PDA

Zobrazit normální verzi : Patrik30 --> Nuuu.da



Patrik30
26-07-18, 18:10
Vypis z konzole:


prosim o un ban





Poznamka:






Dobry den chcel by som pozjadat o unban lebo som dostal besdvovodne ban dalv som prokas ako CT zakazane stat povolene cupjet iba jeden splnil moj prikas a tento admin mi dal ban Nuuu.da!!

Nuuu,da!!
26-07-18, 18:18
Ano, zakázal jsi stát, ale nepochopil jsem proč daný hráč co za tebou celou dobu STÁL, měl jako jediný přežít. Když jsem ti tuto otázku podal střelil jsi mě do hlavy a pofragoval celý server a i tak jsem se nedočkal odpovědi, proto jsi byl vykopnut od CT. Následně jsi se tam hned připojil zpět a vysvětloval jsem ti, že když tě nějaký admin přesune od CT, neznamená to že se tam máš hned vrátit, dal jsem ti následně 2 minuty aby jsi se připojil zpět k T(byl jsi už naživu takže to bylo možné), ovšem ty jsi i přes varování že dostaneš zákaz neodešel, proto jsi byl potrestán zákazem na dobu 3 dnů.

CernaSmrt
27-07-18, 15:57
Byl si upozorněn + ještě ignoruješ admina. Nevidím důvod proč by byl bezdůvodnej (Dodejte mi ještě výpis z ban listu).

Nuuu,da!!
27-07-18, 16:26
Zde je výpis z banlistu: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=255247

CernaSmrt
28-07-18, 02:11
Nevím co se děje ale vždycky když si někdo zažádá o unban a banujcí admin byl Nuuuda tak je vždycky bezdůvodnej. Proti unbanu.

Britny
28-07-18, 16:37
Ten den ještě vydržíš, dle informací je ban oprávněný. Příště dodej i výpis a zkus psát trošku smysluplněji.

LOCK