PDA

Zobrazit normální verzi : Mapa minecraft ve spojení s zombie



Tukan
03-04-12, 23:03
Celkem uhozené videjko ze hry CS:S v pojetí minecraftu.
Byl bych rád za pár komentů ve věci: ,,jaký dojem na vás udělala mapa i její princip?''


http://www.youtube.com/watch?v=c-QG_jK4ozE&feature=related

Žádní creepeři ani skeletoni. Pouze houf CT-ček, první zombie, které má za úkol nakazit co nejvíce CT, pár pavouků, spousta tunelů, dveří přepravných vymožeností a překážek. Úkol není jednoduchý ani pro CT ani pro Zombie (T). Jak si můžete na videu povšimnout, v některých částech se musí čekat. Sice nevím na co, rozhodně to není příjemné. Takovej poločas uprostřed té nejžhavější akce, je to jak blbě načasovaná reklama a pauza na kafe s cigárkem. Dále se mi zdá tato mapa ošizená o jakoukoliv slepou uličku, maximálně v prvním tunelu. To není zábava, když máte mapu naučenou a jen lítáte každý kolo bez toho, aniž by jste se spletli na jedno a to samé místo. Co se mi naopak líbí je TeamWork, který platí v každé situaci. Povšiměte si části, kdy nasedají na důlní vozíky a minimálně 1-3 hráče tam nechají stát, aby zdrželi zombie a umožnili tak otevřít dveře.
Já dávám palec nahoru.

Pro mě zajímavou částí je 8:00 (8 min.), kdy jeden zombie naskočí na loďku a všechno vyvraždí.