PDA

Zobrazit normální verzi : teecko --> Operak



teecko
27-07-18, 18:15
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Operak
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'neustala provokace clenu admin teamu'
[AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:672597167'
[AMXBANS] Tvoje IP: '109.81.210.170'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:






Ban na 12 týdnů za provokování AT ? Čím zase prosim tě ? Tím, že hraju v klidu na dustech, nebo tím, že hlásím cheatera, ketrýho beztak neni admin schopný zabanovat, jelikož nemá nové cs, takže nemůže dělat screeny, takže ho musí banovat Pelargos po tom, co dalších 30 minut kazí hráčům hru, gg wp.
Je to dost na hlavu když ti admin dá ban jen co uvidí nick Radek nebo něco podobného, ačkoliv jich po ČR běhá dostatek.
Pro Švadlenku : Nevím, jestli žiješ v dokonalém světě, kde je vše nádherné, růžové a svítí sluníčko, ale realita je taková, že né vždy se ti všechno bude líbit.
takže bych tě poprosil o to abys nebyl přecitlivělý jak při krámech a operáka bych poprosil o UB či zkrácení protože mi přijde ujetý banovat takový pičoviny .. ještě na aimu


https://i.imgflip.com/2et97k.jpg


PS : Nechte mi to odemčené, když se tu banují takové pičoviny lel.

Operak
27-07-18, 18:49
Nemůžu se ti tu vyjádřit k samotné žádosti, protože nemám tolik času. Nicméně jsem na člověka kterého si mi hlásil, zavolal Maria a poprosil ho jestli ho nedoresi protože mi neni dobře. Pak mě upozornil na tebe, protože jsem sri tě nevšiml. Zeptal se mě jestli ti má rovnou dát , ale řekl jsem mu že ti dám radši ban já, aby se Mario vyhnul tomuhle dešti :shit:. K tvému banu zatím bez vyjádření.


E:btw příště nemazej to jméno z výpisu dík.

hanba mi
27-07-18, 18:58
Dikez za tie 3 mesiace Operacku moj...mas to u mna (aby to nebolo len na teba hh)...a ty,exot, skus sa trosku povenovat frajerke/frajerovi, kamaratom, rodine, ved vonku v reallajfe je taaaak krasne. Pusku na cielko posielam:wub:

teecko
27-07-18, 19:09
Pro operáka, je tam výpis hned po banu, ne po tom, co jsem se znovu napojil, nic jsem nemazal.
Jojo tobě taky Neboj :gabe:

wowz0r
27-07-18, 19:11
Ty vole, to tu fakt toho potrata takhle řešíte? Opět by se mělo aplikovat ono staré a lety ověřené rčení: "když nevíš jak dlouhej ban dát, šoupni tam permu". Díky čau, tvá máňa

Grakon2702
27-07-18, 19:20
Zdravím, ban je oprávněný, leč absurdní.

Nuuu,da!!
27-07-18, 19:50
Hej ale tak ty jsi asi silně retardovaný co? Můžeš mi laskavě vysvětlit proč se navážíš zase do mě? Ani nevím co jsi udělal, nikomu jsem nic nehlásil a nijak tě neřešil, naivně jsem myslel že můj včerejší koment postačí abych od tebe měl klid, ovšem tvůj totálně vyjebaný mozeček je tak malý, že mu nic nedochází a musí ze všeho obviňovat mě, na takového člověka jako jsi ty už opravdu nemám náladu, to že dostaneš od někoho ban a hned za to můžu já, mi opravdu nedává smysl. Raději se zkus zamyslet nad sebou pokud to nebude moc na ty piliny co máš v hlavě. Chtěl jsem to v klidu uzavřít, ale ty jsi prostě tak neskutečně vylízanej že máš fakt jen zapotřebí vyvolávat další a další vzpory, takže mě z toho laskavě vynech a jdi si hrát na píseček, to je totiž hra, která by mohla stačit na tvůj styl myšlení, ovšem nedivil bych se kdyby i to na tebe bylo náročný. Příště si mě neber zase do huby ubožáku.

Pokud ti to stále nedošlo s posledníma dvěma bany nemám co dočinění.

