PDA

Zobrazit normální verzi : DMK



DMK
05-08-18, 18:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Lurky
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'us'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:162062057'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.102.32.128'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'demkO!_' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'us'
By admin Lurky





Poznamka:






Tak, na zaciatok. Tento vas vymeteny potkan lurky, dava perma bany za nadavky, a to nehovorim o tom ze kazdemu druhemu hracovi s ktorym ma nejaky spor, hodi ban napriklad za multihack.. Electrik dostal ban za otocku na bricku, dalsi kokotkovia za dalsie somariny.. cudujem sa ze tato dospela spodina vyfetovana este ma prava a nikto ho neriesi.. s pozdravom typek co dostal permu za nadavky.

Lurky
05-08-18, 18:59
http://csko.cz/forum/showthread.php?54819-demkO!_-lurky
tá istá pesnička dookola ak ti to o rok vyprší tak si na tvoj chatlog posvietim :)

valentino
05-08-18, 19:21
seš nepoučitelnej, ban oprávněně.. kdyby ses aspoň po tom roce co si dostal tenhle (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=217390) ban uklidnil, ale ty nic :D zajdi si do léčebny

Grakon2702
05-08-18, 19:24
Zdravím. Ban je oprávněný.

Toy
05-08-18, 20:01
Jednoznačně proti unbanu, s takovou historii není o čem.

DMK
05-08-18, 20:39
neziadam o unban, kotelna je oproti gs lepsia len v tom menej op vip.. inak stejna sracka.. ide o toho dementa lurkyho :D

hanba mi
05-08-18, 22:26
Co takto ban aj na forum???...kedze sme sracky, tak taky velavazeny distingvovany pan ako ty sa tu predsa nebude spinit v srackach...

Britny
05-08-18, 22:27
neziadam o unban, kotelna je oproti gs lepsia len v tom menej op vip.. inak stejna sracka.. ide o toho dementa lurkyho :D

Nejde ti o UB, tak nevidím důvod proč o něj žádáš.

LOCK