v ramci AT...magor dosiahol co chcel, opat sme za ko*otov, ban uz aj pomaly skonci a stale tu chceme drzat playerov ako tento magor...nie je to prvy krat, co isiel na srv s jasnym umyslom provokovat, urobil to opat (niektori zjavne netusia o com tento magor cely je), ale zacinam mat dissrespekt voci tym, ktori mu davaju za pravdu. Uplne jasne, cielene a bez akehokolvek studu brnka na nervy a skusa, kam az moze zajst. Takto aspon zistil, ze si tu nemoze robit co chce. Co takto to locknut, nech tato neverendingstory nema 8 stran staciek (nema permu tak wtf???)

Koprakek
27-07-18, 14:46
a zase shit storm v ramci AT...magor dosiahol co chcel, opat sme za ko*otov, ban uz aj pomaly skonci a stale tu chceme drzat playerov ako tento magor...nie je to prvy krat, co isiel na srv s jasnym umyslom provokovat, urobil to opat (niektori zjavne netusia o com tento magor cely je), ale zacinam mat dissrespekt voci tym, ktori mu davaju za pravdu. Uplne jasne, cielene a bez akehokolvek studu brnka na nervy a skusa, kam az moze zajst. Takto aspon zistil, ze si tu nemoze robit co chce. Co takto to locknut, nech tato neverendingstory nema 8 stran staciek (nema permu tak wtf???)
Promiň, prý jsem to měl udělat už včera.