PDA

Zobrazit normální verzi : Demence,free kill Pán kys



Mvcool
29-07-18, 22:51
Jak všichni víme Pán kys hraje jailbreak již dlouho a patří k těm arogantním CT.. Tady mám demo které prokazuje že mi dal freekill už v cele a oháněl se tím že má na mně taky demo..Demo mít může ale já řekl příkazy a on neuposlechl a zabil jsem ho. Po ukončení kola jsem se přesunul k T a on mně u CT nahradil.. Poté následoval fk který je na demu :) Pán kys je na demu i slyšet takže to fake není...Takže tímto žádám alespoň k zákazu k CT .. Tady je odkaz na demo: https://uloz.to/!euvJFWnVXdE3/pan-kys-rar Děkuji předem Dellivek :taunt:

Nuuu,da!!
30-07-18, 08:26
Za mě je celá stížnost nesmyslná, na demo koukat ani nebudu protože mi to za to nestojí, protože pokud se to stalo opravdu tak jak píšeš, řešilo by se to leda tak domluvou hráči na serveru, NE banem ZA 1 FK následně na fóru, nezlob se na mě, ale tohle mi přijde opravdu na hlavu.

Grakon2702
30-07-18, 09:03
Jedná-li se o úmyslný FK, tak se za to dle pravidel dává zákaz na tři týdny tak jako vždycky. Na demo mám v plánu se podívat.

Grakon2702
30-07-18, 10:06
Demo je velmi krátké a není nahráváno od začátku kola. Nemohu vědět, zda jsi neporušil nějaký Simonův příkaz, a tak nemohu určit, zda to vůbec byl FK.

Mvcool
30-07-18, 14:25
Pokud vím na demu je vidět a slyšet to že když jsem napsal že se jedná o fk tak řekl jo fakt? A pak se začal ohánět tím že má taky demo kdyby nic neudělal zachová se jako každé jiné ct a odůvodní tento kill..

Grakon2702
30-07-18, 20:18
Demo má jen pár sekund, kde je akorát vidět, že tě zabil v cele. Co situaci předcházelo, nevíme, a tak to nemůžeme klasifikovat jako úmyslný FK, i když to tak i opravdu vypadá. Mohl tě zabít kvůli porušení příkazu nebo zákazu Simona, který padl před demem, ale to už nemůžeme vědět.

Samco
09-08-18, 09:21
K udeleniu banu je bohužiaľ demo nedostatočné, môžeš si prípadne založiť novú sťažnosť s preukázateľnejším demom.