Britny
27-07-18, 20:11
Hej ale tak ty jsi asi silně retardovaný co? Můžeš mi laskavě vysvětlit proč se navážíš zase do mě? Ani nevím co jsi udělal, nikomu jsem nic nehlásil a nijak tě neřešil, naivně jsem myslel že můj včerejší koment postačí abych od tebe měl klid, ovšem tvůj totálně vyjebaný mozeček je tak malý, že mu nic nedochází a musí ze všeho obviňovat mě, na takového člověka jako jsi ty už opravdu nemám náladu, to že dostaneš od někoho ban a hned za to můžu já, mi opravdu nedává smysl. Raději se zkus zamyslet nad sebou pokud to nebude moc na ty piliny co máš v hlavě. Chtěl jsem to v klidu uzavřít, ale ty jsi prostě tak neskutečně vylízanej že máš fakt jen zapotřebí vyvolávat další a další vzpory, takže mě z toho laskavě vynech a jdi si hrát na píseček, to je totiž hra, která by mohla stačit na tvůj styl myšlení, ovšem nedivil bych se kdyby i to na tebe bylo náročný. Příště si mě neber zase do huby ubožáku.

Duvod: 'neustala provokace clenu admin teamu'

Nevím proč, ale i ostatní admini nějak neustále naráží na ten váš spor, tak asi proto taková reakce. Včerejškem se to mělo nějak uzavřít, pokud se adminovi nelíbil nick kedaR - mohl dát ban z webu, aby nemohl hrát nikde jinde a pak se uvidí, jak se situace vyvine, ale nestalo se tak.

Asi bych navrhla toto zatím nějak uzamčít a dořešit s náboráři, kteří ti potom dají vědět, nebo se tu budete jenom dále hádat. Jestli s tím souhlasíš, tak klidně napiš.

teecko
27-07-18, 20:14
Nevím koho jiného by něco takového mohlo provokovat, narazil jsem jen na tebe.
Tak koho ten nick provokoval když tedy tebe ne ? Nick radek Provokoval tomáše ? Jakuba ? jirku či co ?
Pro Švadlenku speciál : nevím proč máš hned potřebu urážet a nadávat, já se bez urážek na tvoji osobu zatím obešel.
A jinak ano, já už to neřešil a klidně si hrál na aimu kam nechodíš abych si v klidu zahrál.

Nuuu,da!!
27-07-18, 20:18
O daném nicku jsem do teď ani nevěděl, v tu dobu jsem nebyl ani doma, tudíž absolutně nechápu, proč mě do toho opět tahá. Tento člověk musí mít v hlavě slušně vymleto, očividně ho baví akorát vyvolávat vzpory, nedivil bych se kdyby začal psát ještě do stížností (y)

Nuuu,da!!
27-07-18, 20:20
Na Aimu jsem tak rok nebyl, ale jinak dobrý

teecko
27-07-18, 20:22
Však proto se ptám koho to tedy provokuje když né tebe.
Proč myslíš že jsem hrál tam lul ?

Operak
27-07-18, 20:55
A nick, který když přečteš pozpátku jako Radek jsi měl proč? Protože si včera dostal ban, tak jsi chtěl na protest dát jiný nick jestli za něj taky dostaneš ban? Záhadně se ještě objevilo velké R na konci tvého nicku.

teecko
27-07-18, 21:00
Nemůžu za to že ho čteš pozpátku, kedar je Izraelská osada lul. Jsem si říkal že R je takové důrazné tak že ho nechám velké.

"Protože si včera dostal ban, tak jsi chtěl na protest dát jiný nick jestli za něj taky dostaneš ban?" To si mám snad nechat ten samej abys byl spokojenej lul ?

CernaSmrt
28-07-18, 02:05
Nemůžu za to že ho čteš pozpátku, kedar je Izraelská osada lul.

Teečko víš bral jsem tě jako normálního hráče, ale tohle je už provokace a ty to moc dobře víš. Jsem proti unbanu.

Chemo
28-07-18, 02:28
Kajsinek píše:

K tomuto sa chcem aspoň cez admina Chema vyjadriť a veľmi poďakovať teeckovi, že táto zábava mi na večer padla krásne. :gg: Samozrejme som proti UB aj kebyže 12 mesiačikov by ti padlo krásne, ale 12 týždňov je tiež niečo. Aj keď obaja vieme, že csko na kotelne poriadne nehráš, tak ti to je jedno a bolo by aj jedno, či máš ban alebo nie a aj to, že či je ten ban na deň, či rok. Musíš aj sám uznať, že UB je zbytočný a žiadať si oň ešte väčšia. :D Síce nemám s tebou toľko zážitkou ako niektorý iný admini, ale poznám ťa tak, že vieš byť normálny, ale pri vstupe na portál csko.cz a pripojenie na akýkoľvek server ti mozog odchádza na Aliašku. :D Vyjadriť sa aspoň takýmto spôsobom som sa sem musel :D Taktiež ďakujem Chemovi, že to sem postol na základe mojej prosbi.
PS: Kajsinek je dlhodobo odcestovaný a nemôže sa prihlásiť cez telefón na fórum.

