PDA

Zobrazit normální verzi : petr_stanisevsky



Petr Staniševský
28-07-18, 12:26
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Operak
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'neustala provokace clenu admin teamu'
[AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:672597167'
[AMXBANS] Tvoje IP: '109.81.210.170'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:






Zdravim,

byl bych rad kdyby se mu dal ten UB a netahal se sem furt nejaky osobni spor mezi dvema idioty. Pokud si tak lezite v zaludku potkejte se v rl a zabijte se treba je to uz smesny jak tu resite sracky a podstatne veci ne.

A ano zadam za kamiqa jelikoz nemam s kym na tom d2only hrat pokud tem lidem vadi dejte mu ban treba ten zpi... kidbreak tam nehraji jde mi o AIM sekci.

Grakon2702
28-07-18, 12:54
Ahoj. Je zbytečné zakládat další žádost o UB jednomu a tomu samému hráči, jehož první žádost je momentálně ve stádiu řešení. http://csko.cz/forum/showthread.php?64819-teecko-gt-Operak&p=506596#post506596

Petr Staniševský
28-07-18, 12:58
To je sice pěkné že se to řeší ale podle mě se tam neřeší nic jenom si furt stěžují na blbosti za které já jsem tu dostal xy krát hate že takové sračky a hlouposti admini neřeší jako jsou kempeři.. Pokud vím tak v te daný moment kdy dostal ban byl afk a jináč jsme celé odpoledne seděli na tsku a kecali jsme tam takže ani nikoho nemohl provokovat a to nemluvím o tom že na tsku mimo kotelnu. Tak udělej mi radost a domluvím svým kolegům aby přestali ho furt řešit bo jak vidíš tak tímhle způsobem bude provokovat každého dělá to i na tsku provokuje každého ale řešit to furt je trapné. Nikomu nic neudělal extra a hru jsme taky neruinovaly krom toho že jsme tam reportnul cheatera který se ani neřešil.

Grakon2702
28-07-18, 13:07
Nemohu nikomu nic domlouvat. Každý admin si o tom vytvoří vlastní obrázek a pak tam napíše, co si o tom myslí. Všechno důležité již padlo v jeho první žádosti. Nezbývá nic jiného, než čekat na verdikt někoho z vyššího vedení. Tohle vlákno je tu zbytečné. Pokud to chceš brát spíše jako stížnost na to, jak to tady funguje, tak by bylo lepší to spíš založit v sekci stížností.

Britny
28-07-18, 13:09
Už se to pokouší řešit i jinde, ale promin Peto, toto ti zamču, protože zase i zde by byl zbytečný flame