PDA

Zobrazit normální verzi : Mega Pub / Jey



Jey
03-04-12, 19:35
Dobrý den mé jméno je Vojtěch Pitrun a měl bych zájem o práva na serveru Mega Pub

Nick na webu: Jey

Věk: 16 let

Bydliště: ČR - Kraj Vysočina

Koníčky: Na prvním místě je CS 1.6, občas si zajezdím na kole, hraju fotbal, hokej

Nick ve hře: Jey

Steam ID: STEAM_0:0:415823
Steam nick: Jey

Zkušenosti: Je pravda, že adminem už jsem byl mnohokrát, ale zatím nebyl takový, který by mě bavil tak, jako tady Kotelna.
Adminem jsem byl zatím na G***S*****.cz, S****S*****.sk, Gz***.eu, Hraj**.cz.. Pokud by jste chtěli vědět přesné názvy tak PM. Nebo na onlinech kontaktech

Ban rejstřík: Žádný ban, hraji čistě..

Aktivita ve hře: Je pravda, že jsem poslední dobou Csko vynechával vůči úrazu nohy. Ale teď se moc těším, až u toho budu moc sedět zase pul dne a pořádně si zahraju je pravda jinak moje aktivita zase vzroste.. SLIBUJU ! Někdy mám hroznou chuť jít si zahrát, ale když vidím, že je tam plno nedá se nic dělat. Je to oblíbený server a já to chápu :)

Aktivní na Forumu: Pokud nejsem zrovna ve škole, nebo na koníčkách tak tu určitě budu.. Budu se snažit být tu co nejvíce a vyjadřovat se k ostatním.

Pravopis: Zvládám, ale né pokaždé to je tak jak chci: :)

Aktivita na skypu: Tak co se týče Skypu většinu dne tam sedím, jak u PC, tak u mobilu

Online kontakty: Skype, TS3, Miranda, Steam

Čím bych byl prospěšný: No určitě mojí aktivitou, komunikace s lidmi, dobrý vztah k adminům, slušný, spolehlivý, umím používat jak konzoli tak i amx

Proč zrovna ja: Především, jak jsem se zmiňoval jsem velmi aktivní hráč, takže bych tu byl většinu dne jak na forumu na TS3 tak i ve hře.

Jak dlouho hraji: CS 1.6 hraju už nějakej ten pátej rok a za tu dobu jsem se naučil jakž takž hrát hru (posoudit musíte vy) tak pochopit v čem csko spočívá umím rozeznat skill od cheatu, ale to jistě samozřejmost...Bez dema - BAN NEDÁVÁM, takže se nemusíte bát, že nedodám demo :)

U vás na Kotelně bych se rád stal adminem: Je mnoho důvodů, ale ty největší a ty na kterých mi záleží jsou, že tu jsou skvělí lidi, rozumní admini, aktivní hráči, a hlavní je, Klasické mapy mám moc rád. Hraju je ze všeho nejvíce..

Mezi mé světlé stránky patří určitě slušnost, spolehlivost, rád pomůžu, jak adminům tak i hráčům, snažím se pochopit ostatní.

Předem děkuju... Snad mě přijmete mezi sebe do teamu Kotelna.. Budu moc rád :)

S pozdravem Jey

Svacinar
03-04-12, 19:49
:D máš rád barvičky?
Kde na Vysočině bydlíš, jestli se můžu zeptat?

tyger103
03-04-12, 19:49
Aktivita na foru 0.To,jakým písmem si tu žádost napsal..hrůza.Hodně nahráno na MP http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=303638 (tedy pod tímto nickem),nevzpomínám si,že bych tě tam někdy potkal.To tvoje STEAM ID nikde nemůžu najít.Za mě NE

Bezdak
03-04-12, 19:50
Další šašek, dal si na mega pubu 34 killů a žádáš o práva? http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=303638
Žádost se mi po vzhledové stránce vůbec nelíbí, hnusné velké červené písmo, které nikoho nezajímá.
Ze hry tě vůbec neznam a to nějakej ten čas na pubu trávim.
Nulová aktivita na foru, žádné nahlášení cheaterů.