teecko
28-07-18, 08:49
K tomuto sa chcem aspoň cez admina Chema vyjadriť a veľmi poďakovať teeckovi, že táto zábava mi na večer padla krásne. Samozrejme som proti UB aj kebyže 12 mesiačikov by ti padlo krásne, ale 12 týždňov je tiež niečo. Aj keď obaja vieme, že csko na kotelne poriadne nehráš, tak ti to je jedno a bolo by aj jedno, či máš ban alebo nie a aj to, že či je ten ban na deň, či rok. Musíš aj sám uznať, že UB je zbytočný a žiadať si oň ešte väčšia. :D Síce nemám s tebou toľko zážitkou ako niektorý iný admini, ale poznám ťa tak, že vieš byť normálny, ale pri vstupe na portál csko.cz a pripojenie na akýkoľvek server ti mozog odchádza na Aliašku. :D Vyjadriť sa aspoň takýmto spôsobom som sa sem musel :D Taktiež ďakujem Chemovi, že to sem postol na základe mojej prosbi.
.

Představ si, že v posledních dnech jsem ho začal znovu hrát. Kdyby mi to bylo jedno, tak bych asi nezakládal žádost o UB ne ?
Jinak za to, že v klidu hraju a mám nick kedaR, dostat 12 týdnů, je celkem ujetý aji na kotelnu lul.

Grakon2702
28-07-18, 10:12
Chtěl bych jen připomenout, že se bavíme o tříměsíčním banu za nick kedar. V souvislosti s předchozími událostmi se to dá brát jako provokace. Někde jsem slyšel, že člen AT má být ten člověk, co si nebere hned všechno osobně, neřeší blbosti a bere věci s nadhledem. Teecko nijak nevyrušoval průběh hry, což už samo o sobě vypovídá o tom, že se jedná čistě jen o osobní spor mezi členy AT a jeho samotným. A zde bych aplikoval právě to pravidlo, kdy má admin brát všechno s nadhledem a ne vyhledávat jakoukoliv blbost pro to, aby někoho zabanoval. Teecko možná chtěl svými provokacemi ukázat nějaký pravý charakter AT. Možná se mu to i povedlo. Sám žasnu nad tím, jak jeho přičinění někteří řeší jako konec světa.

Pro teecka bych jen rád dodal, ať se příště vyhne těmto nickům: Radek, Kedar, Darke, Dekar, Rekad, Ekard, Akerd, Dreka, Akedr, Ekadr, Karde, Kerda, Rekda, Rakde, Drake a všem dalším nickům s kombinací písmen a, d, e, k a r.

A teď vážně. Ať se na mne nikdo nezlobí, ale tenhle ban je podle mne fakt nesmyslný, leč dle pravidel oprávněný.

Fellow
28-07-18, 11:00
Nechcem byt zlý ale asi si jediný ktorí mu zjedol celú rozprávku o izraelskej vesnici -_-

kono159
28-07-18, 13:17
Nechcem byt zlý ale asi si jediný ktorí mu zjedol celú rozprávku o izraelskej vesnici -_-

tu ide o to ako moc narusil chod serveru, viacmenej nijako, len napisal par srancov, co je proti pravidlam a teraz je z toho viac osobny spor ako riesenie narusania chodu serveru, nus niekto ma maly pohar trpezlivosti

Britny
28-07-18, 13:28
Nechcem byt zlý ale asi si jediný ktorí mu zjedol celú rozprávku o izraelskej vesnici -_-

Ta vesnička je jasný blábol, ale Grakon má v určitém smyslu pravdu - jak snadno se dá vyprovokovat AT jedním člověkem a za zbytečnost. Do pravidel jasně by se muselo dát, zákaz používání jmen jako nicků = nesmysl. Jediná provokace z jeho strany vidím nicky podobné hráčům, či adminovi, tot vše. V jeho logu potom už nadále nepadlo o nudovi, ani o nikom z AT ani slovo. Tu je třeba dost věcí brát s rezervou, jak psal kono. A jak vidím tuto situaci hlavně nezvládají noví admini.

