PDA

Zobrazit normální verzi : teecko



teecko
29-07-18, 12:25
Vypis z konzole:


http://csko.cz/forum/showthread.php?64819-teecko-gt-Operak





Poznamka:








Přijde mi to hodně ujetý lel. Nechat ban jenom proto že dostal hráč ban, jelikož ten reason je celkem o hovně.
"Neustálá provokace AT" Ale když jsem se ptal, koho jiného kromě nudy ( sám psal že jeho to neprovokovalo bo ani online nebyl ) to provokovalo, tak mi nikdo neodepsal.
Dostal jsem ban jen proto že jsem to já nebo jak ? Nic nepíšu, v nicku mám jen kedaR, což není nic urážlivého ani nic podobnýho, co by to spojovalo s jiným Radkem, ale hned po tom, co se admin mrkne, jeslti jsem to já nebo ne, tak inkasuju ban, protože to najednou někoho provokuje.


Pro samča : Chceš abych se choval slušně či co, ale když se admin nechová, tak si ho neumíš srovnat.

Zoid
29-07-18, 12:32
Na jednu stranu si pořád myslím, že opěrák je idiot a neměl by mít vůbec práva, protože i stres z toho, že má v kinder vajíčku jinou hračku než chtěl mu zatemňuje mysl a dělá pak kraviny. Ale když se podívám na tebe, tak provokuješ konstantně člověka, který se tu (ať už dobře nebo špatně) stará o servery, tak co čekáš? Proč teď fňukáš, že to tvoje provokování nezůstalo bez odezvy? Čekal si, že se stane něco jinýho?

Tady to lockuju, alespoň si užiješ léto.