NE

Jey
03-04-12, 19:51
Havlíčkuv Brod. A to jakým stylem barvy to píšu.. Není to jedno. Hlavní je snad co je v obsahu. A na steam se koukni v profilu nebo si me pridej :)

Karl0s
03-04-12, 19:53
Asi to neklapne :x.

tyger103
03-04-12, 19:53
Havlíčkuv Brod. A to jakým stylem barvy to píšu.. Není to jedno. Hlavní je snad co je v obsahu. A na steam se koukni v profilu nebo si me pridej :)

Kdyby sis dal veřejný profil,tak se kouknu.Ale rozhodnutí stejně nezměním.

Jey
03-04-12, 19:53
Pochopím hodně ale jestli vám jde jenom o styl písma.. Tak jste amáteři kteří se umí navyšovat nad ostatními. :) Viděl jsem hodně ale takový amatéry. Bože ! Do teď jsem si myslel že je to super server ale kdyz vidim ty amaterský adminy je mi na blití. VZKAZ Majitelovi: Vyhod tyhle ztracený případy a naber takový adminy kteří umí rozeznat skill od cheatu což tyhle nemehla neumi :)

PS: Jey
LOCK

Giussepe
03-04-12, 19:58
http://troll.me/images/xzibit-yo-dawg/cool-story-bro-raise-your-hand-thats-how-many-people-actually-care-hahahaha-thumb.jpg

Bezdak
03-04-12, 19:59
:D Ty si dobrej šáša.


U vás na Kotelně bych se rád stal adminem: Je mnoho důvodů, ale ty největší a ty na kterých mi záleží jsou, že tu jsou skvělí lidi, rozumní admini, aktivní hráči, a hlavní je, Klasické mapy mám moc rád. Hraju je ze všeho nejvíce..


Nějak rychle měníš názor hehe. Jinak tady se nadávají práva jen na žádost, takže nevim co si čekal.

Jey
03-04-12, 20:00
Do teĎ jsem si myslel opak.. Ale kdyz vidim takový kkty co mi pisou tady :DDD AMATERI ! Smrdíte.. x)

Karl0s
03-04-12, 20:02
nesplnujes podminky, tak se nediv, ze te vyfuckoval, protoze kdyz jsi tak dobrej, urcite sis precetl pravidla zadosti a vis, ze tu mas hrat vic jak 3 mesice, cemuz tvych 34 killu neodpovida, navic takhle retardovane barevnou zadost dokaze podat fakt jen [I have a potty mouth] kolosalniho rozmeru

Giussepe
03-04-12, 20:02
[B][I][U]



Mezi mé světlé stránky patří určitě slušnost, spolehlivost, rád pomůžu, jak adminům tak i hráčům, snažím se pochopit ostatní.





To škrtni.

Charon35
03-04-12, 20:03
http://steamcommunity.com/profiles/76561197961097374
Nie si schopný si dať verejný profil na steame?
Na všetkych nickoch "Jey" je dokopy nahratých cca hodina a pol na oboch Mega.

Pochopím hodně ale jestli vám jde jenom o styl písma.. Tak jste amáteři kteří se umí navyšovat nad ostatními. :) Viděl jsem hodně ale takový amatéry. Bože ! Do teď jsem si myslel že je to super server ale kdyz vidim ty amaterský adminy je mi na blití. VZKAZ Majitelovi: Vyhod tyhle ztracený případy a naber takový adminy kteří umí rozeznat skill od cheatu což tyhle nemehla neumi :)

PS: Jey
LOCK
Vzkaz pro Jey-e: Si super ako si dokázal odôvodniť, prečo nevedia rozoznať skill od cheatu.

Bezdak
03-04-12, 20:03
Banned za nadávání do adminů.

Charon35
03-04-12, 20:06
Banned za nadávání do adminů.

Admin je nadávka? :D Asi za nadávanie adminom, že :)

Karlo, obsah sa nenašiel.

Bezdak
03-04-12, 20:08
Do teĎ jsem si myslel opak.. Ale kdyz vidim takový kkty co mi pisou tady :DDD AMATERI ! Smrdíte.. x)

Stejně už se tu neukáže, jen si to tady zkusil neuspěl, tak se naštval.