The Frisco
28-07-18, 13:29
Vidět ve hře nick Radek, tak si to s žádným adminem nespojím. Až ten ban z toho udělal osobní záležitost. Každopádně, tecko je provokatér, věděl proč si ten nick dává a jen čekal na reakci at. Klidně mu ten ban nechte, ale spíš by pomohlo pár facek.

Seeya
28-07-18, 14:17
Zdravím,

upřímě zde zbytečně zdlouhavě řešíte trolla, který je stejně za to jen rád. Akorát se snižujete na jeho úroven, kde vás umlátí zkušenostmi. A vidno daří se, když se tu tak poštěkáváte. :-) Sem za zkrácení banu na týden až čtrnáct dní. Ať si hraje s jakým nickem uzná za vhodné, Radek/kedaR, neřešil bych pokud nemá hloupé řeči. Když se bude znovu do někoho navážeti, tak měsíc až tři měsíce a nebo rozlučka.

teecko
28-07-18, 14:29
Ten ban nemá důvod, že provokování .. jediný o kterém vím, že by to mohlo provokovat, byl nuda a ten sám psal ,že mu to bylo jedno, bo tu ani nebyl.

Britny
28-07-18, 14:56
Když by se ti ban zkrátil, nebo zrušil, byl bys aspon schopný prostě přestat mít tak blbé nicky? Vím, že ten nick je blbina, ale zda si vůbec schopný se v tomto případě nějak domluvit?

teecko
28-07-18, 14:59
Neni na něm nic špatného ale tak můžu si dát zase něco jiného klidně.

E : prej se mám zeptat na křestní jména adminů abych se náhodou nejmenoval zase tak a nedostal ban :doge:

killer-savage
28-07-18, 15:35
prej se mám zeptat na křestní jména adminů
A nechceš rovno ich facebook? Šak v žádostech o práva hľadaj a stalkuj ich.

Nakladana Okurka
28-07-18, 15:39
Ty, co si stěžují na to, ze se vůbec zabýváme trollem, by si měli uvědomit, ze si za to můžou admini sami tím, ze dávají absurdní bany a nechají se vyprovokovat něčím tak debilnim.
Jestli to tady takhle bude fungovat, tak mužeme plácat permy všem, kdo nás nepatrně nasere a očividně ani nemusíme mít důvod.

E: a ještě byste si vážení admini měli uvědomit, ze vašim úkolem je problémy řešit, ne je vytvářet

DeadJoy
28-07-18, 15:44
Klidně mu to zkraťte na týden či 14 dní, jen pod podmínkou, že nebude furt takovej provokatér, jakýho všichni moc dobře známe. :-). Pokud by v tom pokračoval, klidně mu zase tenhle ban nahoďte. Teecko, všichni víme, že jsi rádoby provokatér a zkoušíš něčí trpělivost. Nehodlám a nejsem někdo, kdo se snižuje na něčí úroveň a dá ban hnedka za něco podobné viz. co psal Seeya. Každý má nějakou hranici, ale jestli se Teecko konečně začne chovat a přestane si dávat nicky takový jaký si dává a nebude tím na nikoho navazovat, tak pak mu to zkraťte klidně, jak chcete.

Grakon2702
28-07-18, 16:14
Myslím, že se můžeme shodnout na tom, že když si kdokoliv dá nick Jakub, Radek, Michal, Samuel, Honza nebo Tibor, tak ho automaticky hned nezabanujeme. Pokud to však udělá teecko, tak to je najednou provokoce hodná banu? Nemyslím si. Pokud se do toho nemíchá i cizí příjmení, tak si myslím, že můžeme u všech tolerovat všechna taková jména.

Britny
28-07-18, 16:23
Dokud nebude urážet, vulgárně napadat adminy, nebo mít podobné nicky, tak se za jména v nicku nikdy nebanovalo. Klidně at si všichni mají jméno Tereza, je mi to jedno, ale takový hunt je úplně zbytečný. Bohužel opět dal ban admin, který nevím co tím chtěl dokázat a bohužel zde zase není nikdo, kdo by to mohl uzavřít. Takže teecko, jak sem ti psala, zkus si už nikoho nevšímat a vyčkej.

hanba mi
28-07-18, 19:17
Opat sa ukazuje ta nesurodost, pani a dama, tento exot to tu robi schvalne a nie jeden krat. Pri inych prehreskoch rovnakeho principu sa bany casovo stupnuju, neviem preco by tento zrovna mal mat vynimku. (berme to globalne, nie len ciastkovo ako to berete vy). Jakub=provokacia=ban, Radek=provokacia=ban, bolo mu povedane(minimalne Operak si s nim pisal a upozornil ho na to), ze toto nieje vhodne sparavanie a bum, vobec si to nezobral k srdcu...vysledok? ban...pre mna uplne jasna a zmysluplna postupnost, nic na co by sa mohol stazovat. Fakt nechapem (Terezka ci grakon), ma tu byt nejaky poriadok, to naozaj budeme prosit, aby to nerobil, ked na to bol xkrat upozorneny?? to je princip a nie jednorazova zalezitost, musi znasat nasledky. Ja ked niekomu zmenim nick, tak to dotycny pochopi, lebo nema v mozku z piva kostku..alebo piliny ako to tu bolo spomenute. Cisty provokater a toto tu potrebujeme?
btw tesim sa na nick Zoli, Radku/Jakube ci kolko to mas vlastne mien bratm...
ale aby to nebolo len jednostranne, Operacku, chcel by som POPROSIT, ci by nebolo mozne skratenie, rad davam uz 258 326 sancu nasmu exotovi. Novu dlzku ponecham na tvojom zvazeni. Dakujem

Britny
28-07-18, 19:44
Opat sa ukazuje ta nesurodost, pani a dama, tento exot to tu robi schvalne a nie jeden krat. Pri inych prehreskoch rovnakeho principu sa bany casovo stupnuju, neviem preco by tento zrovna mal mat vynimku. (berme to globalne, nie len ciastkovo ako to berete vy). Jakub=provokacia=ban, Radek=provokacia=ban, bolo mu povedane(minimalne Operak si s nim pisal a upozornil ho na to), ze toto nieje vhodne sparavanie a bum, vobec si to nezobral k srdcu...vysledok? ban...pre mna uplne jasna a zmysluplna postupnost, nic na co by sa mohol stazovat. Fakt nechapem (Terezka ci grakon), ma tu byt nejaky poriadok, to naozaj budeme prosit, aby to nerobil, ked na to bol xkrat upozorneny?? to je princip a nie jednorazova zalezitost, musi znasat nasledky. Ja ked niekomu zmenim nick, tak to dotycny pochopi, lebo nema v mozku z piva kostku..alebo piliny ako to tu bolo spomenute. Cisty provokater a toto tu potrebujeme?
btw tesim sa na nick Zoli, Radku/Jakube ci kolko to mas vlastne mien bratm...
ale aby to nebolo len jednostranne, Operacku, chcel by som POPROSIT, ci by nebolo mozne skratenie, rad davam uz 258 326 sancu nasmu exotovi. Novu dlzku ponecham na tvojom zvazeni. Dakujem

Normálně mi napiš v čem při posledním banu vidíš provokaci? Že si tam dá jméno pozpátku? Nebo vůbec za jméno? Však to ani v pravidlech nemá, může si tam dát třeba Samík a pochybuju, že Samco dojde a bude mu dávat permy, navíc myslím že měl nejdřív padnout návrh, který se trošku déle pořeší a ne se tu veřejně hádat, tak se pak nediv, že to vypadá, jak to vypadá... A ještě ban udělí admin, který podle pravidel už dávno i tak admin být neměl.. Řešíš provokaci hráče, ale že máš v AT vynašeče to je ok..

teecko
28-07-18, 19:44
Opat sa ukazuje ta nesurodost, pani a dama, tento exot to tu robi schvalne a nie jeden krat. Pri inych prehreskoch rovnakeho principu sa bany casovo stupnuju, neviem preco by tento zrovna mal mat vynimku. (berme to globalne, nie len ciastkovo ako to berete vy). Jakub=provokacia=ban, Radek=provokacia=ban, bolo mu povedane(minimalne Operak si s nim pisal a upozornil ho na to), ze toto nieje vhodne sparavanie a bum, vobec si to nezobral k srdcu...vysledok? ban...pre mna uplne jasna a zmysluplna postupnost, nic na co by sa mohol stazovat. Fakt nechapem (Terezka ci grakon), ma tu byt nejaky poriadok, to naozaj budeme prosit, aby to nerobil, ked na to bol xkrat upozorneny?? to je princip a nie jednorazova zalezitost, musi znasat nasledky. Ja ked niekomu zmenim nick, tak to dotycny pochopi, lebo nema v mozku z piva kostku..alebo piliny ako to tu bolo spomenute. Cisty provokater a toto tu potrebujeme?
btw tesim sa na nick Zoli, Radku/Jakube ci kolko to mas vlastne mien bratm...
ale aby to nebolo len jednostranne, Operacku, chcel by som POPROSIT, ci by nebolo mozne skratenie, rad davam uz 258 326 sancu nasmu exotovi. Novu dlzku ponecham na tvojom zvazeni. Dakujem


Nesourodost - Takže když jeden admin dá absurdní ban, tak zbytek má držet hubu a krok a nic nepsat, jen aby byli všichni admini jako jeden team nebo jak ?
Časově stupňovat - 8 hodin/1 den/84 dní seems legit
Nesebral jsem si to k srdci - Na jb už jsem neměl v úmyslu ani chodit, šel jsem na aim, kde jsem měl za to, že se tam takové sračky neřeší a dal si nick kedaR, kde je na vás, jak si to přečtete ( Většina lidí, co jsem na serveru potkal, tomu říkala čedar. ) O nudovi potažmo jiných adminech jsem nenapsal ani čárku a v klidu si hrál a hlásil cheatery, takže můžu s klidem říct, že jsem v tu chvíli udělal víc dobrého jak celý Operák lel.

Samco
28-07-18, 19:55
Základným problémom je to, že teečko sa vedome pohybuje medzi prahom tolerantnosti niektorých adminov, následkom čoho tu vznikajú nezhody. V konečnom dôsledku mu aj možno o to ide, urobiť z niektorých členov hlupákov. Je samozrejmé, že každý bude mať na uvedenú vec iný názor, to je samozrejme v poriadku. Banovanie za takúto kvázi somarinu je možno smiešne, avšak treba sa pozerať na to, čo všetko tomu predchádzalo, nevraviac o množstve upozornení. Neznamená to ale teraz, že každý hráč môže byť za toto banovaný. Tentokrát konflikt vznikol po "potýčke" s Nudom. Predtým sa nič nedialo. Trošku ma zaráža ten nick InherentFice, keďže pod nickom InherentVice tu vystupuje druhý hráč. Či mu to vadilo a boli ste dohodnutí, nateraz neriešme.

Takéto konanie ako v tomto prípade, je ojedinelé a individuálne. To už je naozaj len o danom človeku. Netreba ďalej zabúdať na históriu banov a pôsobenia na tomto portáli. Ďalším nepoľahčujúcim faktorom je absolútne nulová pokora a ochota dohody a spolupráce medzi ním a adminmi. Po každom takomto banálnom bane, ktorý tu obdržal, bolo plno sprostých a provokatívnych poznámok v chate, nie je tomu inak ani teraz. Naozaj rozumný človek by si vzal z toho ponaučenie.

V konečnom dôsledku, nech sa rozhodne hocijako, vyjde z toho ako víťaz. Ak sa mu udelí unban, tak bude určite v tomto v budúcnosti podobným spôsobom pokračovať. Ak sa mu skráti ban, u niekoho by to malo pozitívny vplyv a dotyčný by sa umravnil. Ak sa mu unban neudelí, tak vyjde ako víťaz a to takým spôsobom, že bol obeťou bandy dementov AT (v jeho nárečí).

Nájsť vhodné riešenie z uvedeného problému je asi nateraz nemožné, najvhodnejšou strednou cestou by bolo možno len skrátenie. Ako som spomenul, nie je isté, či by to pomohlo. Vzhľadom k spomínanej histórií by som však pod 3 týždne nešiel.

E: Samozrejme, pohybujeme sa len vo virtuálnom svete a celkovo najlepším riešením by bola jedna výchovná, ako to už niekto hore vyššie spomenul.

hanba mi
28-07-18, 21:17
Mily Jakub/Radek
naozaj neviem, ci priblbleho len hras alebo nim aj naozaj si, ale skus trosku zauvazovat..alebo podme spolu, aby si mal nejaku mentalnu oporu: tu (http://csko.cz/forum/showthread.php?64786-teecko-gt-Nuuu-da!!), toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?64809-teecko-gt-Fellow), ci toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?61197-teecko-gt-Samco) je tvoja nedavna minulost ohladom provokovania, dostal si za svoju recidivu (opakovane porusenie) 3 bany, ale nie, ty zjavne nechapes co tym chceli admini povedat vsak??? Neviem co sa ti tymto nepaci na tej casovej postupnosti??? je uplne logicka a konstantna...ty si proste exot, co si povedat neda, tak sa s tebou bude zachadzat ako s menej vyspelym jedincom a vysledok mas v banliste. Bolo ti napisane, ze sa mas spratat do koze, ale ty to ignorujes Naozaj nechapem, comu tvoja malickost nerozumie na tom, ze si teraz vyfasoval 3 mesiace.

Mila Terezka,
normalne ti napisem, v com vidim provokaciu. Bol upozorneny, dostal ban, Operak mu pisal, ze sa ma toho arogantneho spravania vyvarovat, ale zjavne nerozumie dobremu slovu. Ja viem, ze niektori ludia nemaju priestorovu predstavivost (tzv. nadhlad - pohlad z globalnej perspektivy) a nevedia sa na problem pozriet zo sirsieho uhlu pohladu, tak to skusim vysvetlit jednoduhsie. Nepozeraj sa na to prizmou nicku, ale skus sa na to pozriet prizmou recidivneho spravania sa daneho exota, provokacia bola v tom, ze dostal ban, bol mu zruseny a mily Jakub/Radek dostane boost egocentrickosti a skusa, kam az moze zajst. Je to proste recidivista, provokater a ty to asi nevies, alebo nechces vidiet. Preco, to mi je u prdele, ale on si jednoducho ten ban zasluzil a sam dobre vie za co, aj ked sa tu hra na nechpaveho a ublizeneho blbecka.
A k tomu, kto ma byt ci nema byt adminom, skusme viacej pokory (isto vies, ako to myslim:wub:)

CernaSmrt
28-07-18, 21:25
Abych neseděl stranou tak ještě něco dopíšu. Teečko dostal 2 bany (+1 aktivní) dnem po dnu. Bylo by mi jedno kdyby si dal za týden ten nickname kedaR, ale hnedka druhý den po banu si tam přiběhne s tímhle nickem (sorry ale to velký R mě nutí číst pozpátku) za mě to je provokace (+když mu to ještě napsal Operák). Ano kdyby se mělo banovat všechno tak už by si tady nikdo nezahrál.(Abych nezapoměl tak ještě jeho vyjadřování není taky nějak moc extra : http://csko.cz/forum/showthread.php?64775-teecko-gt-Nuuu-da!! :vím že když je někdo nasranej tak píše všechno.)

teecko
28-07-18, 21:36
Pro pána exotů - Však jsem ho nijak neprovokoval, sám to napsal že jeho ( radka kterýho to sralo jako hlavního co vím ) to neprovokovalo, bo o tom ani nevěděl, tak jaká provokace prosim tě.
Vím že jsi rád že mám ban a pod, ale chce to lepší reason, než dát ban za to, že jsem dostal minule ban.

Pro smrtku - Mě to velký R nutí číst to jako R lul. řekl mi že nemám mít nick radek co vím, tak jsem neměl nick Radek. Nebo by byl radši kdybych si ho nezměnil ? nebo o co vám jde lul.'
Tak moje vyjadřování neni nic extra :think: http://csko.cz/forum/showthread.php?64819-teecko-gt-Operak&p=506432&viewfull=1#post506432

Britny
28-07-18, 22:01
Mily Jakub/Radek
naozaj neviem, ci priblbleho len hras alebo nim aj naozaj si, ale skus trosku zauvazovat..alebo podme spolu, aby si mal nejaku mentalnu oporu: tu (http://csko.cz/forum/showthread.php?64786-teecko-gt-Nuuu-da!!), toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?64809-teecko-gt-Fellow), ci toto (http://csko.cz/forum/showthread.php?61197-teecko-gt-Samco) je tvoja nedavna minulost ohladom provokovania, dostal si za svoju recidivu (opakovane porusenie) 3 bany, ale nie, ty zjavne nechapes co tym chceli admini povedat vsak??? Neviem co sa ti tymto nepaci na tej casovej postupnosti??? je uplne logicka a konstantna...ty si proste exot, co si povedat neda, tak sa s tebou bude zachadzat ako s menej vyspelym jedincom a vysledok mas v banliste. Bolo ti napisane, ze sa mas spratat do koze, ale ty to ignorujes Naozaj nechapem, comu tvoja malickost nerozumie na tom, ze si teraz vyfasoval 3 mesiace.

Mila Terezka,
normalne ti napisem, v com vidim provokaciu. Bol upozorneny, dostal ban, Operak mu pisal, ze sa ma toho arogantneho spravania vyvarovat, ale zjavne nerozumie dobremu slovu. Ja viem, ze niektori ludia nemaju priestorovu predstavivost (tzv. nadhlad - pohlad z globalnej perspektivy) a nevedia sa na problem pozriet zo sirsieho uhlu pohladu, tak to skusim vysvetlit jednoduhsie. Nepozeraj sa na to prizmou nicku, ale skus sa na to pozriet prizmou recidivneho spravania sa daneho exota, provokacia bola v tom, ze dostal ban, bol mu zruseny a mily Jakub/Radek dostane boost egocentrickosti a skusa, kam az moze zajst. Je to proste recidivista, provokater a ty to asi nevies, alebo nechces vidiet. Preco, to mi je u prdele, ale on si jednoducho ten ban zasluzil a sam dobre vie za co, aj ked sa tu hra na nechpaveho a ublizeneho blbecka.
A k tomu, kto ma byt ci nema byt adminom, skusme viacej pokory (isto vies, ako to myslim:wub:)

To, že tu stále všechny oslovuješ jménem má být nějaká provokace? :hypocrite: Co tak si vzít smetáček a lopatku a zamést si nejdřív před vlastním prahem, když už teda nikdo nemůže používat pravá jména. :wub: Operak si založí téma, kde chce něco vyřešit a pak stejně jedná dlé svého, téma si zamče, aby se už nikdo nemohl vyjádřit a potom se vše řeší veřejně. Určitě nejsem sama, kdo tento ban považuje za absurdní - hlavně tu délku.

hanba mi
28-07-18, 22:19
Nie nie Terezka, to meno je mi doslova svate, kedze ho ma aj moja dcerenka (inspiraciou mi bola ina tunajsia Terezka, ale to mi isto odpustis :happy:), ale ty si tolerantna osobka a tuto familiarnost mi isto odpustis. Ale k veci, ano, lockol to prilis skoro, uznavam, ale aj tak to nic nemeni na tom, ze uz dozrel cas na to, aby sa to riesilo exemplarne a to je to "oc tu bezi" :console:
Lebo on je zrovna ten exot, ktory si ten exemplarny trestik zasluzi

Britny
28-07-18, 22:31
Máš pravdu, v tom jsem velmi tolerantní a dost věcí mi nevadí, aji když mi Sedá kazí rank na Terezce :( :D ale to je takové malé OT.. Prostě myslím si, že by to tak daleko nezašlo, jak zašlo. teecko není svatý, ale co dostal 12 týdnů, normálně bych mu kompromisně dala 14 dní a prostě on mi zase nepřijde jako dost velký provokatér jaké sme tu měli a šanci by dostat mohl, protože tento ban padnul z čista jasna. Sám napsal, že se pokusí polepšit, nebo že nebude dávat si takové nicky. Ted bude vědět, že když něco udělá, už mu přiletí i ta perma. Asi už nic jiného k tomu nemám a nechám to tedy na lide, co jsou schopní ban zkrátit. Nebo to jednou pro vždy zamčít.

wowz0r
28-07-18, 22:36
To, že tu stále všechny oslovuješ jménem má být nějaká provokace? :hypocrite: Co tak si vzít smetáček a lopatku a zamést si nejdřív před vlastním prahem, když už teda nikdo nemůže používat pravá jména. :wub: Operak si založí téma, kde chce něco vyřešit a pak stejně jedná dlé svého, téma si zamče, aby se už nikdo nemohl vyjádřit a potom se vše řeší veřejně. Určitě nejsem sama, kdo tento ban považuje za absurdní - hlavně tu délku.

Jakoby nejsi sama, ale už jsme si zvykli, že tvoje názory jsou vždycky opakem smysluplnosti.

Nedivte se, že vás provokuje, když se chováte jako přizdisráči. Kdyby dostal rovnou přes prsty na začátku, možná by si dal majzla. Takhle akorát vidí, jak připosraní jste, když se máte zbavit jednoho aborta.

Samco
28-07-18, 22:41
Po dohode s ľuďmi, ktorí mali čo k tomu povedať a ich pohľad bol pre túto žiadosť podstatný, je ban skrátený na 14 dní. Ako už odznelo, rozhodujúca bola história banov, vystupovanie žiadateľa a ochota spolupráce. V prípade akýchkoľvek ďalších prešľapov/provokácií tejto alebo podobnej tematiky môže byť dĺžka banu samozrejme vyššia.

Pre dobro oboch strán prosíme diskutujúcich o zdržanie sa nezmyselných poznámok, týkajúcich sa tejto žiadosti ako v chatboxe, tak aj v hre. Ďakujeme za pochopenie.